IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Руслана: Изтичане на радиация може да доведе до ”Чернобил 2”

    https://frognews.bg/novini/ruslana-i...ernobil-2.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

      Понеже вече ми става все по-трудно да отличавам сериозното от ироничното... Само да довърша... Че които не са доволни, ще бъдат учтиво и с любов изпратени на примерно на психоаналитик, на училище по социална съвместимост, и ще бъдат научени да бъдат доволни. Ще се научат да обичат Биг Брадър. Но си прав че плановете са такива и тенденциите вече се очертават. Звучи ми като значително по-мрачна антиутопия от лудият Макс.
      Точно така,видя че имаше такива моменти в първия епизод с Ковид.
      Искам да ти кажа че в множеството ми прогнози аз самия не съм вярвал,налудничави,граничещи с фантастиката и болната мисъл,НО за съжаление стават бавно реалност
      Всички го виждаме,всички подсъзнателно чакаме доброто старо време ,но то си е отминало безвъзвратно !!!
      Социализма иска достойно мястото си в Новото време.

      Коментар



      • Руслана: Изтичане на радиация може да доведе до ”Чернобил 2”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Искам всички тази вечер да благодарите мислено на Корнелия Нинова.
          Жената е провела ударна подчертавам акция във всички магазини и цената на олиото е в нормални граници.Даже някои търговци бяха сложили етикети на завишена цена и при маркиране излиза по ниската цена.
          Имало е жестоки проверки,жестоки по складове,навсякъде
          Удар по спекулантите
          На това е способна само партия на социалистите.
          Сега се обсъжда в ЕС таван на тока,в Македония ще има тавани на брашно,олио,и д-р.основни храни.
          В Новия свят ще има много държава и по малко пазарни механизми.
          За това съм писал отдавна в темата и сега сме свидетели на всички тези процеси.
          По темата за имотите също ще има такива фундаментални промени.
          Държавата ще налага тавани на цените на жилищата,на наемите дори съм склонен на прогноза и на ниво на мащаб на собствеността.
          Да се налага таван на собствеността-мижеш да притежаваш еди колко си имоти,и до там,със закон да ти се забрани да придобиваш още.
          Много добра идея която ще донесе така нужния баланс и благоденствие на всички.
          Хората ще живеят изключително спокойно и ще са доволни от живота си.Всички.!!!
          Понеже вече ми става все по-трудно да отличавам сериозното от ироничното... Само да довърша... Че които не са доволни, ще бъдат учтиво и с любов изпратени на примерно на психоаналитик, на училище по социална съвместимост, и ще бъдат научени да бъдат доволни. Ще се научат да обичат Биг Брадър. Но си прав че плановете са такива и тенденциите вече се очертават. Звучи ми като значително по-мрачна антиутопия от лудият Макс.

          Коментар


          • https://www.flagman.bg/show-news-261988-amp.html


            Това е в Бургас.
            Локацията на Лорда.
            Срив на инвестициите заради инфлацията.
            От там следва срив в капиталовата на имотите в Бургас!
            Лорда ще претърпи огромна загуба !
            Въпреки това той е избрал добър имот,спрямо това което се предлага и в перспектива ще има успех .
            Бургас е отличен избор,в пъти по добре от Варна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
              Прочетох го отново и не мисля, че има някаква изненада. По-скоро е малка и смешна липса на реакция, предвид историческата инфлация. Явно ЕЦБ толкова си може. Пак ще трябва да чакаме ФЕД да поведе крак явно. Надявам се на изненада от там, която да смъкне цените на НИ.
              Искам всички тази вечер да благодарите мислено на Корнелия Нинова.
              Жената е провела ударна подчертавам акция във всички магазини и цената на олиото е в нормални граници.Даже някои търговци бяха сложили етикети на завишена цена и при маркиране излиза по ниската цена.
              Имало е жестоки проверки,жестоки по складове,навсякъде
              Удар по спекулантите
              На това е способна само партия на социалистите.
              Сега се обсъжда в ЕС таван на тока,в Македония ще има тавани на брашно,олио,и д-р.основни храни.
              В Новия свят ще има много държава и по малко пазарни механизми.
              За това съм писал отдавна в темата и сега сме свидетели на всички тези процеси.
              По темата за имотите също ще има такива фундаментални промени.
              Държавата ще налага тавани на цените на жилищата,на наемите дори съм склонен на прогноза и на ниво на мащаб на собствеността.
              Да се налага таван на собствеността-мижеш да притежаваш еди колко си имоти,и до там,със закон да ти се забрани да придобиваш още.
              Много добра идея която ще донесе така нужния баланс и благоденствие на всички.
              Хората ще живеят изключително спокойно и ще са доволни от живота си.Всички.!!!

