IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    karyk = никога няма да продадеш. Ти и да купиш няма да се доредиш.
    Не ти било до това, сърбял те дирника ... е как да продадеш
    Ако някой от родителите утре умре ,ще ми е много интересно как ще почнеш да продаваш до седмици или месец след кончината ,да има и такива типажи ако ти си от тях ще те разбера но явно аз не съм като теб и ти не си като мен .
    Честно да ти кажа понякога завиждам на хора като теб защото те не си слагат нищо на сърцето и не им пука за никой и нищо ,но пак подчертавам аз не съм като теб ,надявам се ме разбра

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
      Берти, досега твоите съвети са стрували на Кавръка поне 60 000 евро.
      Имайки предвид колко време прекарва във форума и интелектуалния му капацитет, сигурно изкарва такава сума за минимум 7-8 години.
      Колко още искаш да го набуташ? Какво ти е направил?
      кои съвети - да си купи алтерко на 1.90 (виж сега колко е ~ почти по 10 )
      или атера или злато на 1200$ уцнията?

      може и да съм пускал някои и друг линк за имот, но както ви писах преди той има проблем с харесването - има такива хора, когато купуват много трудно харесват и още по-трудно вадят сухото. това си е природа.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Това пазара ще каже ,не ти
        karyk = никога няма да продадеш. Ти и да купиш няма да се доредиш.
        Не ти било до това, сърбял те дирника ... е как да продадеш
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          няма месене и наливане на акъл, имота е пуснат на цена каквато са си преценили собствениците
          тук коментираме какво е търсенето в района

          за купуването на кавръчето проблемът е с харесването, но това си е особеност и в крайна сметка няма как да купи нещо, което не го кефи.
          Берти, досега твоите съвети са стрували на Кавръка поне 60 000 евро.

          Имайки предвид колко време прекарва във форума и интелектуалния му капацитет, сигурно изкарва такава сума за минимум 7-8 години.

          Колко още искаш да го набуташ? Какво ти е направил?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            не е проблема с харесването и ти прекрасно го знаеш, но яма да му напишеш истината, защото ще станеш нехаресван. Кольо никога няма да купи, той просто ще си чака в малката спалня, докато наследи и 1/2 панелка. Това го знаеш, но не искаш да му го кажеш направо
            Мисля, че никой освен него не може да каже какво и дали ще купи.
            Да е жив и здрав, относително млад е, има някой и друг заделен лев, а доколкото ми е споделял и трудововото му възнаграждение стига без да пипа спестяванията - та е силно вероятно животът до му предостави поне още една сгодна възможност за покупка - особено кеш.

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              няма месене и наливане на акъл, имота е пуснат на цена каквато са си преценили собствениците
              тук коментираме какво е търсенето в района

              за купуването на кавръчето проблемът е с харесването, но това си е особеност и в крайна сметка няма как да купи нещо, което не го кефи.
              не е проблема с харесването и ти прекрасно го знаеш, но яма да му напишеш истината, защото ще станеш нехаресван. Кольо никога няма да купи, той просто ще си чака в малката спалня, докато наследи и 1/2 панелка. Това го знаеш, но не искаш да му го кажеш направо
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                Объркали сте човека навремето да не купи, сега с продажбата му се месите...еее, оставете сам да си реши. Той знае всичко за пазара, става и ляга с фед и лагард, вие акъли му давате.
                Той има ли 18 г. навършени? Едва ли базира решенията си на приказки от форума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                  Объркали сте човека навремето да не купи, сега с продажбата му се месите...еее, оставете сам да си реши. Той знае всичко за пазара, става и ляга с фед и лагард, вие акъли му давате.
                  няма месене и наливане на акъл, имота е пуснат на цена каквато са си преценили собствениците
                  тук коментираме какво е търсенето в района

                  за купуването на кавръчето проблемът е с харесването, но това си е особеност и в крайна сметка няма как да купи нещо, което не го кефи.
                  Last edited by bertram; 15.07.2022, 15:58.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Объркали сте човека навремето да не купи, сега с продажбата му се месите...еее, оставете сам да си реши. Той знае всичко за пазара, става и ляга с фед и лагард, вие акъли му давате.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      много зависи дали ще иска да го продаде на 80к лева, а че пазарът може да сгъне грозно мисля, че 'голямото мяу' не си го измислил ти...
                      кавръчето знае, че моментът е леко преломен, но както ти писах преди продажбата явно не им е самоцел (предвид, че не бързат да свалят цената), защото това е наследство + не са притиснати с брат му.
                      Реалността е така че е трябвало да се продава конкретно за него говоря в периода малко след като баща ми почина но тогава мисля на всеки нормален човек няма да му е до продажба /на мен не ми беше/или дори когато е бил все още жив ,като период от времето .
                      Това ,от там нататък каквото дойде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Искаш ли да се обзаложим, че кольо повече от 80хил лв няма да получи за етажа (даже това си е набутване)? след около година цената вече ще е дори наполовина.
                        много зависи дали ще иска да го продаде на 80к лева, а че пазарът може да сгъне грозно мисля, че 'голямото мяу' не си го измислил ти...
                        кавръчето знае, че моментът е леко преломен, но както ти писах преди продажбата явно не им е самоцел (предвид, че не бързат да свалят цената), защото това е наследство + не са притиснати с брат му.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Остави го този льохманчо той само знае да лае и си няма хал хабер за какво иде реч,като е толкова отворен да извади оферираната цена и да го видя как ще построи 90-100 квадрата с 4 стаи ,и два гаража само че не гаражи а гаражи с бетон ,лято с основи ,с проект отделен ,като бункер с канал + да го оборудва защото по едно време баща ми и коли ремонтираха там
                          пишеш като същински повишител на своя имот, а за имотите в останалия свят си понижител. Значи сигурен съм, че някой ще ти плати исканата цена за етажа, а ти ще купиш на цената на която ти искаш (по маминия). Точно така ще стане, само търпение е нужно.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Искаш ли да се обзаложим, че кольо повече от 80хил лв няма да получи за етажа (даже това си е набутване)? след около година цената вече ще е дори наполовина.
                            Това пазара ще каже ,не ти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Пазарната цена е около 65-70 000,това дава пазара,иначе отиваш да си строиш да видим колко ще излезне ,ама не само къща + гараж ,в гаража има арматура колкото една панелка ,той отделно е като една малка къща като качество на конструкцията
                              рискът го знаеш - пазарът да сгъне наред, тогава няма как точно твоят имот да остане 'остров на ценова стабилност'
                              ако мяу-то дойде 2029-та ще мажеш филията доста по-рано... ако дойде тази есен може да ти се наложи да изчакаш, но ти си ми казвал, че това не те бърка и притеснява.

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                няма цяла къща в града за тия пари еле пък за половината...
                                намери подобна къща с гараж и двор на сходно място за половината пари и имаш комисионно 20% Познавам 3-ма човека търсят от години подобен имот.
                                Искаш ли да се обзаложим, че кольо повече от 80хил лв няма да получи за етажа (даже това си е набутване)? след около година цената вече ще е дори наполовина.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X