IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Знам, че има много фенове на колите обаче аз не съм от тях. За мен тя е средство само да отида до близките си хора, да пренеса нещо и на почивка. Ползвам я през лятото 1 път седмично, зимата на 2 седмици , за да не се скапе примерно 10К км на година. Въобще не ми дреме какво сипвам и т.н. Колата е консуматив , карам Н брой години , като почне да се чупи фърлям я и толкова...., ако я поддържам много добре и гледам какво сипвам ще и удължа живота с 2 години примерно от 21 на 23 години 200 лева разлика :-)
    Не е като с имотите.... те са вечни. Особено новото. Там полагам много усилия :-)
    И кво.Караш 21 годишна неподържана кола и се хвалиш с това.Егати мизерниците има в тая държава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Закъснел съм. Земята е скъпа. Е, в землището на Кнежа има добри ренти, над 100 лв на дка. И по 120 има. Сега първо ще договоря и проуча по-точно наемите в едно село между Искър и Кнежа и едва тогава ще помисля да купя ли. Продава един клиент на мой приятел - онзи ден му дойде в офиса и той ми казва, ето, ако искаш вземай я. На оферта от 1800 се мръщи продавача.
      Абе я ги з...и тия .Не бързай и без паника.Всичко ще се нареди.
      Я виж тука какви комуникации се задават,насоки към самозабравилите се...
      https://www.investor.bg/novini/130/a...heniia-347164/

      Пауъл: Войната в Украйна внесе несигурност, но ще има лихвени повишения Ще трябва да бъдем пъргави в отговора си към постъпващите данни и променящите се перспективи, смята гуверньорът на Фед Джером Пауъл

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        В Германия е 1.70 еврона бензина, качва до 1.78 и обратно - през седмицата. Дизела принципно е по-малко 20%, но не го следя - нямам "печка"
        Ай честити ви немски цени, да знаете закво седите в Б-станя на малките заплати поне!

        ПП: ти хубаво си купил "земя" без да я видиш, ха иди я виж - да знаеш дали реално съществува сега хахахаха!
        О, да. На картинка е само. И договор за рента за година. В момента вече няма келеши от земевладелците. Всички са коректни и си плащат, даже вече авансово за земеделската година.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          И гледай само кокошкарите как се редят на опашка,да спестят 10-ина лева. Същото и с имотите - едва свързва двата края, но ипотека и потребителски, щото щели да поскъпват. Тъпанар е българинът, заслужава си мизерията, в която живее. Цялата тази глупост в един момент излиза през носа.

          Аз лично бих се радвал и 10 лева да стане нафтата - тъкмо тези с трошките ще фалират и ще може да се ходи по-спокойно по улиците.
          Ами при тия цени няма да ги мръднат.И няма да има къде да паркираш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Споко, ей сега говорих с Купата и ми каза колко е в Холандия горивото. 4,30 лв бг пари.
            В Германия е 1.70 еврона бензина, качва до 1.78 и обратно - през седмицата. Дизела принципно е по-малко 20%, но не го следя - нямам "печка"
            Ай честити ви немски цени, да знаете закво седите в Б-станя на малките заплати поне!

            ПП: ти хубаво си купил "земя" без да я видиш, ха иди я виж - да знаеш дали реално съществува сега хахахаха!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

