IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

    Прав си, звучи лузърски

    Аз съм се занимавал/пробвал с много неща преди да стигна до "доброто стечение на обстоятелствата" и да ритна сиромашията.
    Същевременно много мои връстници се носеха по течението "щото нищо не зависело от тях" и още се носят, само дето са станали по-злобни и сприхави
    И категорично можеш да кажеш, че понеже си забогатял значи превъзхождаш всеки един "сиромах" по което качество си избереш? Няма лошо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Прав си, звучи лузърски

      Аз съм се занимавал/пробвал с много неща преди да стигна до "доброто стечение на обстоятелствата" и да ритна сиромашията.
      Същевременно много мои връстници се носеха по течението "щото нищо не зависело от тях" и още се носят, само дето са станали по-злобни и сприхави
      много отдавна съм забелязал следния феномен
      преди да започнеш нещо, винаги изглежда непостижимо трудно
      обаче започнеш ли го веднъж и задвижиш ли се да го постигнеш, нещата започват сякаш сами се нареждат
      специалиста ще каже стечение, друг ще допълни - късмет. трети ще се изока ВРЪЗКИ!
      а то е доста по-просто. но който не е опитвал трудно ще разбере и още по-трудно ще го 'обясни"

      айде, че пак много се разписах
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
        Ще прозвучи много скандално (а за някои вероятно и лузърски ), но истината е много проста. 99% от всеки успех в която и да е сфера или дейност се дължи на добро стечение на обстоятелствата. Кой колко бил умен, способен, предприемчив, работлив, упорит, смел и т.н. е излишно (само)изтъкване. В един успех има твърде много фактори, които са изцяло извън нашия контрол и не зависят от нашите умения и качества.
        Прав си, звучи лузърски

        Аз съм се занимавал/пробвал с много неща преди да стигна до "доброто стечение на обстоятелствата" и да ритна сиромашията.
        Същевременно много мои връстници се носеха по течението "щото нищо не зависело от тях" и още се носят, само дето са станали по-злобни и сприхави
        Last edited by yalokin; 15.05.2022, 13:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Точно. Ама не виждаш ли що оня злобее и даже ИМА ПРАВО! Да си съдере задника, да е гений, не може да я стигне швейцарската тарикатка. Па тя нека обяснява какъв заслужил артист е. И не е щото е по-тъп или нефелен, а зящото стълбата е отрязана. В България няма бунтове само защото няма деца. Ама и наематели скоро съвсем няма да има. Ама остави ни нас. В Испания, Италия, дори Англия и прочие хората са ОТЧАЯНИ. И ГНЕВНИ, защото разни тарикати късметлии като тая пача им обясняват, че нямат собствен дом щото са тъпи и мързеливи.
          И кво му пречеше на тоя тъп и мързелив крадливец да си купи собствен дом преди 5 години? Какво ви пречеше преди 10? Какво ви пречеше преди 20? Нали ви предупеждавахме какво ще стане с цените, ама не, под наем било по-добре, страхотни инвестиции правехте. Е, що сега не си купите с печалбата?

          Коментар


          • Ще прозвучи много скандално (а за някои вероятно и лузърски ), но истината е много проста. 99% от всеки успех в която и да е сфера или дейност се дължи на добро стечение на обстоятелствата. Кой колко бил умен, способен, предприемчив, работлив, упорит, смел и т.н. е излишно (само)изтъкване. В един успех има твърде много фактори, които са изцяло извън нашия контрол и не зависят от нашите умения и качества.

            Коментар


            • Точно. Ама не виждаш ли що оня злобее и даже ИМА ПРАВО! Да си съдере задника, да е гений, не може да я стигне швейцарската тарикатка. Па тя нека обяснява какъв заслужил артист е. И не е щото е по-тъп или нефелен, а зящото стълбата е отрязана. В България няма бунтове само защото няма деца. Ама и наематели скоро съвсем няма да има. Ама остави ни нас. В Испания, Италия, дори Англия и прочие хората са ОТЧАЯНИ. И ГНЕВНИ, защото разни тарикати късметлии като тая пача им обясняват, че нямат собствен дом щото са тъпи и мързеливи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Ти па верна злобееш. Горе долу е ясна схемата. Някъв кадър тип институтски започва търговийка, като крадва - я помещение, я работно време, а материали. Нормално беше за София. В провинцията разграбваха ТКЗСто. Само идиотите не опитаха да завъртят търговийка. Аз бях на 8, ама нали вундеркинд, шиткахме 5 инчови дискети с игри. Оставях ги на щандчетата по базари на консигнация. На матричен принтер в официалната държавна работа на баща ми печатах етикетите. По едно време изкарвах колкото на майка учителската заплата. Сестрата захлеби от документи за Зелена карта от "офиса" в хола. При бащата дойдоха рекетьори за едно мини магазинче за джунджурии. Със сигурност бая под 1000 гущера оборот...

                Та бая тарикати "усвоиха" добре в първите години. Ама да ми го обясняват с образование и усилена работа е смешно и жалко. Качеството е едно единствено - СМЕЛОСТ.

