IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Оооо, ма тоА, коньовския в шел ли се е наместил. Тия, ги подминавам с 200-та... ))))))))))))

    Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    От 2017г. до момента и аз окрупних едно магазинче в София, което е 20м2 и купих двустайка на 5м. пеша от морската градина в центъра на Бургас. Тоест, Ники Шела си пише 5г., ние си купувахме....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      От 2017г. до момента и аз окрупних едно магазинче в София, което е 20м2 и купих двустайка на 5м. пеша от морската градина в центъра на Бургас. Тоест, Ники Шела си пише 5г., ние си купувахме....
      Това в Бургас не е твое,а на банката там имаш потребителски,който не си изплатил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

        От 2017 му датират желанията. Ако го бях послушал сега щях да съм 2 имота назад.
        От 2017г. до момента и аз окрупних едно магазинче в София, което е 20м2 и купих двустайка на 5м. пеша от морската градина в центъра на Бургас. Тоест, Ники Шела си пише 5г., ние си купувахме....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Тоя коньовски трол с двустайната панелка на мама, срещу манговците, благодарение на активност у фОрУмО се превърна в "Дзвезда Гранде" на инвесторО...
          Отдавна го толерират заради трафик...
          Фърлят му по некоя стинка на пост...
          Айде бегай на колонката,че ще останеш на минус като чукне дизела 4 лева и огледите секнат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

            В сегашните 1200 дали влиза изхранване? Защото ако не влиза, ще изгоня моите и почвам и аз да настанявам Еми чета, че много хотели не били доволни. Малко им било за началото на март..
            Наистина много грозно тва да раздават по 1200 лева на месец на чужденци без работа, докато хора работят по 40 часа на седмица на минимална заплата. Киро-инфлацията наистина иска да направи едно ограмно дарение на хазяите, които също не работят ами само чакат Кирето да им надуе инфлацията и цените на имотите. Тоя трябва да си ходи.
            Last edited by 20000леваЗАПЛАТА; 07.03.2022, 22:57.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Гледай си продажбите на зелено,аз ще си гледам ETF-ите - така е май най-добре и за двама ни.
              ЕTF-ите ще струват 0,00$, ако някой от аванпостовете на НАТО , като Полша или Румъния се намеси пряко в конфликта. Мечката няма да си играе с тях. Цирконите ще летят с 34000км. в час към Голямата ябълка, Лондон и Франкфурт.

              ПП. Ако някой няма представа за скоростта, Екватора е 40 000км.
              Last edited by 13ADROL; 07.03.2022, 22:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                https://m.dnes.bg/obshtestvo/2022/03...tut.522581/amp

                Четете бре,няма пари...
                90 дни и до там,или по 40 лева на ден.
                Държавата да ги дава тези пари на български граждани,а не на чужди,първо да плати на българските граждани и да ги осигури,ане да си даваме парите на бежанци,Бежанците си имат средства,на тях им е нужна територия докато не спре войната.Имат и пари.На нас,на българите да се плаща.
                Чета и още как. Но не избирателно като теб Ще им дават работа много преди да изтече срока. Вече три майки родиха тук. Някои ще заминат, но други ще останат в новата си родина. И ще плащат наем на бат ти Цецко, а той ще пазарува още имоти, в пряка и неравна конкуренция с теб, за да надуваме заедно балона, докато се опре в соларния панел на международната космическа станция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Забелязах, че някои твърдят, че от 5 години предричаш спад. Ако си мислиш, че само със свръхактивност в тази тема ще успееш да го предизвикаш, си надценил размера на аудиторията на този форум.
                  Тоя коньовски трол с двустайната панелка на мама, срещу манговците, благодарение на активност у фОрУмО се превърна в "Дзвезда Гранде" на инвесторО...
                  Отдавна го толерират заради трафик...
                  Фърлят му по некоя стинка на пост...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    Забелязах, че някои твърдят, че от 5 години предричаш спад. Ако си мислиш, че само със свръхактивност в тази тема ще успееш да го предизвикаш, си надценил размера на аудиторията на този форум.
                    От 2017 му датират желанията. Ако го бях послушал сега щях да съм 2 имота назад.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Има ,всичко е свързано с пазара,косвено .
                      Забелязах, че някои твърдят, че от 5 години предричаш спад. Ако си мислиш, че само със свръхактивност в тази тема ще успееш да го предизвикаш, си надценил размера на аудиторията на този форум.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                        В сегашните 1200 дали влиза изхранване? Защото ако не влиза, ще изгоня моите и почвам и аз да настанявам Еми чета, че много хотели не били доволни. Малко им било за началото на март..
                        https://m.dnes.bg/obshtestvo/2022/03...tut.522581/amp

                        Четете бре,няма пари...
                        90 дни и до там,или по 40 лева на ден.
                        Държавата да ги дава тези пари на български граждани,а не на чужди,първо да плати на българските граждани и да ги осигури,ане да си даваме парите на бежанци,Бежанците си имат средства,на тях им е нужна територия докато не спре войната.Имат и пари.На нас,на българите да се плаща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Има ,всичко е свързано с пазара,косвено .
                          Разбира се че е. Темата за Понижението е твоя

                          Коментар


                          • nkavrakov1982, добре е да осъзнаеш, че пазара не се движи от теб, а от общата маса и най-вече нейните страхове и алчност... Естествено - режисирана...
                            Ако вденеш, че темата, в която пишеш само и единствено като "мечка" (надявамм се осъзнаваш термина), то тогава ще осъзнаеш какво си правил последните 5/6 години в тоя форум.
                            Най-добре, вземи спрѝ Земята да се върти...

                            Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Маврик нещата са навързани,много добре знаеш,особено сега.Няма паника,за каква паника говорим.Нали ти споделих,фирмите звънят и се молят за количества,да имат,не коментират цени,ти си взел да ми говориш за цени.Това с цените е свирен мача вече.цените ще са нагоре,а още не са гласували ембарго,което знаеш до какво може да доведе За каква паника ми говориш не знам?Хората не са слепи,четат, гледат новините.
                            СТрахуват се войната да не удари България

                            Коментар


                            • Какво става, заразмятахте ли бомбите вече?

                              По новата терминология "тихо, но комуникативно място" що ще рече - там, дето се води престрелка само с конвенционално оружие? (без химическо, биологическо и прочее....)

                              p.s.
                              Не лежте на тая кълка, че ако врагът умишлено не стреля по дадено място - то съюзникът също ще го пропусне. А да не включваме и фактора некадърност (той отделно).

                              Свикнете с мисълта, че самата природа на живота е несигурността и колкото и да се опитвате да се подсигурите - никога няма да успеете на 100%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Ани ако дойдат много украинци и напълнят хотелите.Ако държавата и ЕС помогнат може и на кяр да са
                                В сегашните 1200 дали влиза изхранване? Защото ако не влиза, ще изгоня моите и почвам и аз да настанявам Еми чета, че много хотели не били доволни. Малко им било за началото на март..

                                Коментар

                                Working...
                                X