IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    може и наистина да си нов в темата
    намери твоя граЦки - полаксчо и го питай за празните сгради и евтините имоти по 500е по варна
    преди няколко години беше... и обсъдете, защо вместо да паднат те утроиха.
    бетЕрчо, аз не съм задълбочен анализатор. със сигурност от тях идват най-напоителните и обосновани мнения защо и как ще пданат цените.
    пишат ги, докато поглеждат календара, за да не закъсняват с наема. наистина не съм виждал по-добре аргументирани мнения от тяхните. и противно на всякаква логика са абсолютно погрешни.
    аз съм интуитивен инвеститор, видя хубаво чертежче, моментално вдигам пулса.
    Пак говориш в минало време! Знам много добре какво стана, нали ти казах, че и аз купих 2020 г.! Кажи ми защо да купя днес?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      защото не могат да се конкурират с бетЕрчо?
      Ами така си е. Те нямат спец хардуер (ASIC) който е нужен за копанье. Нямат и пари да си купят, а бетерчо има.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        бетерчо, аз съм общак в строителството, но въпреки това понзнайвам нещичко от ИТ инфраструктура. Провери в Гугъл и разбери дали нямат изчислителни центрове на вода. Поинтересувай се първо пък после ги учи на хардуер. На всяка пирамида си има организатор, както е и при криптото. Това, че не знаеш кой е означава, че ще си от страната на булката. Аз няма да те уча или разубеждавам.
        Няма значение кво и къде имат! Копачки нямат, защо? Незнам! И Тесла нямат! Така са решили така са направили, мен тва не ме вълнува. За крипто няма какво да спорим - изобщо не го разбираш, не знаеш как функционира, не си и длъжен. Не искам и да ме убеждаваш или разубеждаваш! Аз чрез криптото съм си умножил богатството, кво ще стане оттук нататък - незнам! Ще поживеем, ще видим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков

          Аз подозирам, че бетерчо е самия Джеф Безос. Като му гледам колко е неграмотен на български, явно ползва преводача на Гугъл.
          ползва, я. ама варненско-пловдивския вариант, с чуждиците.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            30% от имотите стоят заключени! Пазарът се наводнява с нови имоти! Демография е зле! Лихвите се покачват! Идва рецесия в Сащ и Европа!
            Защо смяташ, че ще продължават да се покачват? Откъде ще дойдат парите?
            Криптото е комар за тези, които купуват по върховете - те винаги го отнасят. Шансът аз да го отнеса е 0,1%, въпреки всичко аз мога да държа и до 0.
            може и наистина да си нов в темата
            намери твоя граЦки - полаксчо и го питай за празните сгради и евтините имоти по 500е по варна
            преди няколко години беше... и обсъдете, защо вместо да паднат те утроиха.
            бетЕрчо, аз не съм задълбочен анализатор. със сигурност от тях идват най-напоителните и обосновани мнения защо и как ще пданат цените.
            пишат ги, докато поглеждат календара, за да не закъсняват с наема. наистина не съм виждал по-добре аргументирани мнения от тяхните. и противно на всякаква логика са абсолютно погрешни.
            аз съм интуитивен инвеститор, видя хубаво чертежче, моментално вдигам пулса.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Кога ще е тва мяУ? Щом казваш, че е пирамида, кой тогава е "организаторът"? Нали за да има пирамида, трябва да има организатор, т.е човекът, към който отиват мангизите! Кой е той?

              Тези изчислителни центрове са съвсем различни! За копане трябва спец хардуер (ASIC), който харчи мн ток. и за да ти излиза сметката трябва да търсиш места с евтин ток, които са доста доста далече от цивилизацията. Т.е копачите нищо друго освен евтиния ток не ги интересува.
              бетерчо, аз съм общак в строителството, но въпреки това поназнайвам нещичко от ИТ инфраструктура. Провери в Гугъл и разбери дали нямат изчислителни центрове на вода. Поинтересувай се първо пък после ги учи на хардуер. На всяка пирамида си има организатор, както е и при криптото. Това, че не знаеш кой е означава, че ще си от страната на булката. Аз няма да те уча или разубеждавам.

              пп. Днес се пробвах да си букна полет до ЛюксеНбург, ама нещо не ми се получи. Къде греша?
              Last edited by ВълчоМечков; 14.09.2022, 20:53.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                Криптото не е комар, а си е класическа пирамида в съвременен вариант. Накрая ще има гоУемо МЯУ от него. Въпрос на време е. Запитай се защо мощните изчислителни центрове на Гугъл или Амазон не се занимават с копаене, въпреки че притежават инфраструктура надхвърляща в пъти сървърните мощностти на малките играчи взети накуп?
                Кога ще е тва мяУ? Щом казваш, че е пирамида, кой тогава е "организаторът"? Нали за да има пирамида, трябва да има организатор, т.е човекът, към който отиват мангизите! Кой е той?

                Тези изчислителни центрове са съвсем различни! За копане трябва спец хардуер (ASIC), който харчи мн ток. и за да ти излиза сметката трябва да търсиш места с евтин ток, които са доста доста далече от цивилизацията. Т.е копачите нищо друго освен евтиния ток не ги интересува.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  Криптото не е комар, а си е класическа пирамида в съвременен вариант. Накрая ще има гоУемо МЯУ от него. Въпрос на време е. Запитай се защо мощните изчислителни центрове на Гугъл или Амазон не се занимават с копаене, въпреки че притежават инфраструктура надхвърляща в пъти сървърните мощностти на малките играчи взети накуп?
                  защото не могат да се конкурират с бетЕрчо?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    не разбрах, модераторката защо ме изтри.

