IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Виж какво водил съм разговори с първите комунисти които са признавали за кражбите на режима и че този режим е бил крадлив и уродлив -дотук !
    Комунизма в чист вид е перфектен защото комунизма на Маркс е идеалната система която съчетава и благата на капитализма с тези на комунизма неслучайно Маркс е бил преследван от комунистите .
    Комунизъм който се бори срещу неравенството но с растежа на капитализма е варианта за нас
    Аз все пак имам хубав спомен от социалистическите времена - безгрижно детство, хората не бяха опростачени, събираха се много по домовете, имаше другарство и приятелство, по-малка престъпност, нямаше крайна бедност.

    И имаше културен разцвет, за разлика от сега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      И аз забелязах, че колегите спряха колите и ползват градски транспорт.

      Имам един комшия с хубава заплата, той си кара Сузуки Гранд Витара и не го бърка.
      Карат тия дето са на газ предимно останалите са под водата ,един резервоар с дизел е 200 лева вече ?
      Къде отиваш ?
      Приемаме че имаш доход между 2 000 и 3 000 лева колкото са масовите /да не говорим че има доста народ и под тези стойности !!!/
      Я сметни колко ще ти е разхода месечно ако си караш като преди,уикендчета,насам натам,да въртиш със същия интензитет ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        за горвата съм се изказал ,няма как да щракате с пръсти до безкрай ,сядайте си на задниците ,това може да стане само с цени от 4 лева на дизел ако е нужно и по високи ,ей го колеги вече не идват с колите си на работа заради цените ,други се опитват да ходят на почивки с автобус защото горивото до морето е златно ,трети даже се чудят дали изобщо ще имат пари за почивка заради нараснали разходи по много пера .така че това е ..клякайте и си налягайте парцалите с харчовете
        И аз забелязах, че колегите спряха колите и ползват градски транспорт.

        Имам един комшия с хубава заплата, той си кара Сузуки Гранд Витара и не го бърка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          И как да стане това?А после като влезе Руската армия?????Можеш ли да разбереш че на Изток е руската армия а на Запад са климатичните изменения...Иде перфектна комбинация умнокрасивите няма къде да се денат...А ти днеска така утре иначе мяташ се като риба на пясък.Сабалем си капиталист следобяд революционер.Нещо много си раздвоен
          Виж какво водил съм разговори с първите комунисти които са признавали за кражбите на режима и че този режим е бил крадлив и уродлив -дотук !
          Комунизма в чист вид е перфектен защото комунизма на Маркс е идеалната система която съчетава и благата на капитализма с тези на комунизма неслучайно Маркс е бил преследван от комунистите .
          Комунизъм който се бори срещу неравенството но с растежа на капитализма е варианта за нас

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Ти нямаш и грам мозък в празната глава само бръмбари
            Отличен 6, Андрешко...

            Ай ся се поспри малко с армиите дето са ти в главата и си почини малко, та и форума да отдъхне!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Тук става дума за спред на доходност между страна от ЕС и референтна страна като Германия. България е с малка задлъжнялот но е с рейтинг ВВВ със добра причина. Риска от несъстоятелност е огромен. А тия неща трябва да се обясняват по заобиколно че има и закони уж... Та от тука нататък с с досещане - като вдигат бюджетни заплати и пенсии и не произвеждат нищо следващите 5 години "инвестициите" им на управляващите каква е съдбата на един такъв дълг? И като не сме в еврозоната, кой ще ни пази спреда? Ако внезапно се спре с популизма и просто излапаме фонда за възстановяване и еврофондовете може да се разминем. Обаче влизаме в предизборна кампания където всички са популисти. Едиствените които говорят чесно за икономика са Възраждане. До там я докарахме.
              Объркан си и пишеш неверни неща!
              Държавният ни дълг е 20% от БВП, а на Гърция е 200%. Бюджетни заплати няма да се увеличават! При частният дълг, когато започнат сривът и фалитите тези с депозитите ще помогнат на тези с кредитите...просто е!
              Не виждам риска от несъстоятелност в който си се вкопчил!
              Last edited by Laconic; 17.06.2022, 11:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Превантивно да обесят всички русофили преди да е влезнала руската армия .
                И как да стане това?А после като влезе Руската армия?????Можеш ли да разбереш че на Изток е руската армия а на Запад са климатичните изменения...Иде перфектна комбинация умнокрасивите няма къде да се денат...А ти днеска така утре иначе мяташ се като риба на пясък.Сабалем си капиталист следобяд революционер.Нещо много си раздвоен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Човека е познал много неща включително и сега и предишната криза за раазлика от кохортата дето беше събирана по чаршафите и която както виждаш се изпари !
                  Нали така ?!
                  Отбора на завършилите вечерно училище яко дим изчезна /повишителите /!
                  Познал е на баба си розавите кюлоти.Юлката е циркаджия и ни весели тука в темата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    за горвата съм се изказал ,няма как да щракате с пръсти до безкрай ,сядайте си на задниците ,това може да стане само с цени от 4 лева на дизел ако е нужно и по високи ,ей го колеги вече не идват с колите си на работа заради цените ,други се опитват да ходят на почивки с автобус защото горивото до морето е златно ,трети даже се чудят дали изобщо ще имат пари за почивка заради нараснали разходи по много пера .така че това е ..клякайте и си налягайте парцалите с харчовете
                    Бе и аз искам да си налягат задниците ама я гледай кола до кола

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ти нямаш и грам мозък в празната глава само бръмбари
                      Човека е познал много неща включително и сега и предишната криза за раазлика от кохортата дето беше събирана по чаршафите и която както виждаш се изпари !
                      Нали така ?!
                      Отбора на завършилите вечерно училище яко дим изчезна /повишителите /!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Да, ама при тебе налягането очевидно се е вдигнало.

                        Голям Пауър си получил, голяма тяга си развил; щом чак халюцинации денем получаваш!

                        Освен сутринта да си хапнал от радиоактивния бобец? Аз другояче не си го обяснявам...
                        Ти нямаш и грам мозък в празната глава само бръмбари

                        Коментар


                        • Имаме вече не малко строителни фирми които имат проблеми с плащанията по поръчките си ,просто не им ги плащат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            Аз имам малко по-друго мнение. Залагам на дирижирана рецесия, съчетана с крах на пазарите. Дали парите ще имат значение тогава, не знам.
                            Това последното как си го представяш...не знам?
                            Икономическите процеси са сложни, не са за всеки!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Ти ще бъдеш обявен за спекулант в цените на горивата и ще бъдеш народен изедник.Внимавай какво си пожелаваш.
                              за горвата съм се изказал ,няма как да щракате с пръсти до безкрай ,сядайте си на задниците ,това може да стане само с цени от 4 лева на дизел ако е нужно и по високи ,ей го колеги вече не идват с колите си на работа заради цените ,други се опитват да ходят на почивки с автобус защото горивото до морето е златно ,трети даже се чудят дали изобщо ще имат пари за почивка заради нараснали разходи по много пера .така че това е ..клякайте и си налягайте парцалите с харчовете

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                От мен няма да почнат защото моя комунизъм е доста по различен от онзи другия -Скандинавски модел и ако направи проучване дори сред младите 90% ще ме подкрепят
                                Ти ще бъдеш обявен за спекулант в цените на горивата и ще бъдеш народен изедник.Внимавай какво си пожелаваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X