IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

    Не че нещо, ама тука не си прав. Достатъчно е по подбалканския на няколкото баира да случиш на някой дедун в пълнолетна жигула и си отекъл да караш с 10км/ч по завоите. Имал съм случаи в които имам усещането, че мога да сляза и пеша да го надбягам. Неизменно се оказва или някоя мацинка или някой дядо на сетните си издихания. До Бъргъс (спирит оф Бъргъс, сеш'се) по подбалканския не ти мърдат 6-7 часа.
    От София до Карлово по подбалкансия са точно 2 часа с кола ,а Карлово е горе долу по средата на пътя ...
    Независимо от описаната от теб картинка и да се забавиш малко ще изпревариш и после си наваксваш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Задръстването по магистрала Тракия винаги го е имало ,просто защото няма друга , а и народа е прост да я използва ,защото риска да уцелиш катастрофа и да седиш или недай си боже да те ударят теб е огромен заради тировете
      Я иди виж подбалканския път който е за чудо и приказ,минава през страхотни гледки -празен е ,така че това не са доводи за да си правим изводи
      Не че нещо, ама тука не си прав. Достатъчно е по подбалканския на няколкото баира да случиш на някой дедун в пълнолетна жигула и си отекъл да караш с 10км/ч по завоите. Имал съм случаи в които имам усещането, че мога да сляза и пеша да го надбягам. Неизменно се оказва или някоя мацинка или някой дядо на сетните си издихания. До Бъргъс (спирит оф Бъргъс, сеш'се) по подбалканския не ти мърдат 6-7 часа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Задръстването по магистрала Тракия винаги го е имало ,просто защото няма друга , а и народа е прост да я използва ,защото риска да уцелиш катастрофа и да седиш или недай си боже да те ударят теб е огромен заради тировете
        Я иди виж подбалканския път който е за чудо и приказ,минава през страхотни гледки -празен е ,така че това не са доводи за да си правим изводи
        Е, ако това не са доводи, то тогава задръстванията в София, харесват ли ти като довод ? Магистралата си е чудесна и никога не бих предпочела подбалканския. Добре, че я построиха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Карат тия дето са на газ предимно останалите са под водата ,един резервоар с дизел е 200 лева вече ?
          Къде отиваш ?
          Приемаме че имаш доход между 2 000 и 3 000 лева колкото са масовите /да не говорим че има доста народ и под тези стойности !!!/
          Я сметни колко ще ти е разхода месечно ако си караш като преди,уикендчета,насам натам,да въртиш със същия интензитет ?
          Така е. Ама кеф, цена няма. Честно казано, колкото повече намалява трафика в София, толкова повече ти намалява и средния разход на гориво. Ако преди ми беше 8-8,5, сега е под 7 на сто градско. Въпроса е да ти остават същите пари в абсолютна стойност за гориво като преди. А това не е така. Но за мен и семейството си решихме донякъде проблема. Спряхме да купуваме боклуци и неща, които изхвърляме без да ползваме, един вид наложихме някакъв контрол, който преди липсваше. Ако преди омахвах по два шоколада и три плодови млека само за десерт след вечеря, сега с тия пари вземаме примерно кило зеленчуци и обикновено кисело мляко, което си го правя с домашно сладко, за да не се лишавам от глезотийка. Един вид заменихме вредния разход с полезен такъв за същите пари. А бе мизерийка, брат, ама трябва да дигнем дохода, за да си върнем отново "джънк" живота.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
            Сега ще ви разкажа как мина вчерашното ми пътуване от София до Бургас. Час и половина задръстване на магистрала Тракия, поради някакъв ремонт. После имаше такова движение, че се замислих дали не е август. Магистралата беше пълна с превозни средства, та си представям ако сега не се карат колите какво ли ще се случи когато ги карат.
            Задръстването по магистрала Тракия винаги го е имало ,просто защото няма друга , а и народа е прост да я използва ,защото риска да уцелиш катастрофа и да седиш или недай си боже да те ударят теб е огромен заради тировете
            Я иди виж подбалканския път който е за чудо и приказ,минава през страхотни гледки -празен е ,така че това не са доводи за да си правим изводи

            Коментар


            • Сега ще ви разкажа как мина вчерашното ми пътуване от София до Бургас. Час и половина задръстване на магистрала Тракия, поради някакъв ремонт. После имаше такова движение, че се замислих дали не е август. Магистралата беше пълна с превозни средства, та си представям ако сега не се карат колите какво ли ще се случи когато ги карат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

                Ти имаш ли шофьорска книжка ?
                Имам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  В момента пътя за колите да станат паметници е широко отворен
                  Ти имаш ли шофьорска книжка ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    https://www.dnes.bg/politika/2022/06...ot-nego.533831

                    Срам за Плевен !

                    Позор !

                    Този град трябва да бъде изолиран !

                    Класната на Тошко Йорданов се отрече от него !!1

                    Стамена Димова е един от легендарните учители в НГДЕК

                    Стамена Димова е един от легендарните учители в НГДЕК. Вече на почти 90 години, тя е преподавала литература на поколения възпитаници на училището. Както е известно, ядрото от старите сценаристи на Слави Трифонов, сред които е и Тошко Йорданов, излиза от НГДЕК.

                    Димова е дъщеря на Вергил Димов Вергилов - министър в кабинета Константин Муравиев през септември 1944 година. Това е последният свободно избран кабинет преди падането под комунистическата власт. Той просъществува едва няколко дни - от 2 до 9 септември 1944 г.




                    Колко ли денГи е взела класната......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Съгласен съм с теб. Аз въртя много служебно и затова като трябва да се кара за фън кара жената.
                      А,а ?
                      Коя е нах-добрата кола ?
                      Служебната ,поне така сме чували

                      Коментар


                      • https://www.dnes.bg/politika/2022/06...ot-nego.533831

                        Срам за Плевен !

                        Позор !

                        Този град трябва да бъде изолиран !

                        Класната на Тошко Йорданов се отрече от него !!1

                        Стамена Димова е един от легендарните учители в НГДЕК

                        Стамена Димова е един от легендарните учители в НГДЕК. Вече на почти 90 години, тя е преподавала литература на поколения възпитаници на училището. Както е известно, ядрото от старите сценаристи на Слави Трифонов, сред които е и Тошко Йорданов, излиза от НГДЕК.

                        Димова е дъщеря на Вергил Димов Вергилов - министър в кабинета Константин Муравиев през септември 1944 година. Това е последният свободно избран кабинет преди падането под комунистическата власт. Той просъществува едва няколко дни - от 2 до 9 септември 1944 г.





                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Щом имаш пари и може да си позволиш караш,ама в момента знаеш ли в коя извадка си ?
                          Ена мъничка и незначителна на целия фон от домакинства
                          Съгласен съм с теб. Аз въртя много служебно и затова като трябва да се кара за фън кара жената.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Това последното как си го представяш...не знам?
                            Икономическите процеси са сложни, не са за всеки!
                            Искаш да кажеш, че не съм достатъчно осъзнат за сложните икономически процеси? Нещо като прост? Те образованиете 1929г. в Щатите са успели сигурно да си го представят...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              около 20 на 100 градЦко съм аз и за мое съжаление карам повече от преди. и като трябва да се ходи по разходки жената кара а аз се возя щото байгън от това каране !
                              Щом имаш пари и може да си позволиш караш,ама в момента знаеш ли в коя извадка си ?
                              Ена мъничка и незначителна на целия фон от домакинства

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Ти сигурно при тези цени изобщо няма да купиш кола?
                                В момента пътя за колите да станат паметници е широко отворен

                                Коментар

                                Working...
                                X