              Лев, това оня парцел за който спомена приди време ли е ? Айде на хайр да е / както казват местните/.
              Да, black...вече е факт. Моя собственост. Сутринта тръгнах, в 15 часа вече обядвах и полях сделката в Плевен. Експресна работа и бързо отидох и се върнах.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                И там пищят,да не мислиш че им е добре ?В Щатите хвърчи с по 0.20 цента за ден само.
                Сега пуснаха резерва,плюс иранския ако тръгне и пак само ще го задържат временно.
                Навсякъде и в Германия и в Испания ,и в Полша е същото дередже
                Кризата е в кърпа вързана,ама не тая измислената около Ковид,а за истинска финансова криза като по учебник .
                Тоя път си прав. При Ковида беше загрявка. Сега западът както казва бай Пешо отече. .
                Ние с Лукойл и руския петрол нямаме избор. Освен да внасяме горива, не петрол. Иранския не става за нашата рафинерия по спомен. Но не съм спец, не знам. Но петролът може да поеме над 150$. Като нищо.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Селото и Нови пазар са кажи речи на километър-два от магистралата бре. Нивата даже не съм я гледал, само в сайта на ДФЗ. Новият софтуер ти дава всичко, обработваеми площи, съседи...
                  Лев, това оня парцел за който спомена приди време ли е ? Айде на хайр да е / както казват местните/.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Браво Левчо,купи още земя.Берти се оказа прав земя и злато ,това е .
                    Закъснел съм. Земята е скъпа. Е, в землището на Кнежа има добри ренти, над 100 лв на дка. И по 120 има. Сега първо ще договоря и проуча по-точно наемите в едно село между Искър и Кнежа и едва тогава ще помисля да купя ли. Продава един клиент на мой приятел - онзи ден му дойде в офиса и той ми казва, ето, ако искаш вземай я. На оферта от 1800 се мръщи продавача.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Споко, ей сега говорих с Купата и ми каза колко е в Холандия горивото. 4,30 лв бг пари.
                      И там пищят,да не мислиш че им е добре ?В Щатите хвърчи с по 0.20 цента за ден само.
                      Сега пуснаха резерва,плюс иранския ако тръгне и пак само ще го задържат временно.
                      Навсякъде и в Германия и в Испания ,и в Полша е същото дередже
                      Кризата е в кърпа вързана,ама не тая измислената около Ковид,а за истинска финансова криза като по учебник .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        фен съм ти, ще знаеш. Тази зима ми отиде акумулаторът, ако и да си играх да го свалям по едно време. Стори ми се супер тъпо и загуба на време да я карам насила, само за да не падне. Работил съм шофьор и не мога да разбера как някой би искал да кара кола, ако няма специална нужда или не му плащат за това.

                        ... в София живея де. В провинцията без кола нямаш шанс. Утепаха всякакъв обществен транспорт там,
                        Да, ако нема и гара и автогара - повечето градове вече са така си е проблем.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          И при Марешки е дебело вече 2.57 е за днес дизела,не знам за утре с колко ще го изпратят нагоре.
                          Гледахте ли в Полша за каква организация става на въпрос,250 000 деца от Украйна почват училище само с организация за седмица,а у нас В България само плещят глупости и не могат да се оправят за никъде.,да не говорим,че и тази русофилска общност допълнително кара украинците да избягват България.
                          Споко, ей сега говорих с Купата и ми каза колко е в Холандия горивото. 4,30 лв бг пари.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            фен съм ти, ще знаеш. Тази зима ми отиде акумулаторът, ако и да си играх да го свалям по едно време. Стори ми се супер тъпо и загуба на време да я карам насила, само за да не падне. Работил съм шофьор и не мога да разбера как някой би искал да кара кола, ако няма специална нужда или не му плащат за това.

                            ... в София живея де. В провинцията без кола нямаш шанс. Утепаха всякакъв обществен транспорт там,
                            Купуваш си оригинален скъп акумулатор и караш поне 5 години.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Особено до магистралата ще да е идеалната продукция, после ще си спести и сам от лекарски грижи - от единия джоб в другия
                              Селото и Нови пазар са кажи речи на километър-два от магистралата бре. Нивата даже не съм я гледал, само в сайта на ДФЗ. Новият софтуер ти дава всичко, обработваеми площи, съседи...
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Една кола в момента,ако я караш и извънградско насам натам,с разходите по поддръжка,плюс тези цени на горива и останалите данъци,застраховки и т н.излиза като разходи за издръжка средно месечно към почти 2 човека вече.
                                И гледай само кокошкарите как се редят на опашка,да спестят 10-ина лева. Същото и с имотите - едва свързва двата края, но ипотека и потребителски, щото щели да поскъпват. Тъпанар е българинът, заслужава си мизерията, в която живее. Цялата тази глупост в един момент излиза през носа.

                                Аз лично бих се радвал и 10 лева да стане нафтата - тъкмо тези с трошките ще фалират и ще може да се ходи по-спокойно по улиците.

                                Коментар

                                Working...
                                X