IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Глупостите ги говориш ти. Първо нямало такава цена март 2020, сетне каза, че било демо сметка. Ако може да се прави това с демо сметка покажи.
    Ква цена, бре момко? Тоя спайк хванал ли си го? Не си и си призна.
    Това, което ти рисуват на тАлавизора, мислиш ли че е реално...?!?
    Като си толкова голям играч - постни стейтмънта и да не спорим повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

      Тогава спри да говориш глупости.
      Да напомням ли от кой пост (хвалба) започна диалога?
      Глупостите ги говориш ти. Първо нямало такава цена март 2020, сетне каза, че било демо сметка. Ако може да се прави това с демо сметка, покажи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        А боклук да виждаш някъде?
        Бедна държава, но това което е направено с малкото, което имат, е впечатляващо. Бил съм там, както и на много други места в Африка. Това е едно от най-добрите места за живот там.

        Траката, Варна:

        https://www.google.com/maps/@43.2247...7i16384!8i8192

        Повече ли ти харесва? На мен не.
        То само Траката да беше иди доди. Гледай кво беше в центъра на "Морската столица".

        https://offnews.bg/obshtestvo/varna-...ta-782675.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Това е за бутане. Кой ли идиот е проектирал подобна фасада?
          То нема двор, виж 400 кв и 300 застроена площ, не съм сигурен къде са тези къщета но са без визия и сбутани в некой парцел с неколко къщета заедно.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Не ми е детска мечта да те накарам да ми вЕрваш....
            Тогава спри да говориш глупости.
            Да напомням ли от кой пост (хвалба) започна диалога?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Ето го отговора на въпроса какво се случва с "капиталовата" като вдигнат лихвите!


              Това Байлора ли е ,като гледам май е той,направил е мазнини от Лидълските промоцийки

              Коментар


              • Най-рисковите градове, в които може да се образува имотен балон.София е далеч от него.

                https://fakti.bg/imoti/729346-nai-ri...a-imoten-balon

                Коментар


                • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                  Пусни целия скрийн, моЕ ти повЕрвам...
                  Не ми е детска мечта да те накарам да ми вЕрваш....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                    Не знам дали може да бъде описано по-добре!

                    ​​​​​​В момента, за да отида да работя в Барселона ( да речем, че имам опция) трябва заплатата ми да е по 2 поне в евро на тукашната в лева, за да има смисъл. Училище за децата и наем ще са едни 30к евро на година, Това при частни училищата, има опция за държавни, ако се вредиш, не съм проучвал щото и не мисля да го правя.
                    ​​​​​​
                    Точно така. За да има смисъл да ида където и да е да работя трябва да получавам поне 25 хил.лева чисти.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Какво демо??? Влез в Binance и пробвай да търгуваш "демо" или както го наричаш там "виртуално" и пусни scr да видим.
                      Пусни целия скрийн, моЕ ти повЕрвам...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                        а даже тия дето имат пари така правят дружествата, които строят, че техинте пари (на инвеститора) са си техни, а се рискува и строи с пари на зелените купувачи - за справки строежът на Нове, който блокираха черепа има пари 10 такива комплекси да построи и да ги пусне на акт 16 готови, но виж как продаваше на зелено и строеше с парите на хората, които сега си скубят косите (дано го довършат този комплекс, че мн грозна работа)
                        Това къде се случва?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                          Така де, от ДЕМО-то.
                          Какво демо??? Влез в Binance и пробвай да търгуваш "демо" или както го наричаш там "виртуално" и пусни scr да видим.
                          Last edited by better; 11.11.2022, 21:58.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            100-200 метра надолу и вляво обаче се вижда тва:

                            https://www.google.com/maps/@-1.9356...2!9m2!1b1!2i17
                            А боклук да виждаш някъде?
                            Бедна държава, но това което е направено с малкото, което имат, е впечатляващо. Бил съм там, както и на много други места в Африка. Това е едно от най-добрите места за живот там.

                            Траката, Варна:

                            https://www.google.com/maps/@43.2247...7i16384!8i8192

                            Повече ли ти харесва? На мен не.
                            Last edited by ejonny2376; 11.11.2022, 22:00.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Нещо не си ок май... За какво бягане от истината говориш? Ето ти scr и от Binance.
                              Така де, от ДЕМО-то.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Щом "да има смисъл" при теб значи само финансовото изражение, значи си много назад с материала. Човек ходи да живее на запад главно заради факта, че живее в нормална държава. Съответно си плаща за това. Ако искаш кочината София и БГ като цяло, сигурно ще спестяваш повече, но ще си мизерник и ще живееш мизерно. Това е разликата. Друг е въпросът, че цените в София вече изпревариха повечето Европейски държави. Кашкавал 45 лева няма другаде освен в БГ, а качеството на всички стоки и услуги в България е безобразно. Все едно да ми сравняваш собественик на нов Мерцедес със собственик на Голф 2 и да твърдиш, че този с голфа имал по-добър стандарт, щото бил спестил 1000 лева повече. Пълен абсурд.

                                А това с "училище за децата" е върха на глупостта. Навсякъде в белите държави държавните училища са безплатни и са достатъчно добри. Дори и в БГ е така. Пари за уроци, училища и подобни глупости са пари, хвърлени на вятъра където и да било. Важно е след 18 какво ще стане. Мои връстници дойдоха преди 20 години в Германия без бъкел немски, от дълбоката провинция, от квартални и непрестижни училища дето никой не ги е чувал. След 2-3 години всеки си беше стъпил на краката и никой не го интересуваше дали си завършил 91 НЕГ или махленското в Полски Тръмбеш. Важно беше колко си упорит и трудолюбив, а това си е до възпитание и до човек, не до това колко ти е била добра литераторката в 10 клас.

                                Все повече се убеждавам, че Ганьо, видял се с малко пари, тотално губи връзка с реалността - забравя кой е и от къде е тръгнал. Мисли се за европеец, а той си е див селяк, нищо че му плащали еди каква си заплата като програмист. България е едни 50 години назад в развитието си, ние не сме дорасли за висок стандарт - за пореден път го повтарям. Доказателство за това е кочината в която живеем. Някой тук коментираше Руанда - държава малтретирана от белгийски окупатори, диктатори и геноцид. В момента столицата им е едно бижу - няма хартийка боклук да видиш, нови улици, нови тротоари...Това при среден доход 300 долара. Те са много по-европейци от нас в това отношение.

                                Тротоари и улици в Руанда, Африка:

                                https://www.google.com/maps/@-1.9354...2!9m2!1b1!2i51

                                Тротоари и улици в Гоцето, София:

                                https://www.google.com/maps/@42.6639...7i16384!8i8192
                                100-200 метра надолу и вляво обаче се вижда тва:

                                https://www.google.com/maps/@-1.9356...2!9m2!1b1!2i17

                                Коментар

                                Working...
                                X