IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Ерата на фрау меркел приключи... Не са добре дошли, въпреки че целите на бягащите са им там, щото мое да има Берлин 45-та, втора серия.
    Наемите не са пораснали от бежанците, само временната заетост. Все повече собственици на свободни жилища отказват такива наематели, за разлика от преди седмица. Никой няма да си отдаде собственост под наем на несигурни контрагенти.
    Първоначално беше солидарност и помощ... Лесно се вижда, че целите са други...
    ТАлАвизора няма да ви даде картинката..., сложна е.

    Полишите са най-големия реципиент, ама днес изведнъж забравиха, че ще даряват (бартеросват) самолети...?!?
    Стола на германия изведнъж реши, че ресурсите от Русия са важни...?!?
    Перчема от даунинг стрийт отказа да приема украински бежанци...?!?
    Поднебесната се обади тихо, че договорите са по-твърди от камък...?!?
    И борсите почнаха да се топят...
    Това за собствениците и краткотрайните наеми го писах още когато лапаше мухите,ти точно.Защото брокерите на Явлена първи писаха в групите че очакват само краткосрочни наеми и наематели за малко,но наш Мавриков потриваше ръце в очакване на урожай и планини от пари,личи си колко си в час и с пазара дето уж от това си вадиш и хляба
    Затова ти казах и преди трай си и не давай акъл защото се излагаш сам.Сам се показваш колко си в час.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      А,така видя ли ?
      За всичко си има отговори.
      След няколко седмици заминавам за Испания да съм с моето дете,за ваканцията.То е там след раздялата с майка му ,с която запазихме комуникация заради общото ни дете
      Масово всичките ми познати с деца са по Германия,Англия,Испания,САЩ дори и т.н.,избягаха,родиха там ,защото има среда,има хора ,има човещина,има закони,има социалност,да живота никъде не е лесен но запомни видиш ли че някъде няма среда да отгледаш детето си спокойно без нерви и без да се мъчиш като грешен дявол се омитай,взимай си жената ,и изчезвай защото часовника тиктака и биологията работи против теб и жена ти.Не се чудете ами действайте
      Имах такива помисли едно време, да последвам примера на сестра ми, но родителите ни са тук. Имам си лека и доходна от 20 години. А и с 7 имота тук не е лесно да почваш отначало някъде далеч в странство. Но за по-младите си прав, че това е пътят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Да, но африканците нямаха шанс да се интегрират тук и те много добре го знаеха. Интегрираха се на социал при мама Меркел, какъвто тук не предлагаме. Украинците и Руснаците са друга бира. Просто ние ги премаме много по-добре и ще им дадем шанс да се интегрират. Ето един пример - за под наем всеки брокер ме пита - Някакви изисквания към бъдещите наематели? Аз вдигам рамене, а брокера - Например без мургави? Същото е и като си търсят работа. Едно е да дойде бял славянин християнин, а друго е африканец. Грозно е, не е повод за национална гордост, но е факт.
        Ерата на фрау меркел приключи... Не са добре дошли, въпреки че целите на бягащите са им там, щото мое да има Берлин 45-та, втора серия.
        Наемите не са пораснали от бежанците, само временната заетост. Все повече собственици на свободни жилища отказват такива наематели, за разлика от преди седмица. Никой няма да си отдаде собственост под наем на несигурни контрагенти.
        Първоначално беше солидарност и помощ... Лесно се вижда, че целите са други...
        ТАлАвизора няма да ви даде картинката..., сложна е.

        Полишите са най-големия реципиент, ама днес изведнъж забравиха, че ще даряват (бартеросват) самолети...?!?
        Стола на германия изведнъж реши, че ресурсите от Русия са важни...?!?
        Перчема от даунинг стрийт отказа да приема украински бежанци...?!?
        Поднебесната се обади тихо, че договорите са по-твърди от камък...?!?
        И борсите почнаха да се топят...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

          Не, жена ми отказва да ражда в “тази несигурност”. Повечето ми познати също нямат деца. Но голямото ни топене е най-вече от емигрантите. Като сестра ми и нейния мъж, които си направиха 3 канадчета.
          А,така видя ли ?
          За всичко си има отговори.
          След няколко седмици заминавам за Испания да съм с моето дете,за ваканцията.То е там след раздялата с майка му ,с която запазихме комуникация заради общото ни дете
          Масово всичките ми познати с деца са по Германия,Англия,Испания,САЩ дори и т.н.,избягаха,родиха там ,защото има среда,има хора ,има човещина,има закони,има социалност,да живота никъде не е лесен но запомни видиш ли че някъде няма среда да отгледаш детето си спокойно без нерви и без да се мъчиш като грешен дявол се омитай,взимай си жената ,и изчезвай защото часовника тиктака и биологията работи против теб и жена ти.Не се чудете ами действайте

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Обективно погледнато - каква е причината един украинец да избере България пред Полша? Освен някакви близки роднински връзки аз друга причина не виждам.
            Повечето хора нямат близки роднини в чужбина. Но имат приятели у дома. Когато някой от приятелите им успее да се установи в друга държава и те вече си имат контакт там. Естествено, че повечето ще хванат запад и север. Но ще има и за нас. С това протакване на мира може и 10 милиона да избягат. Ние повече от 200 хиляди не можем да поемем по думите на бизнеса.

            Коментар


            • „Скокът на цените вероятно ще бъде непредсказуем и ще достигне над 300 долара за барел или дори повече“, каза той, цитиран от руските информационни агенции

              https://www.dnes.bg/rusia/2022/03/07...-petrol.522659

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                "Интегрираха се на социал при мама Меркел, какъвто тук не предлагаме."


