IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

    25% по-скъпи екскурзии до Америка примерно сравнено с преди година
    По-скъпи суровини, по-голяма инфлация, падане на акции и неизбежна рецесия
    Повишение на лихвени проценти от ЕЦБ за да се смекчи удара, но повишаване по дълга на държавите в еврозоната и гръцки сценарий
    Бягство на капитал от Европа посока долар
    15% по скъпи китайски СТОКИ, че всичкото от там се внася а то е в ДОЛАРИ. Отделно заради транспорта още 10% ПОНЕ. Смотаните климатици са 30-40% нагоре, а уж марковите само 10-20%, някои ХИЧ
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Ама как успяваш да си едновременно наведен на всички посоки, ей голям талант! Ем с БСП, ем с ГЕРБ, страшна ******
      Както и ти успяваш да продаваш кредити на множество банки ,та и аз така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
        Любопитно ми е по-запознатите да дадат мнение , какво означава 1 евро = 1 долар във всякакъв аспект
        25% по-скъпи екскурзии до Америка примерно сравнено с преди година
        По-скъпи суровини, по-голяма инфлация, падане на акции и неизбежна рецесия
        Повишение на лихвени проценти от ЕЦБ за да се смекчи удара, но повишаване на дълга на държавите в еврозоната и гръцки сценарий
        Бягство на капитал от Европа посока долар
        Last edited by unimog; 12.07.2022, 17:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
          За последните два дена в София се появиха 245 нови обяви за продажби на имоти, като бройката им скочи от 33000 на 33245 в imot.bg

          Започна да се пречупва психологията на собствениците и гледат да излязат навреме от горещия пазар, а не да чакат корекция.
          33427 обяви за продажби вече - юруш на бананите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Не си и помисляй да коментираш регулацията на модераторите.
            Започни да бъдеш смирен във форума,предупрежденията са за всички,и за мен.
            Стой по наведен и няма да имаш проблеми
            Ама как успяваш да си едновременно наведен на всички посоки, ей голям талант! Ем с БСП, ем с ГЕРБ, страшна ******

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Де да беше и с хотелите (с каравана в мазето) така...

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...77h&f1=1&fe7=1
              Не беше ли 140к€ цената. Откъдя на къдя стана 288 ?!?!?
              Да го довършиш щи трябват МИЛИОНИ.
              A има готови под 100€.
              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=87tdx4&f1=1
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • По темата: До края на тази година поскъпването ще продължи и ще удари +30% в сравнение с миналогодишните нива.

                Кой купил, купил. Който е спал сега ще спи в имот под наем. Цените на имотите ще догонят инфлацията доста по-бързо този път. Таргет: 40/60 до 2029-та. За некупилите: няма драма ако попадате в /60-те %. (в страните с евроатлантически ценности е така)
                Last edited by bulgarian lev; 12.07.2022, 15:32.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  Реших да проверя какво съм писал за долар/евро преди време с Кавръков 2022г., даже и 2021г. бях писал такива по темите, че долар/евро ще стане 1:1, и някой ме нареди, че съм бил луд. Не, че разбирам и знам защо стана така, даже и кой знае каква печалба не направих от доларите, че купих и преди няколко месеца продадох, трябваха ми пари, но все пак е забавно, че и аз съм познал нещо и сега мога да ходя цял ден горд със себе си, самочувствието ми нарастна поне с 2-2,5% и вече няма да може да се говори с мен.

                  [ATTACH=CONFIG]n3945574[/ATTACH]
                  Честно казано не вярвах в паритета ,смятах го за спекулация .
                  Истината е обаче че ако върнем лентата десетки години назад или дори до 2015,2016 ако видиш движението на долара като цена ще видиш една валута която е стабилна ,ако усредним това да вкарваш нон стоп спестяванията си в долари без да гледаш курса ,но говорим за периоди напред 1,2,3,4,5,10 години,абе само в долари да седиш и като теглим чертата виждаме че винаги ще си със стабилна стойност на парите си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Ако това беше някакъв базов сценарии дали курса щеше да е такъв. Еврозоната е тръгнала по неизбежния пък към обезценяване и/или разцепване. Единственото което държи еврото е че САЩ също ще пострадат от подобен катаклизъм и евентуално ще съдействат. Европейските граждани са в шок и не могат да вземат решение какво да правят. И това е преди Русия да спре газа тази зима, което някои банки го вземат вече като базов сценарии! Спрат ли газа през зимата ще се отопляваме със шумата на лагард която ще се печата в невъобразими обеми.
                    Реших да проверя какво съм писал за долар/евро преди време с Кавръков 2022г., даже и 2021г. бях писал такива по темите, че долар/евро ще стане 1:1, и някой ме нареди, че съм бил луд. Не, че разбирам и знам защо стана така, даже и кой знае каква печалба не направих от доларите, че купих и преди няколко месеца продадох, трябваха ми пари, но все пак е забавно, че и аз съм познал нещо и сега мога да ходя цял ден горд със себе си, самочувствието ми нарастна поне с 2-2,5% и вече няма да може да се говори с мен.

                    Click image for larger version

Name:	2022-07-09.jpg
Views:	1
Size:	37.0 КБ
ID:	3945574

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      баш за този форум си е. Некупилите навреме са така, стоят наведени и нямат думата когато живеят в чужд имот.
                      Има и такива дето уж са купили навреме но после се оказало че са купили строеж заразян в Банско

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                        Това не е ли за един друг форум, по-така?
                        баш за този форум си е. Некупилите навреме са така, стоят наведени и нямат думата когато живеят в чужд имот.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                          Това не е ли за един друг форум, по-така?
                          Той е свикнал от Холандия,там са по-освободени хората

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            https://www.imot.bg/87syqd

                            в Банско м2 вече е по-скъп от Докторски паметник, това е нормално.

                            Продава КЪЩА в област Благоевград, гр. Банско - 200 кв.м / 800000 EUR :: imot.bg Обява
                            Де да беше и с хотелите (с каравана в мазето) така...

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...77h&f1=1&fe7=1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Стой по наведен и няма да имаш проблеми
                              Това не е ли за един друг форум, по-така?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Курсовете ще се балансират,защото след старта на вдигане на лихвите ще има обрат,отделно след месец,два ФЕД ще понамали темпото,в момента курса на долара е много волатилен,не съветвам никой да купува долари на този курс и сега..
                                Ако това беше някакъв базов сценарии дали курса щеше да е такъв. Еврозоната е тръгнала по неизбежния пък към обезценяване и/или разцепване. Единственото което държи еврото е че САЩ също ще пострадат от подобен катаклизъм и евентуално ще съдействат. Европейските граждани са в шок и не могат да вземат решение какво да правят. И това е преди Русия да спре газа тази зима, което някои банки го вземат вече като базов сценарии! Спрат ли газа през зимата ще се отопляваме със шумата на лагард която ще се печата в невъобразими обеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X