IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Ани ако дойдат много украинци и напълнят хотелите.Ако държавата и ЕС помогнат може и на кяр да са
    В сегашните 1200 дали влиза изхранване? Защото ако не влиза, ще изгоня моите и почвам и аз да настанявам Еми чета, че много хотели не били доволни. Малко им било за началото на март..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

      Какво общо има с поскъпването на имотите това мнение?
      Има ,всичко е свързано с пазара,косвено .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Украинците имат лимити да теглят пари,даже до вчера нямаха и сметки сега ще им ги уреждат,но те чакат да се върнат в Украйна,тук са за малко.От 42000 половината са заминали за Западна Европа,от останалите има няколкостотин подадени молби за убежище.
        Чети по внимателно какво съм написал.Пиша ясно кой ще плати

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          С модераторите вече сме се разбрали днес .
          Спри да тролиш, тогава?!?

          Коментар


          • Украинци не ни трябват в момента.Нямаме пари и за тях,а и освен това не ни е нужна конкуренция на трудовия пазар.Те ще свалят заплатите,и ще намалят силата при преговори за работа,и условия на труд.Не са ни нужни,ок да останат за малко и да си ходят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Е,що да ме трие ?
              Не говоря глупости.Миналия път предупредих и имаше опашки по обектите.Сега хората си кюткат спокойно,и в това време цените ще ги шибнат за няколко дни.Това са фактите,това е международната обстановка,това е пазара,и това е са цените,ще се качват,докато не стигнат дотам че хората да спрат да потребяват толкова или войната да спре.
              Не очаквай такова поскъпване за седмица,пак казвам и ние се изненадахме дори имаше спор дали да ги вдигнем наведнъж с 0.15 стотинки,защото се сърдят на два пъти като получават известия,но в крайна сметка шефовете решиха на два пъти да стане.
              Какво общо има с поскъпването на имотите това мнение?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ани ако дойдат много украинци и напълнят хотелите.Ако държавата и ЕС помогнат може и на кяр да са
                Украинците имат лимити да теглят пари,даже до вчера нямаха и сметки сега ще им ги уреждат,но те чакат да се върнат в Украйна,тук са за малко.От 42000 половината са заминали за Западна Европа,от останалите има няколкостотин подадени молби за убежище.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                  Ще помоля модераторите да преместят всички спам мнения, които се отнасят до прогнози за понижение на имотите да бъдат преместени в темата " какво ПОНИЖЕНИЕ на имотите очаквате?"

                  Благодаря!
                  С модераторите вече сме се разбрали днес .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                    И да, туризмът ще яде дедовия за трета поредна година. Но не се бъркай - това няма да окаже влияние на цените на НИ. Видя се първите две години, че го отнесоха големите хотели, а малките студия най-вече на юг, се пръскаха по шевовете.
                    Ани ако дойдат много украинци и напълнят хотелите.Ако държавата и ЕС помогнат може и на кяр да са

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Гледай си продажбите на зелено,аз ще си гледам ETF-ите - така е май най-добре и за двама ни.
                      Е сега, недей да се сърдиш дори и ти ще купиш имот до 2049. ЕТФ-ите пак ще се вдигнат до тогава, а цялото Гоце шъ отиде под некоя руска ракета още утре и край...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Сметни си парите в депозита колко тона дизел са купували преди година и в момента
                        Ти сметни до кога тези цени ще генерират потребление като времеви прозорец.
                        И какво следва след това ....В момента проблема на банките се нарича инфлация,и ти сам помисли как се решава този проблем...

                        Коментар


                        • Ще помоля модераторите да преместят всички спам мнения, които се отнасят до прогнози за понижение на имотите да бъдат преместени в темата " какво ПОНИЖЕНИЕ на имотите очаквате?"

                          Благодаря!

                          Коментар


                          • И да, туризмът ще яде дедовия за трета поредна година. Но не се бъркай - това няма да окаже влияние на цените на НИ. Видя се първите две години, че го отнесоха големите хотели, а малките студия най-вече на юг, се пръскаха по шевовете.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Маврик нещата са навързани,много добре знаеш,особено сега.Няма паника,за каква паника говорим.Нали ти споделих,фирмите звънят и се молят за количества,да имат,не коментират цени,ти си взел да ми говориш за цени.Това с цените е свирен мача вече.цените ще са нагоре,а още не са гласували ембарго,което знаеш до какво може да доведе За каква паника ми говориш не знам?Хората не са слепи,четат, гледат новините.
                              СТрахуват се войната да не удари България
                              Сметни си парите в депозита колко тона дизел са купували преди година и в момента

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Помислил съм за всичко. Едва ли ще бомбардират точно около рафинерията на Лукойл. Кредитът мога да погася за два часа, но пари на куп не ми се изплащат при тези лихви в момента
                                Никой не знае какво ще стане в момента.
                                Риска от рецесия нараства,и то много..моли се да не стъпи някой накриво и да повлекат и НАТО или други държави...

                                Коментар

                                Working...
                                X