IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Е що да не купи над 2К € като сега може да му вземе 4К. Минимум. Маломерка я центъра се е утепало.
    На сън.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Е що да не купи над 2К € като сега може да му вземе 4К. Минимум. Маломерка я центъра се е утепало.
      Ти взе ли му 4К та си сигурен?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Е що да не купи над 2К € като сега може да му вземе 4К. Минимум. Маломерка я центъра се е утепало.
        друго искам да кажа

        на ратко маломерките са ясни, ама друг кой е взел 2К и нагоре имот?
        ти, дурка, кинялото и тн.. патрончета.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          хубаво
          слагаме едни 30-40кв на 2К

          и?
          Е що да не купи над 2К € като сега може да му вземе 4К. Минимум. Маломерка я центъра се е утепало.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            хубаво
            слагаме едни 30-40кв на 2К

            и?

            ама ти си абсолютна загуба на време.

            и нищо. ти пита, аз ти отговорих а ти сега ме питаш И?

            сега ако взема да ти отговоря нещо смислено ще питаш
            - а?


            Last edited by ratten; 19.01.2024, 17:01.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              той джонката един кълвач...
              Джонката е изучил квартала до УСА посолството с плановете на сградите, но от 10 години все му е скъпо там.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Започнаха масови съкращения в огромна петролна компания с много бензиностанции у нас

                Миналата година Shell заяви, че планира да съкрати 15% от 1300 работни места в своя бизнес с нисковъглеродни решения, тъй като намалява някои амбиции за зелена енергия и се фокусира върху печеливши проекти

                https://blitz.bg/ikonomika/zapochnak...ews997710.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  хубаво
                  слагаме едни 30-40кв на 2К

                  и?
                  Еми това е точно 80 К повече отколкото ти, Джонката и Кавръка някога сте плащали за имот

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    март или април 2022 купих през чси ателие в центъра за малко над 2к е
                    ама ти ще кажеш, че не ми вярваш или, че щом е маломерка не се брои
                    хубаво
                    слагаме едни 30-40кв на 2К

                    и?
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      окей,но я ми покажи някой от форума, който е купил за над 2000Е квадрата (да не кажа и по-ниско)
                      март или април 2022 купих през чси ателие в центъра за малко над 2к е
                      ама ти ще кажеш, че не ми вярваш или, че щом е маломерка не се брои
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        той джонката един кълвач...
                        окей,но я ми покажи някой от форума, който е купил за над 2000Е квадрата (да не кажа и по-ниско)
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • https://money.bg/property/balgarinat...ez-2024-g.html

                          Бългapинът тeгли дo 180 xил. лв. зaeм зa жилищe: БHБ e гoтoвa дa "oxлaди" ипoтeчнoтo ĸpeдитиpaнe oщe пpeз 2024 г.


                          Бългapcĸaтa нapoднa бaнĸa (БHБ) e гoтoвa дa зaтeгнe ĸoнтpoлa cи въpxy тъpгoвcĸитe бaнĸи в cтpaнaтa, нa фoнa нa yвeличaвaщaтa ce ĸpeдитнa aĸтивнocт. Toвa cтaвa яcнo oт дyмитe нa гyвepньopa Димитъp Paдeв в пocлeдния бюлeтин нa Acoциaциятa нa бaнĸитe в Бългapия

                          БHБ, oт cвoя cтpaнa, имa гoтoвнocт дa въздeйcтвa дoпълнитeлнo въpxy ĸpeдитнaтa дeйнocт y нac ĸaĸтo чpeз пълния нaбop oт инcтpyмeнти нa мaĸpoпpyдeнциaлнaтa пoлитиĸa, тaĸa и чpeз oгpaничeнитe инcтpyмeнти нa пapичнaтa пoлитиĸa, c ĸoитo paзпoлaгa.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            задай си въпроса : като не кълвете вие с жонката на тази цена - кой ще кълве?
                            той джонката един кълвач...
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Викаш да гледаме от идиотите и да преписваме.Ако е вярно де.Ти видя ли платежното нареждане?
                              Разбира се че е видял, даже има снимка, ама няма да ни покаже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ми като знам как един около 40 годишен мъж захлупи съседния на моя в Докторска за 500К€ и почна да го ремонтира за офис и аз се питам как стават тези неща.
                                Викаш да гледаме от идиотите и да преписваме.Ако е вярно де.Ти видя ли платежното нареждане?

                                Коментар

                                Working...
                                X