IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
    Инвестициите и управлението на портфейли са дълбока, трудна и хлъзгава материя, затова много внимавайте какво правите. За да не получите някой скъпоплатен урок от Негово Величество Пазара. Най-лошото е, да тръгвате със самочувствие и увереност, че много ги разбирате нещата.
    Ама не ги слушай тукашните състеезатели. Така се давали пари за акци. Играят си на някоя платформа на дребно. Паричките на топло в банката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Както казах тя се забавлява и май ви бие в капиталистическото ви съревнование с титана Радев..
      Лошото е че и ти като Евго пак не разбираш какво ти обяснявам .Жена ти е далеч от процеса на инвестиране.Ще ти го кажа простичко крайния резултат с който можеш да се похвалиш се измерва за доста дълги периоди 1,3,5 години ...останалото са празни приказки

      Коментар


      • Инвестициите и управлението на портфейли са дълбока, трудна и хлъзгава материя, затова много внимавайте какво правите. За да не получите някой скъпоплатен урок от Негово Величество Пазара. Най-лошото е, да тръгвате със самочувствие и увереност, че много ги разбирате нещата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Това което прави жена ти е като жабурене с вода за уста ,пиеш жабуркаш малко и плюеш
          Шанса да загуби парите си е над 90%,Радев писа защо ,все пак не сме измислили топлата вода
          Както казах тя се забавлява и май ви бие в капиталистическото ви съревнование с титана Радев..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Той и да иска, вече няма как да е в този бранш. Интересно обаче е защо модераторите го търпят тук с оня некадърния счетоводител от панелката в Дружба??
            Интересно е защо някой досега не ти наби кофата с елемент на лека изненада

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не бъди толкова сигурен - аз съм успешен човек.

              И ти бях казал да не купуваш жилище в кв. Левски, ако помниш. И ме послуша.

              Ако искаш, ти реши задачата за колегите.
              Решениe на задачата:

              . .....................20
              FV=1x(1+0.10) =6.73


              Взел съм най -песимистичния сценарий с 10% годишна доходност
              Last edited by nradev1111; 26.01.2024, 17:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Той и да иска, вече няма как да е в този бранш. Интересно обаче е защо модераторите го търпят тук с оня некадърния счетоводител от панелката в Дружба??
                те са новите бъфет и мънгър
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Търговията с акции е като хазарт и дори професионалисти от луксозните офиси в центъра на София (да не цитирам отделите и институциите им) не разбират нещата и причиняват загуба на клиентите си.

                  Да не говорим, че тези професионалисти дори не са учили съответните дисциплини в следването си.
                  Евго когато не правиш разлика между търговия и инвестиция ,е така -това са две различни думички със различни значения

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                    Жена ми купува койни и акции през някаква платформа. Не знам какво прави точно, но се забавляват там в офиса.
                    Снощи я попитах "как е". Тя каза, че биткойна от 20 е станал на 40, купила нвидиа от която е с 20% отгоре и също е купила !!! бразилска петролна компания от където също е спечелила.
                    Става въпрос за малки суми. Не знам, но не мсля че е с повече от 1000 долара.Така.
                    Това което прави жена ти е като жабурене с вода за уста ,пиеш жабуркаш малко и плюеш
                    Шанса да загуби парите си е над 90%,Радев писа защо ,все пак не сме измислили топлата вода

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      на прав път си!
                      зарежи тоя потънал бранш и тоя губещ сектор със сгромолясващи се цени.
                      натискай на акциите, особено на тия, които бъртрам ти препоръчва. нищо, че той няма от тях.
                      и дръж висока цената на етажа. съвсем скоро ще има сделка.
                      Той и да иска, вече няма как да е в този бранш. Интересно обаче е защо модераторите го търпят тук с оня некадърния счетоводител от панелката в Дружба??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        Висшето образование не е това което беше.Нищо не са те научили.
                        Не бъди толкова сигурен - аз съм успешен човек.

                        И ти бях казал да не купуваш жилище в кв. Левски, ако помниш. И ме послуша.

                        Ако искаш, ти реши задачата за колегите.
                        Last edited by Evgo; 26.01.2024, 17:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          А сега имаш ли приятелка, пич?

                          Аз съм учил доста дисциплини по въпроса - корпоративни финанси, пари и банки, количествени методи, но предпочитам да инвестирам в други активи.
                          Я като си учен ми реши задачката която ти дадох.
                          Last edited by nradev1111; 26.01.2024, 16:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            СУ, 2003 г. съм завършил магистър.

                            Все пак е анонимен форум.

                            Бях старателен студент и никога не съм ходил на повишителни.

                            Не каза имаш ли приятелка в момента?
                            Имам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              А сега имаш ли приятелка, пич?

                              Аз съм учил доста дисциплини по въпроса - корпоративни финанси, пари и банки, количествени методи, но предпочитам да инвестирам в други активи.
                              Висшето образование не е това което беше.Нищо не са те научили.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Дано разкарат варненския герой който се фукаше с новите попълнения
                                Офиса ни вече достигна максималния капацитет от 120 човека. Оглеждаме още един етаж за още толкова. Не ми остава време да те разпитам как е в зазиданата деЦка.

                                Коментар

                                Working...
                                X