IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    атера ги препоръчвах под 2 кинта
    виж колко са сега и колко дивидент платиха за последните 4г
    За Атера ходи се фали в съответната тема, ако въобще си писал там

    Тук кажи с две думи Позна ли или Не позна че ще има срив 2017-та и приключваме

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Е, значи не си само мрачен глашатай, има и хора, които са ти благодарни. Аз, пък си спомням, че рекламираше АТЕРА, при главоломния им спад, когато в поредни три години, вземах все по-малък дивидент от тях. Там нямаш вина, акциите си ги бях купил много по-рано.
      атера ги препоръчвах под 2 кинта
      виж колко са сега и колко дивидент платиха за последните 4г
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        ще се изненадаш, но няколко човека тук бяха взели тогава2017-18, когато бях писал и после ми блаходариха , като го развързаха за 40+%

        6000 не е обективен и виж,че постовете са му все към мене и кавръчето...явно с това си превъплъщение е така

        пп кавръчето,когато взе си беше по лично усмотрение и за проба. само на 6000 явно му е важно
        Е, значи не си само мрачен глашатай, има и хора, които са ти благодарни. Аз, пък си спомням, че рекламираше АТЕРА, при главоломния им спад, когато в поредни три години, вземах все по-малък дивидент от тях. Там нямаш вина, акциите си ги бях купил много по-рано.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ще се изненадаш, но няколко човека тук бяха взели тогава2017-18, когато бях писал и после ми блаходариха , като го развързаха за 40+%

          6000 не е обективен и виж,че постовете са му все към мене и кавръчето...явно с това си превъплъщение е така

          пп кавръчето,когато взе си беше по лично усмотрение и за проба. само на 6000 явно му е важно
          Напротив напълно обективен съм

          Трима бяхте тия дето веехте знамената на срива, не сте познали не сте ама поне имайте достойнстовото да си признаете грешката

          Или догодина като падне пазара ще се изтъпаните и ще кажете: Ей ние това още от 2017-та ви го говориме що не слушате

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

            А пък вие имото-повишителите си платихте двойно и тройно, като проспахте сгодния момент да се качите на собствения си влак, когато имотите ви бяха евтини - 2012-2013-та.
            След 8-9 години(2019~2022), когато цялата натрупана инфлация вече беше калкулирана в цените, тогава всички вкупом скочихте, и се стихте, че трябва да купувате... на върха...
            Пишман инвеститори сте вие - бай хай, сел лоу(или холд форевър)

            Колко ли е гадно, цял живот да пророкуваш ъп на тухлите и цимента, и когато прогнозата ти наистина се сбъдне в действителност, да се окаже, че през всичките години само си плямпал празни приказки за повишение, а не си накупил имоти с торбата на ниското...
            Фрости ще си докараш жлъчка бе момче не се напрягай толкова за чуждите пропуски и си включи печката че си замръзнал някъде моного назад във времето
            Last edited by 6000; 17.10.2022, 22:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Демек, Берти е прецакал двойно Накавръка, набутал го в злато и лишил от имот на 35, сега е лишен от имот на 40. Баси приятелското "потупване". Аз, като купувах злато, беше 1200$ таван.
              ще се изненадаш, но няколко човека тук бяха взели тогава2017-18, когато бях писал и после ми блаходариха , като го развързаха за 40+%

              6000 не е обективен и виж,че постовете са му все към мене и кавръчето...явно с това си превъплъщение е така

              пп кавръчето,когато взе си беше по лично усмотрение и за проба. само на 6000 явно му е важно
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Няколко хубави сделки могат да те изстрелят на върха, а няколко грешни прогнози да те потопят на дъното...
                ако само даваш прогнозите, без сам да се възползваш от тях,
                няма да те потопят
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  като ливади запад седи гледката
                  Позна. Зимата гледката е невероятна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Аве няма панорама към копитото от Ливадите, туй е фототапет.

                    [ATTACH=CONFIG]n3978247[/ATTACH]
                    като ливади запад седи гледката
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Няколко хубави сделки могат да те изстрелят на върха, а няколко грешни прогнози да те потопят на дъното...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                        Напротив много ясно обяви че има БАЛОН който всеки момент ще се спука. От тогава са минали 5 години а това спукване все още го няма

                        За златото си мърмориш през цялото време и Кавръка те послуша на 1900долара - Той тоя напальон го купи под твое давление в момента златото е под 1700 долара и не ми го смятай в левове щото така ти изнася
                        Демек, Берти е прецакал двойно Накавръка, набутал го в злато и лишил от имот на 35, сега е лишен от имот на 40. Баси приятелското "потупване". Аз, като купувах злато, беше 1200$ таван.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          Супер е. Ако се спука балонът, ще и се радваш по-дълго. Аз на мойта гледка към Витоша и се радвах от 2005 до 2017, благодарение на спукването през 2008. И сега виждам Витоша, но основно върховете и. Поне имам късмет, че вместо стандартния 6 метров отстъп между сградите, се получи към 30.
                          И да се спука и да не се спука, гледката е нескриваема, понеже пред мен има улица, която е задънена, т.е там няма как да се строи.
                          Last edited by better; 17.10.2022, 22:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                            Наемите ще ги оставя на понижителите.

                            Та Ратко, онази вечер се видях с едни чужденци. Едните, наши югозападни кръвни братя, втори апарт купили. Другите, избягали от една северно африканска държава някъде 2011-12 , по време на "пролетта" и те си купили хората, бачкат, не се оплакват. Виждат, че тук е по-спокойно, трудно им е да се интегрират, ама знаят много добре, че по-добре тук, отколкото там.
                            Та така, купуват хората. Това само за пример.
                            прав бил пешето за тая година
                            имам чувство, че един път и ние ще се окажем по-добре от запада
                            Last edited by ratten; 17.10.2022, 22:45.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                              И бота и Кавръка си платиха за грешната преценка. Бертрам е за таковане щото докато им нашепваше: Големоту Мяу идва, мустаците му стърчат зад ъгъла и тн. си пазаруваше и си трайкаше

                              Ама не е луд кой яде баницата
                              А пък вие имото-повишителите си платихте двойно и тройно, като проспахте сгодния момент да се качите на собствения си влак, когато имотите ви бяха евтини - 2012-2013-та.
                              След 8-9 години(2019~2022), когато цялата натрупана инфлация вече беше калкулирана в цените, тогава всички вкупом скочихте, и се стихте, че трябва да купувате... на върха...
                              Пишман инвеститори сте вие - бай хай, сел лоу(или холд форевър)

                              Колко ли е гадно, цял живот да пророкуваш ъп на тухлите и цимента, и когато прогнозата ти наистина се сбъдне в действителност, да се окаже, че през всичките години само си плямпал празни приказки за повишение, а не си накупил имоти с торбата на ниското...
                              Last edited by Frosty; 17.10.2022, 22:36.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Аве няма панорама към копитото от Ливадите, туй е фототапет.

                                Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	1
Size:	47.9 КБ
ID:	3978247

                                Коментар

                                Working...
                                X