IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Какво да забравя след като всичките му цифри са 2-5 пъти грешни и от там бликат самозаблуди :-)
    Нали си учил в Немско икономическо хохшуле ли беше ? Не са ли ви учили какво е продажна цена и как се случва тя ?
    "2-5 пъти грешни"?!

    Недей, че си разлях уискито да се смея, пощади ме....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Много станахте кандидатите за жълтата фанелка днес :-))))
      Като за икономист втори път за няколко минути не знаеш къде се намираш...лошо похарчени пари на баща ти:-)
      И що мислиш така?
      Хайде, велики математико, докажи защо 60% е "в пъти" повече. Дадоха т ти даде линк към данни, опровергай ги.

      На човек не му трябва университет, трябва му 3 клас за да схване, че пишеш брокерски глупости. Не знам клиентите ти как изобщо се хващат - явно масовият купувач на жилище чрез брокер е пълен неграмотник и наистина успявате да го излъжете.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Стига бе, според песимиста 60% е завишени "в пъти" процент на ипотеките, а то какво се оказа? Че 60% били даже малко.
        Много станахте кандидатите за жълтата фанелка днес :-))))
        Като за икономист втори път за няколко минути не знаеш къде се намираш...лошо похарчени пари на баща ти:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Забрави го това "в пъти" че се излагаш. Никой не те кара да продаваш без пари, просто средна цена 800 до 1000 Евро в Гоцето е напълно реалистично и в реда на нещата.
          Какво да забравя след като всичките му цифри са 2-5 пъти грешни и от там бликат самозаблуди :-)
          Нали си учил в Немско икономическо хохшуле ли беше ? Не са ли ви учили какво е продажна цена и как се случва тя ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

            7402 Продажби, от които 1053 Законни ипотеки и 3392 договорни ипотеки или 60.05133747635774 %

            07-09-2022.pdf (registryagency.bg)
            Стига бе, според песимиста 60% е завишени "в пъти" процент на ипотеките, а то какво се оказа? Че 60% били даже малко.

            Коментар


            • [QUOTE=antani;n3973932]
              Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Юлка, колегата е номиниран / и лидер за жълтата фанелка/, моля те не му създавай конкуренция :-)))
              Та дай да видим къде пише, че 60% от ПОКУПКО-ПРОДАЖБИТЕ са с ипотека в София ?
              /QUOTE]

              7402 Продажби, от които 1053 Законни ипотеки и 3392 договорни ипотеки или 60.05133747635774 %

              07-09-2022.pdf (registryagency.bg)
              Търсих и не видях къде пише, че това са продажби, а не просто вписвания на ипотеки / ипотекирания на имоти по хиляди различни причини / ?
              Възможно е някое тримесечие да надминат дори броят на продажбите :-))))
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 07.10.2022, 22:14.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Юлка, колегата е номиниран / и лидер за жълтата фанелка/, моля те не му създавай конкуренция :-)))
                Та дай да видим къде пише, че 60% от ПОКУПКО-ПРОДАЖБИТЕ са с ипотека в София ?

                Наистина ли си въобразявате, че като изопачавате цифрите в пъти ще излъжете някой да си продаде имота без пари и ще свалите цените ? Кавръка с над 200 регистрации в нета по негови думи за 6 години успя да докара тройни цени :-))))
                Забрави го това "в пъти" че се излагаш. Никой не те кара да продаваш без пари, просто средна цена 800 до 1000 Евро в Гоцето е напълно реалистично и в реда на нещата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Юлка, колегата е номиниран / и лидер за жълтата фанелка/, моля те не му създавай конкуренция :-)))
                  Та дай да видим къде пише, че 60% от ПОКУПКО-ПРОДАЖБИТЕ са с ипотека в София ?

                  Наистина ли си въобразявате, че като изопачавате цифрите в пъти ще излъжете някой да си продаде имота без пари и ще свалите цените ? Кавръка с над 200 регистрации в нета по негови думи за 6 години успя да докара тройни цени :-))))
                  тоя ще да е голям неудачник.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Юлка, колегата е номиниран / и лидер за жълтата фанелка/, моля те не му създавай конкуренция :-)))
                    Та дай да видим къде пише, че 60% от ПОКУПКО-ПРОДАЖБИТЕ са с ипотека в София ?
                    7402 Продажби, от които 1053 Законни ипотеки и 3392 договорни ипотеки или 60.05133747635774 %

                    07-09-2022.pdf (registryagency.bg)
                    Last edited by antani; 07.10.2022, 22:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Ааа, не така!
                      Няма да се разберем!
                      Това е моят стол и друг да не си помисля да сяда в него!

                      Сега ще дотича Песимиста & Ko. да приведат 200-300 статии как българите са неимоверно забогатяли и купуват имоти на калпак само и единствено кеш, без грам кредит! Така и не запомнихте, че:

                      - Ипотеките в Бг са пряко сили 15-20%, но дори това е силно завишено;
                      - Лихвите в Бг няма да се вдигнат... но дори и да се вдигнат няма да е над 3% - 3.5%;

                      - (а както знаем лихва под 10% изобщо няма да се отрази на пазара на НИ в Бг!)
                      - Освен това има едни 65 млрд. лв. депозити, които само стоят на полу-съединител и чакат
                      имотите да паднат с 10% и моментално ще се излеят на пазара!
                      Юлка, колегата е номиниран / и лидер за жълтата фанелка/, моля те не му създавай конкуренция :-)))
                      Та дай да видим къде пише, че 60% от ПОКУПКО-ПРОДАЖБИТЕ са с ипотека в София ?

                      Наистина ли си въобразявате, че като изопачавате цифрите в пъти ще излъжете някой да си продаде имота без пари и ще свалите цените ? Кавръка с над 200 регистрации в нета по негови думи за 6 години успя да докара тройни цени :-))))
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 07.10.2022, 21:53.

                      Коментар


                      • алекс,
                        знаеш, че съм прав.
                        по-добре ме банни, преди да наруша оравилата на добрия тон.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Не го знам това дело какво е. Доколкото съм чувал няма законови пречки да се осинови от сам човек дете или от двойка без брак. А и не е необходимо да има формално осиновяване - за какво ми е? Може просто да подпомагам някой младеж да се изучи примерно, после да го направя наследник. Талантливи деца в неравностойно положение има колкото искаш.
                          Тук не е законно да си имаш ероменос..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            В България ще ти е трудно, поне докато важи решението на Конституционния съд по дело №3 от 2018г.
                            Не го знам това дело какво е. Доколкото съм чувал няма законови пречки да се осинови от сам човек дете или от двойка без брак. А и не е необходимо да има формално осиновяване - за какво ми е? Може просто да подпомагам някой младеж да се изучи примерно, после да го направя наследник. Талантливи деца в неравностойно положение има колкото искаш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Не съм изцяло против децата, засега обаче семейство и дете изобщо не се вписват в ежедневието ми. Когато спра изцяло с работата, може и да помисля за това, ако не мое, то може да осиновя. На този етап е немислимо за мен.
                              В България ще ти е трудно, поне докато важи решението на Конституционния съд по дело №3 от 2018г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Виж сега ,за децата не си прав,разбира е избора е твой,дори и да не искаш деца ,но в някякъв момент гледай да си имаш деца ,повярвай ми по друг начин ще ти се отрази и ще се почувствваш и друг човек ,иначе за останалите неща си прав абсолютно
                                Не съм изцяло против децата, засега обаче семейство и дете изобщо не се вписват в ежедневието ми. Когато спра изцяло с работата, може и да помисля за това, ако не мое, то може да осиновя. На този етап е немислимо за мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X