                Който уцеля финансово и физически до средата на 2000, вече е много напред. Проският данък убиец циментира положението и гарантира, че първите смели са недостижими.
                На едни приятели баща им от един магазин за алкохол и цигари, купи по един партер на Иван-Асен и на Сан Стефано. Сега едното е ресторант, другото пицерия.
                Беше го страх от мутрите и парите за покупките ги извади от под дюшека чак към 2000г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                  Айде,айде,виж се само...колко човека ти го казаха едно към едно ?
                  Колко човекa,?и на финала писнало и били и нямала да отговаря...
                  Така най лесно замиташ реалните факти,питах те от къде са ти били парите за магазините ,?
                  Едно по едно,точка по точка кажи чисто и просто от нулата коезкак е станало ,но няма как да кажеш защото в цялата верига има други неща ,които са неудобни,нали така ?
                  Смешното не е какво си правила,смешното е да говориш глупости и да си измисляш !
                  Ти па верна злобееш. Горе долу е ясна схемата. Някъв кадър тип институтски започва търговийка, като крадва - я помещение, я работно време, а материали. Нормално беше за София. В провинцията разграбваха ТКЗСто. Само идиотите не опитаха да завъртят търговийка. Аз бях на 8, ама нали вундеркинд, шиткахме 5 инчови дискети с игри. Оставях ги на щандчетата по базари на консигнация. На матричен принтер в официалната държавна работа на баща ми печатах етикетите. По едно време изкарвах колкото на майка учителската заплата. Сестрата захлеби от документи за Зелена карта от "офиса" в хола. При бащата дойдоха рекетьори за едно мини магазинче за джунджурии. Със сигурност бая под 1000 гущера оборот...

                  Та бая тарикати "усвоиха" добре в първите години. Ама да ми го обясняват с образование и усилена работа е смешно и жалко. Качеството е едно единствено - СМЕЛОСТ.

                  Който уцеля финансово и физически до средата на 2000, вече е много напред. Проският данък убиец циментира положението и гарантира, че първите смели са недостижими.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    при сегашни цени смятал ли си за колко години се избива от рентата
                    при моите сметки винаги е излизало с няколко години повече от апартамент
                    През 97а се е избивало от рентата за 1 месец
                    По твоите сметки. И после гладен и на тъмно и студено - по твоя начин.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI

                      Лузърите често имат конспиративно обяснение както за чуждия успех, така и собствения си провал. Винаги някой им е виновен, не им дал шанс, прецакал ги. А всъщност сами си причиняват мизерията чрез мързел, глупост, необразованост.
                      Чети Дикенс, о образована, умна и работлива персоно. И Маркс може, ама ще ти е по-сложно.

                      Ама тука наистина има народ, който си вярва, че благодярение ня някакви лични добродетели се е издигнал до кората на лайното.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                        Какво значи да предпишеш кабелна?
                        Сигурно е нещо подобно като да си купиш къща в Каламбрия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Плъхчо, когато купувах Изток, за 55000 $, знаеш ли колко хора ми казваха, че съм луда ? Много ме убеждаваха, че никога няма да видя построени имотите си защото ги купих на много тъмно зелено. Маса народ, ми обясняваха, че това са много пари / с което бях съгласна / и цените ще паднат / с което не бях съгласна/ защото българите сме много бедни и заплатите са много ниски ! Какво се случи след построяването знаеш ли ? Веднага дадох апартаментите под наем за 700 $ и всички припаднаха. Сегашните цени са високи, но и доходите ни няма да са каквито са днес и то много скоро. Не бих мислила така, признавам си, знам ,че дори и днес ако се купи нещо на добра локация ще е добра сделка
                          знам, кака.
                          помня какво си писала.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156

                            ха ха
                            НЯМА НИКАКЪВ ВАРИАНТ да си изкарвала 1000$ месечно и да не са те налазили мутрите. Не дневно месечно.
                            Щом си изкарвала си била ОТ мутрите или още по лошо от ЧЕРВЕНИТЕ КУФАРЧЕТА, номенклатура.
                            За 100000 ЛЕВА или 2000$ 95г ни пратиха мутрите - ТИМ и съдружника ми беше отвлечен 1 седмица.....
                            Работех в кабелна - шефа го принудиха пак с ОТВЛИЧАНЕ да я предпише.
                            После имах гейм зала 97г - пак ми искаха рекет, не платих и ми откраднаха компютрите.
                            Изключително дребни бизнеси и НЯМА прошка. Щяла да изкарва по 1000$ и НИКОЙ НЯМА ДА ТЕ ЗАКАЧА. Тез на децата от детската градина
                            Добрееее, на мен ми писна с добро чувство да отговарям на тъпи завистници. Ами ,мислете си каквото искате ,на мен не ми пука ! Не си могъл да се оправиш ,аз съм ти виновна ! Какво съм направила можеш само да гадаеш
                            Спирам да отговарям на подобни въпроси. Важното е ,че днес притежавам много хубави имоти ,които ми носят много пари. Имам добра работа и още по-добра заплата, а вие си мислете и пишете по мой адрес каквото искате. Това с нищо няма да ми навреди, нито имотите ще ми станат по-малко, нито качеството ми на живот ще се промени

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156
                              Работех в кабелна - шефа го принудиха пак с ОТВЛИЧАНЕ да я предпише.
                              Какво значи да предпишеш кабелна?

                              Коментар


                              • Завистта е основна движеща сила на форумния понижител.
                                Свидетел съм как през 90те малки магазинчета тип оказиони правеха добри пари, на практика от боклучави турски стоки, които на нас тогава като деца ни се струваха върха, просто защото нямаше друго. Мътни времена, но който е имал смелост и акъл да направи нещо, направил.

                                Коментар

                                Working...
                                X