                    цените от тука плавно нагоре, освен ако не се яви пак некой черен лебед и да скочат отново по 2 за 2 години.
                    имоти и сега се купуват /в моя клас/ предимно за инвестиция. малките апартаментчета и студията вървят още на зелено.
                    младежите все по-често ще стоят под наем.

                    анализи на кап. пазари оставям на радев да прави.
                    криптото е кОмар и все някой ще го отнесе накрая. гледай да не си ти.
                    30% от имотите стоят заключени! Пазарът се наводнява с нови имоти! Демография е зле! Лихвите се покачват! Идва рецесия в Сащ и Европа!
                    Защо смяташ, че ще продължават да се покачват? Откъде ще дойдат парите?
                    Криптото е комар за тези, които купуват по върховете - те винаги го отнасят. Шансът аз да го отнеса е 0,1%, въпреки всичко аз мога да държа и до 0.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      не разбрах, модераторката защо ме изтри.

                      цените от тука плавно нагоре, освен ако не се яви пак некой черен лебед и да скочат отново по 2 за 2 години.
                      имоти и сега се купуват /в моя клас/ предимно за инвестиция. малките апартаментчета и студията вървят още на зелено.
                      младежите все по-често ще стоят под наем.

                      анализи на кап. пазари оставям на радев да прави.
                      криптото е кОмар и все някой ще го отнесе накрая. гледай да не си ти.
                      Криптото не е комар, а си е класическа пирамида в съвременен вариант. Накрая ще има гоУемо МЯУ от него. Въпрос на време е. Запитай се защо мощните изчислителни центрове на Гугъл или Амазон не се занимават с копаене, въпреки че притежават инфраструктура надхвърляща в пъти сървърните мощностти на малките играчи взети накуп?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Кой каза, че съм пазарил сега? Последния го купих 2020 на зелено (в момента препродават там на 2х), вече е почти готов (крайният срок е догодина) при това за да живея в него, а не като инвестиция!

                        Аз прогнозирам спиране на ръста на цените! Спада ще дойде по-късно - според мен след 1-2 год., дъно може би след 3-4 год. Преживял съм 2 цикъла и смятам, че сценраият пак е на път да се повтори. Според мен вече сме на върха!Оттук нататък какъв е шансът имотите да направят 2х в рамките на 2 год? Почти никакъв! Какъв е шансът капиталовите пазари да направят 2х, според мен 90%. Какъв е шансът криптото да направи 3х? Според мен е 90%. Пак да напомня, че говоря за имоти като инвестиция, за живеене е доста по-различно!
                        Чакам твоите прогнози!
                        не разбрах, модераторката защо ме изтри.

                        цените от тука плавно нагоре, освен ако не се яви пак некой черен лебед и да скочат отново по 2 за 2 години.
                        имоти и сега се купуват /в моя клас/ предимно за инвестиция. малките апартаментчета и студията вървят още на зелено.
                        младежите все по-често ще стоят под наем.

                        анализи на кап. пазари оставям на радев да прави.
                        криптото е кОмар и все някой ще го отнесе накрая. гледай да не си ти.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better

                          И за какво са тези "врътки" ? Недекларирани доходи?
                          Не е за доходите, а защото трябваше да декларирам имотите в данъчните ми декларации в чужбина, а оттам и по-висока данъчна ставка.

                          Коментар




                          • А де, ако имотите му са на името на близък какво тогава? Значи ти може да си задкулисен, но никой друг този форум не може да е - така ли? Имотите като са купени на майка ти и сестра ти да ти викаме ли мамин и какин ? Другото съдържание на поста ти ще оставя без коментар. Лордчето е пич, но аз не съм лордчето.
                            Last edited by X_Y; 14.09.2022, 20:31.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten

                              е, да.

                              бетЕрчо, ама ти тука прокламираш спад а пазариш на зеленко...не такааа
                              Кой каза, че съм пазарил сега? Последния го купих 2020 на зелено (в момента препродават там на 2х), вече е почти готов (крайният срок е догодина) при това за да живея в него, а не като инвестиция!

                              Аз прогнозирам спиране на ръста на цените! Спада ще дойде по-късно - според мен след 1-2 год., дъно може би след 3-4 год. Преживял съм 2 цикъла и смятам, че сценраият пак е на път да се повтори. Според мен вече сме на върха!Оттук нататък какъв е шансът имотите да направят 2х в рамките на 2 год? Почти никакъв! Какъв е шансът капиталовите пазари да направят 2х, според мен 90%. Какъв е шансът криптото да направи 3х? Според мен е 90%. Пак да напомня, че говоря за имоти като инвестиция, за живеене е доста по-различно!
                              Чакам твоите прогнози!
                              Last edited by better; 14.09.2022, 19:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                Какво да залагам, аз вече бях заложил. Ти ме мразиш, но не забравяй, че АЗ бях заложил на теб. Дай нотариалния, че да му го залепя на ратко на челото. Опасявам се, че бях заложил не на куц, а на лъжлив кон.
                                може да е 'задкулисен' собственик и да не може да го покаже нот. акт. и такива има в този форум.

                                Банско? Чак сега? Точно сега? Лично на мен ми е странно кореняк банскалия да пита хора извън Банско за тенденциите там. Със сигурност имаш познати/близки в града с всякакви имоти - разпитай ги кое ка отдават, има ли файда, доволни ли са от наемателите и така.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X