IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
    Разходите на домакинствата ни скочиха с 800 лв., харчим най-много за храна и сметки

    https://www.flagman.bg/article/280287
    Ще скочат ,как няма ,накрая и лихвата по заема като удари ,какво правим ?

    Коментар


    • Разходите на домакинствата ни скочиха с 800 лв., харчим най-много за храна и сметки

      https://www.flagman.bg/article/280287

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Навремето всички крадяха материали от Държавата и за плочи викаха всички приятели и колеги. За последно преди 15г. съм ходил на такава в с. Волуяк.
        То и сега същата работа -павета ,такива бордюрни са много здрави и яки ,един приятел от Пловдив имам ,казва дойдоха да санират някакъв блок и аверчето нощеска изнесло сума ти изолация материали ,дето пара струват ,нямало охрана ,но е действал бързо ,после чак са дошли ,в тая държава винаги е било така ,не влачиш ли си все прецакан ,на магазина една торба ще дадеш пара ,а защо като може да ти е безплатно ?

        Коментар


        • Паундът пада, тъй като Хънт казва, че Обединеното кралство вече е в рецесия -

          https://www.bloomberg.com/news/live-...rope#xj4y7vzkg

          Ето го и доклада как ще се развие рецесията -

          https://obr.uk/overview-of-the-novem...iscal-outlook/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
            "НСИ отчете слаб ръст на заетостта и спад на безработицата"
            А ние тук спад на цените на НИ чакаме. Брадясах от чакане.
            Чети тука какво се случва

            https://www.investor.bg/a/113-analiz...mments-listing
            Високите цени и нарасналата несигурност отдръпват част от купувачите от жилищния пазар у нас !

            Високите цени на жилищата и нарасналата несигурност карат част от купувачите у нас да се отдръпнат от пазара и да изчакат. В резултат на това запитванията за покупка на жилища намаляват наред с обема на продажбите, а това са индикации за започнало охлаждане на пазара, пише агенцията за недвижими имоти Bulgarian Properties в свой анализ за третото тримесечие.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
              "НСИ отчете слаб ръст на заетостта и спад на безработицата"
              А ние тук спад на цените на НИ чакаме. Брадясах от чакане.
              Не е нужно да чакаш нещо . Достатъчно е да знаеш , че НИ постепенно ще залязват и накрая няма да предизвикват интерес .
              Last edited by keep_calm; 17.11.2022, 14:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                "НСИ отчете слаб ръст на заетостта и спад на безработицата"
                А ние тук спад на цените на НИ чакаме. Брадясах от чакане.
                застаряване драматично и това прави така, че да са кът работниците
                въпрост обаче за чий ги градим тия тухли тогава и щракаме капиталова на калкулаторчето
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • "НСИ отчете слаб ръст на заетостта и спад на безработицата"
                  А ние тук спад на цените на НИ чакаме. Брадясах от чакане.
                  Икономически неактивните лица на възраст 15 - 64 навършени години са малко над 1 милион - една четвърт от населението в същата възрастова група

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Не знам как сте вдигнали къща от домати, след като производството на домати е нерентабилно от 30 години. Освен тухлите да сте ги правели от сушени домати, компресирани по иновативна екотехнология. Има къщи, вдигнати от бирени кенчета - така някой ще каже, че е изпил три вагона бира, за да вдигне къща. Всичко е въпрос на разказ.
                    Навремето всички крадяха материали от Държавата и за плочи викаха всички приятели и колеги. За последно преди 15г. съм ходил на такава в с. Волуяк.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Не знам как сте вдигнали къща от домати, след като производството на домати е нерентабилно от 30 години. Освен тухлите да сте ги правели от сушени домати, компресирани по иновативна екотехнология. Има къщи, вдигнати от бирени кенчета - така някой ще каже, че е изпил три вагона бира, за да вдигне къща. Всичко е въпрос на разказ.
                      Сигурно е така. Остава къщата да е вдигната с учителската заплата на майка ми.Щото други доходи нямаха.А и около нас е пълно с такива къщи,строени по това време. Ама явно не трябва да вярвам на очите си,а на теб.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ами баща ми с домати изгледа двама студенти и вдигна къща.А точно тогава и двамата със сестра ми бяхме студенти.Ама трябва на теб да вярвам.От телевизията на АТАКА ли ви ги говорят тези неща?
                        Не знам как сте вдигнали къща от домати, след като производството на домати е нерентабилно от 30 години. Освен тухлите да сте ги правели от сушени домати, компресирани по иновативна екотехнология. Има къщи, вдигнати от бирени кенчета - така някой ще каже, че е изпил три вагона бира, за да вдигне къща. Всичко е въпрос на разказ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Темата взе сериозен завой и носталгия по миналото.

                          Аз излазям!
                          каквото било било важното е да гледаме напред, за да не се спънем
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Кое му е абстрактното, че описваш последните 4-5 години, когато започна упадъкът на системата, стартирал със срива на цялата икономическа общност- СИВ. Защо не кажеш какви картофи си вадел по бригадите, какви чушки, как си мачкал цици с неумити ръце. Сега, ако отидеш на бригада, ще напълниш една кофа със сълзи от това, което е изчезнало безвъзвратно.
                            Водят Тито да му показват реколтата на ТКЗС-то. Тито гледа от ляво на пътя царевицата до кръста, а от дясно - над главата. Пита защо и му обясняват, че от ляво е на ТКЗС-то, а от дясно е частна нива. Но Тито настоява, защо е така. Партийният секретар му обяснява: "Само курец расте в чужди ръце".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Същата година ли? Домати не растяха 20 години след тези бомбардировки. Агрономите бяха наясно с този факт. Кой лъже?
                              Ами баща ми с домати изгледа двама студенти и вдигна къща.А точно тогава и двамата със сестра ми бяхме студенти.Ама трябва на теб да вярвам.От телевизията на АТАКА ли ви ги говорят тези неща?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Темата взе сериозен завой и носталгия по миналото.

                                Аз излазям!
                                Виж сега, ако има някакъв капитал на този свят, който да е по-важен от всичко останало, това е времето. Като го изразходиш, разбираш, че времето е пари, но парите не са време.

                                Коментар

                                Working...
                                X