IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Нали всички видяха какво става с къщите на село при наводнения ,и застраховка да имаш ,каква ти е файдата като цялото село е заличено ,а държава да оправи после инфраструктурата няма ,ами достъп до здравеопазване ?
    Не е едно или две ...такива статии са алабалистики ...живот на село , в германски ,испански ,португалски или гръцки провинции да ,но не и в България ..
    В България животът на село е приключение - трябва да ти плащат за да живееш в 99,99% от селата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Нали всички видяха какво става с къщите на село при наводнения ,и застраховка да имаш ,каква ти е файдата като цялото село е заличено ,а държава да оправи после инфраструктурата няма ,ами достъп до здравеопазване ?
      Не е едно или две ...такива статии са алабалистики ...живот на село , в германски ,испански ,португалски или гръцки провинции да ,но не и в България ..
      Не съм привърженик на живот на село, дори напротив, аз не съм мазохист за да живея така. Нека не забравяме обаче ,че такива наводнения е имало и ще има навсякъде, а ако си застраховал имота ще си получиш парите, но българите не се застраховат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Добро утро,

        https://www.investor.bg/a/113-analiz...na-pandemiyata

        Те може и да поскъпват, но се продават много трудно и рядко.

        Особено в планински и почти обезлюдени села, на 1 час път от голям град.
        Нали всички видяха какво става с къщите на село при наводнения ,и застраховка да имаш ,каква ти е файдата като цялото село е заличено ,а държава да оправи после инфраструктурата няма ,ами достъп до здравеопазване ?
        Не е едно или две ...такива статии са алабалистики ...живот на село , в германски ,испански ,португалски или гръцки провинции да ,но не и в България ..
        Last edited by nkavrakov1982; 12.09.2022, 10:01.

        Коментар


        • Добро утро,

          https://www.investor.bg/a/113-analiz...na-pandemiyata

          Те може и да поскъпват, но се продават много трудно и рядко.

          Особено в планински и почти обезлюдени села, на 1 час път от голям град.

          Коментар


          • https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...i-inflatsiyata

            При сегашния тренда на поскъпване на парите рецесията се доближава до 6-12 месеца ,ако банките вдигаха лихвите с темпа от преди 10 години годината щеше да е 2024 ,но процесите в момента са значително ускорени .
            Управителите на ЕЦБ виждат растящ риск лихвите да стигнат 2% заради инфлацията

            Необходими са стъпки, ако през 2025 г. инфлацията все още е над 2%, а прогнозата за растеж за 2023 г. се смята за твърде розова


            в следващите 12 месеца централните банки ще повишават лихвите и ще трябва да намалят активите си. Това е болезнен процес, който ще доведе до повишаване на лихвите по ипотеките и със сигурност ще се отрази на пазара на недвижими имоти.” коментира Цачев, главен инвестиционен консултант в „ЕЛАНА Трейдинг“, в предаването „Светът е бизнес“ по Bloomberg TV с водещ Ивайло Лаков.


            Пет източника, близки до въпроса, казаха, че много от стратезите на банката виждат нарастваща вероятност, че ще трябва да преместят лихвения процент в „рестриктивна територия“, жаргон за ниво на лихвените проценти, което кара икономиката да се забавя, на 2% или повече.
            Last edited by nkavrakov1982; 12.09.2022, 09:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Поддръжка си има- моята позната е платила по около105лв на месец- охрана, косене, басейн, лятото не знам дали плащат отопление както тук. Не мисля че е много
              Аве те парите си ги вземат, но качеството не отговаряло на цената. За мен там е едно огромно гето с мн мн хора.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Определено иска да вдигне втори етаж и да добави 20кв.м. Иначе двора е 900 квадрата и съм далеч от всички съседи
                така казано вече става етаж + 20м2 (40), което си е доста
                с вдигането на етаж има шанс да разлаеш кучетата... ако я оставиш ниска и я поразстелеш по-може да минеш 'метър'

                не казвам, че е законно, но така се прави масово в България
                Last edited by bertram; 11.09.2022, 23:43.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Определено иска да вдигне втори етаж и да добави 20кв.м. Иначе двора е 900 квадрата и съм далеч от всички съседи
                  И послушай съвета на маминия инвеститор гаста. Строиш си и си перкаш през просото. Па узаконяването не го мисли, некогаш може па да стане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Ко ще правиш там? 300-400 ап има там, подръжката почти нямало. Как се живее в такова гето нз.
                    Поддръжка си има- моята позната е платила по около105лв на месец- охрана, косене, басейн, лятото не знам дали плащат отопление както тук. Не мисля че е много

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Аз си стоя тук- в немско, питам така , да знам кое след кое следва, а не да скоча в гьола и да викам- а ся кво шъ праим. Отпуската свърши- догодина ако е рекъл господ , за 2-3 дни да събори един багер къщата и да излея плоча над мазето, берекет версин. После ще го мисля. Този тиквеник копейкин се оказа че ми е в някаква степен съсед- ебаси гьотверена. За мое съжаление като нищо ще вземе 10% на изборите
                      Аве, копейкин нал от ваште бре? Що го псуваш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Иба.......... мамаму и цени, май да вървя при узунов до лидл по добре, строят още едно тяло
                        Ко ще правиш там? 300-400 ап има там, подръжката почти нямало. Как се живее в такова гето нз.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          4 тела са всяко с по 2 входа, една позната женена за германец купи там 122 кв. В албиция- мисля че така се казваше тялото. Напълно обзаведен 130000 евро. Купили са само 1-2 малки гардероба и това, много ми хареса обстановката. Но както всичко така и това се побългарява-циганизира с бързи темпове. Вече има остъклени тераси без разрешение, от адмистрацията ги плашили със съд, ама клекнали накрая. Как смяташ дали ще се случи в германия такова нещо? Иначе сега строят 5 тяло
                          След 5тото ще има още две, общо седем, ако не бъркам.

                          Коментар


                          • Поскъпването е колкото могилите на 43 градуса и 40 минути.
                            https://maps.vlasenko.net/smtm100/k-35-005.jpg
                            (Долния десен ъгъл.)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Още четири бяха май.
                              Варианти за покупка във Варна, много...
                              4 тела са всяко с по 2 входа, една позната женена за германец купи там 122 кв. В албиция- мисля че така се казваше тялото. Напълно обзаведен 130000 евро. Купили са само 1-2 малки гардероба и това, много ми хареса обстановката. Но както всичко така и това се побългарява-циганизира с бързи темпове. Вече има остъклени тераси без разрешение, от адмистрацията ги плашили със съд, ама клекнали накрая. Как смяташ дали ще се случи в германия такова нещо? Иначе сега строят 5 тяло

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Ватинчо, що избега от немско? Иначе за строежа не се кахъри, Копейкин като вземе властта никой нЕма те барне!
                                Аз си стоя тук- в немско, питам така , да знам кое след кое следва, а не да скоча в гьола и да викам- а ся кво шъ праим. Отпуската свърши- догодина ако е рекъл господ , за 2-3 дни да събори един багер къщата и да излея плоча над мазето, берекет версин. После ще го мисля. Този тиквеник копейкин се оказа че ми е в някаква степен съсед- ебаси гьотверена. За мое съжаление като нищо ще вземе 10% на изборите

                                Коментар

                                Working...
                                X