              Коментар


              • Прочетох го отново и не мисля, че има някаква изненада. По-скоро е малка и смешна липса на реакция, предвид историческата инфлация. Явно ЕЦБ толкова си може. Пак ще трябва да чакаме ФЕД да поведе крак явно. Надявам се на изненада от там, която да смъкне цените на НИ.
                През второто тримесечие ще бъдат изкупени активи за 90 млрд. евро, реши Управителния съвет на банковия регулатор на еврозоната

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  В невижданата криза която идва,подчертавам невижданата цените на имотите ще паднат също така невиждано !!!
                  Отлично! Очаквам с нетърпение възможността да се сдобия с евтини имоти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                    Няма да познае защото пазара на имотите е много различен от този на акции и злато, а той мисли за него по същия начин.
                    Няма ,защото на теб така ти се иска.Но има една приказка "Няма Няма"

                    В имотите няма нищо различно.Всичко е взаимосвързано !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      В невижданата криза която идва,подчертавам невижданата цените на имотите ще паднат също така невиждано !!!

                      Коментар


                      • https://money.bg/property/balgariya-...ilishtata.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Лично се убедих, че разбираш от акции със съвета, който ми даде и за който съм ти благодарен. Сега чета, че и от злато разбираш. Ако се окажеш прав и за имотите, ще стискам да чакам този ПУК и им скачам с всичките 200к. Няма да имам диверсификация, но пък този бизнес с НИ се променя по-бавно и не е нужно всеки ден да следя котировки, новини и анализи, както с акциите. Ще мога да отдам времето си на професията и личния си живот
                          Няма да познае защото пазара на имотите е много различен от този на акции и злато, а той мисли за него по същия начин.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Само болднатото ще стане,но то е достатъчно да тръгне лавината

                            Или казано по друг начин ,това е кърфицата,която вече е на 1 см от надутия с горещ хелии балон

                            После следва събитието ПУК
                            Лично се убедих, че разбираш от акции със съвета, който ми даде и за който съм ти благодарен. Сега чета, че и от злато разбираш. Ако се окажеш прав и за имотите, ще стискам да чакам този ПУК и им скачам с всичките 200к. Няма да имам диверсификация, но пък този бизнес с НИ се променя по-бавно и не е нужно всеки ден да следя котировки, новини и анализи, както с акциите. Ще мога да отдам времето си на професията и личния си живот

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Успех Баце. Няма какво да ти кажа освен че е жалко , че банващата система не работи добре в този форум..... макар оригинала да беше добър в някои направления и да го уважавах.....
                              Мдам, аз също обичах да чета, Бацето, в умереният му вариант, дори съм му благодарна, че написа да купуваме злато когато беше определено най-изгодно и това се доказа във времето. За жалост обаче за НИ не само ,че не позна ,а и сбърка много.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Изрично съм засегнал спекулантите на пазара -това са хора които заслужават да бъдат унищожени защото затриват животи на млади семейства с деца
                                Чичковците-скръндзи сами си затриват живота и накрая свършват като злобни парясници.

                                Коментар

                                Working...
                                X