IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    ++
    Имам познати в района на Кремиковци. Още преди години казаха, че са изкупили къщите обявени за продан. Имало интерес, понеже цената била справедлива. Явно това ще е следващото направление за разрастване, то друго не остана.
    Какъв Кремиковци, у нас строителството върви в посока на уплътняване на града - съвсем наопаки на това, което е в Европа. В един Париж от покрайнините /предградията/ пътуваш един час с влак до града.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      +1
      Може и около Кремиковци. Затова не уважавам Вади ,Ливади и подобни бучимиши
      ++
      Имам познати в района на Кремиковци. Още преди години казаха, че са изкупили къщите обявени за продан. Имало интерес, понеже цената била справедлива. Явно това ще е следващото направление за разрастване, то друго не остана.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        в останалите квартали кой ще живее
        като гледам как се строи, а населението на София е на едно относително стабилно ниво последните 10г? заключени ли ще стоят?
        Никой не си задава въпроса - кой ще живее. Всеки гледа да набута кеша някъде, предимно в имоти, защото няма как всички да имат уменията да играят на борсата, където и там е мазало. С рухването на облигационния пазар нещата отиват на изуй гащи. Най-сигурният актив са имоти, злато, земя и убава булка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          в останалите квартали кой ще живее
          като гледам как се строи, а населението на София е на едно относително стабилно ниво последните 10г? заключени ли ще стоят?
          Берти, по правилният въпрос е - в останалите градове и села, кой ще живее? Ти се надявай в провинцията покрай ръста сега да са набили повечко ипотеки. За да се закотвят там, че иначе очаквай поредната вълна новодомци. Като деца се чудехме бай Тошо за кой е проектирал тея широки булеварди, като коли нямаше и самолет можеше да кацне на тях. Сега даже не стигат. Мисли в перспектива.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Съгласен съм. Но евтинкото е така, винаги излиза солено във времето.

            Добре, че Кавръчето е решил тоя път да направи компромис с локацията, но да се метне на нещо. След 10г., ни в Люлин, ни в Дружба ще има къде да купи. Готов съм да се обзаложа, че полетата около Левски ще са новите "елитни" Вади и Ливади.
            в останалите квартали кой ще живее
            като гледам как се строи, а населението на София е на едно относително стабилно ниво последните 10г? заключени ли ще стоят?
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Съгласен съм. Но евтинкото е така, винаги излиза солено във времето.

              Добре, че Кавръчето е решил тоя път да направи компромис с локацията, но да се метне на нещо. След 10г., ни в Люлин, ни в Дружба ще има къде да купи. Готов съм да се обзаложа, че полетата около Левски ще са новите "елитни" Вади и Ливади.
              +1
              Може и около Кремиковци. Затова не уважавам Вади ,Ливади и подобни бучимиши

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                Ако сме сериозни - това е пълен боклук. Когато не са измазани стените вътре 99% от случаите не са мазани и от вън(то даже се вижда на снимката стената на партера как е) това означава, че и външната изолация е залепена просто на топки и вятъра минава отвсякъде, и докато вътре може да се оправи(даже замазка няма) от вън никога никой няма да свали изолцията да измаже стените и после да сложи нова - то почти не остана какво да купиш от този боклук. Даже не са дозидали стените като хората и вътре. Като гледам и строежа е от 2005-2010 сигурно. Ако беше на някакво супер добро място можеше всичките тези минуси да се игнорират, но не си струва.
                Ако ще хвърляш пари на вятъра сигурно фалиралия комплекс на морето без ток и вода ще е по-добре от това.

                Както се казва за всяка цена има причина - това за мен не струва нищо.
                Съгласен съм. Но евтинкото е така, винаги излиза солено във времето.

                Добре, че Кавръчето е решил тоя път да направи компромис с локацията, но да се метне на нещо. След 10г., ни в Люлин, ни в Дружба ще има къде да купи. Готов съм да се обзаложа, че полетата около Левски ще са новите "елитни" Вади и Ливади.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                  Паундът май ще се срине ако се случи този форкаст, който са заложили днес. Очакванията за ФЕД са да вдигнат с 0,5% ама като гледам англичаните може и ФЕД да заложат на 0,25%.
                  https://www.investing.com/economic-c...e-decision-170
                  ако копат с по 0.25% на всяка среща касаеща лихвите ще затягат примката бавно - те са маймунки и го правят така, че да не ги сочат всички с пръст и да викат понеже ФЕД вдигна лихвата ни се е.а м...та .. даже напротив викат ауу ФЕД помагайте.... защото обикновено омазването идва известно време след като са затегнали примката, но не веднага. Докато качват всички пеят и икномиката е добре и фед си ги говорят такива врели некипели, а после черен лебед.