                ДОТУК и спираме с темата...
                Сам си си отговорил на всички въпроси.
                И какво каза?
                Руснаците и украйнците били друга бира ли ?
                Я да те питам ти дете,деца имаш ли ?
                Имаш семейство,жена или дете едно поне ???
                Май нямаш,защото ако имаше нямаше да говориш небивалици.
                Приятелю ще ти кажа само едно нещо ,във цял свят хората се стремят да раждат,да създават семейства,да живеят добре само там където СРЕдАТА е такава че да им го предложи ,а в България такава среда на социалност,на спокойствие без стрес,без простотии,без мизерии,няма,и затова българи,украйнци,който да хванеш изчезва с 200...
                Я се огледай около теб каква е масата ???
                Масово са хора без деца,без семейства,повечето хора се изнесоха поради горните причини,а повярвай ми украйнците са много в час къде се намират,и какво им предлага България
                Не, жена ми отказва да ражда в “тази несигурност”. Повечето ми познати също нямат деца. Но голямото ни топене е най-вече от емигрантите. Като сестра ми и нейния мъж, които си направиха 3 канадчета.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                  Обективно погледнато - каква е причината един украинец да избере България пред Полша? Освен някакви близки роднински връзки аз друга причина не виждам.
                  Езиково са ни по-близки, като изключим една буква.
                  Днес даваха 8 годишни деца дето бяха научили български за няколко дни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                    Обективно погледнато - каква е причината един украинец да избере България пред Полша? Освен някакви близки роднински връзки аз друга причина не виждам.
                    Никаква,нали помниш какви словоизлияния бяха в първите дни и какви лиги точеха тук за наематели за купувачи.
                    Жалка история,само показаха че на наемния пазар е тихо.

                    Коментар


                    • Обективно погледнато - каква е причината един украинец да избере България пред Полша? Освен някакви близки роднински връзки аз друга причина не виждам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                        Да, но африканците нямаха шанс да се интегрират тук и те много добре го знаеха. Интегрираха се на социал при мама Меркел, какъвто тук не предлагаме. Украинците и Руснаците са друга бира. Просто ние ги премаме много по-добре и ще им дадем шанс да се интегрират. Ето един пример - за под наем всеки брокер ме пита - Някакви изисквания към бъдещите наематели? Аз вдигам рамене, а брокера - Например без мургави? Същото е и като си търсят работа. Едно е да дойде бял славянин християнин, а друго е африканец. Грозно е, не е повод за национална гордост, но е факт.
                        "Интегрираха се на социал при мама Меркел, какъвто тук не предлагаме."


                        ДОТУК и спираме с темата...
                        Сам си си отговорил на всички въпроси.
                        И какво каза?
                        Руснаците и украйнците били друга бира ли ?
                        Я да те питам ти дете,деца имаш ли ?
                        Имаш семейство,жена или дете едно поне ???
                        Май нямаш,защото ако имаше нямаше да говориш небивалици.
                        Приятелю ще ти кажа само едно нещо ,във цял свят хората се стремят да раждат,да създават семейства,да живеят добре само там където СРЕдАТА е такава че да им го предложи ,а в България такава среда на социалност,на спокойствие без стрес,без простотии,без мизерии,няма,и затова българи,украйнци,който да хванеш изчезва с 200...
                        Я се огледай около теб каква е масата ???
                        Масово са хора без деца,без семейства,повечето хора се изнесоха поради горните причини,а повярвай ми украйнците са много в час къде се намират,и какво им предлага България

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          https://amp.dw.com/bg/%D0%B1%D1%8A%D...%B8/a-61037628
                          Айде сега и ти почна ................................... да си представяш сънищата в реалност.
                          Постна х цифрите за бежанците но ги изтриха.Зироу знаеш ли какво ?
                          Нула ефект за теб,а и не само за теб.
                          В статията по горе е прекрасно обяснено...дори и афганистанците избягаха,иракчани всичко се измете,а ти чакаш украинци и то квалифицирани...пълен смях...чети какво са ти написали хората...
                          Да, но африканците нямаха шанс да се интегрират тук и те много добре го знаеха. Интегрираха се на социал при мама Меркел, какъвто тук не предлагаме. Украинците и Руснаците са друга бира. Просто ние ги премаме много по-добре и ще им дадем шанс да се интегрират. Ето един пример - за под наем всеки брокер ме пита - Някакви изисквания към бъдещите наематели? Аз вдигам рамене, а брокера - Например без мургави? Същото е и като си търсят работа. Едно е да дойде бял славянин християнин, а друго е африканец. Грозно е, не е повод за национална гордост, но е факт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Ако Румъния се намеси в конфликта защо смяташ, че двустайката в Бургас ще струва повече от 0,00?
                            Защото Лукойл не е в Румъния, а до Бургас.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Това в Бургас не е твое,а на банката там имаш потребителски,който не си изплатил.
                              Хахаха, това беше култово...да не съм изплатил кредита от 40% от цената на покупката на имота. Вече е 33%. Остават ми 4г. и 1 месец до изплащането.. Високоликвидните ми активи на БФБ, interactive brokers и физическо злато превишават този остатък.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                                Малоумник заухав, я кажи на кой шел си, да мина да те посетя, не че не мога и да ти тропна на вратата на панеляка.


                                Ти си за Марешки не гледай към Шел,там не е за теб.

                                Коментар

                                Working...
                                X