                  днес по-рано пуснах една графика за да се види как копаха бавно и славно с по 0.25 и накрая гръмнаха кухите ипотеки

                  в момента има не по-малко кух дълг простое на друго ниво.
                  Last edited by bertram; 24.11.2022, 17:01.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    туй седи така от 2006година. Има ли смисъл от повече
                    То смисъл и за зелено хрупащите купили там вече няма. Някои са умрели от нерви и инфаркт, други са изплатили ипотеката, но Хапартамент нет:-( Та линчно аз не вярвам на обещания и картинки от ЮЛ с капитал 2 или 5000лв. Днес са в луксозен офис, черпят те кафе поднесено от секси секретарки. вдигат си телефоните. Утре са по островите и иди да гониш Михаля. Обикновенно имотите са с тежести и Държавата и банките са първи. За обикновенният новодомец не остава.

                    Коментар


                    • Днec Цeнтpaлнaтa бaнĸa нa Швeция пoвиши ocнoвния cи лиxвeн пpoцeнт cъc 75 бaзиcни пyнĸтa дo 2,5% и cигнaлизиpa, чe щe пpoдължи дa зaтягa лиxвeнaтa пoлитиĸa пpeз cлeдвaщaтa гoдинa, зa дa oгpaничи инфлaциятa.

                      И Швeдcĸaтa цeнтpaлнa бaнĸa пocлeдвa пpимepa нa Фeд, зa ycĸopeнo вдигaнe нa ocнoвнaтa лиxвa

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Че те отдавна са по толкова, не ги искам аз. Гледайте за Дружба 2, одобрявам локацията.

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8nqxyr&f1=1

                        Тоя ти е в бюджета, ама не знам какъв му е случая и що се мотат с акт15 и16, освен че ти трябват яки бицепси да си го довършиш.
                        Ако сме сериозни - това е пълен боклук. Когато не са измазани стените вътре 99% от случаите не са мазани и от вън(то даже се вижда на снимката стената на партера как е) това означава, че и външната изолация е залепена просто на топки и вятъра минава отвсякъде, и докато вътре може да се оправи(даже замазка няма) от вън никога никой няма да свали изолцията да измаже стените и после да сложи нова - то почти не остана какво да купиш от този боклук. Даже не са дозидали стените като хората и вътре. Като гледам и строежа е от 2005-2010 сигурно. Ако беше на някакво супер добро място можеше всичките тези минуси да се игнорират, но не си струва.
                        Ако ще хвърляш пари на вятъра сигурно фалиралия комплекс на морето без ток и вода ще е по-добре от това.

                        Както се казва за всяка цена има причина - това за мен не струва нищо.
                        Last edited by pwise; 24.11.2022, 16:45.

                        Коментар


                        • Паундът май ще се срине ако се случи този форкаст, който са заложили днес. Очакванията за ФЕД са да вдигнат с 0,5% ама като гледам англичаните може и ФЕД да заложат на 0,25%.
                          https://www.investing.com/economic-c...e-decision-170

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Че те отдавна са по толкова, не ги искам аз. Гледайте за Дружба 2, одобрявам локацията.

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8nqxyr&f1=1

                            Тоя ти е в бюджета, ама не знам какъв му е случая и що се мотат с акт15 и16, освен че ти трябват яки бицепси да си го довършиш.
                            туй седи така от 2006година. Има ли смисъл от повече
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              ако някой се е наиграл в зеленото
                              най-добре да се спасява
                              аз лично отивам да се моля да разваляме договора и 30-те % платени до сега, няма и да ги търся
                              Ааа недей така, пиши къде е може да си продадеш зеленото на някой във форума с отсъпка. Я на мен, я на Кавръка. Как беше - риба се лови в мътна вода.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Люлинската беше 1100 на зелено има и още ,2000 на квадрат на зелено има само в района на Заимов
                                грабвай от доказани строители, щом си решил да е на зелено. Тобото си остава добра алтернатива.

                                Коментар

                                Working...
                                X