IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Да, да.
    Човек, който може да отдели 400 000, има най-малко още толкоз. По-вероятно е да препочете къща или луксозен комплекс на по-спокойно, макар и по-отдалечено място.
    Бетерчо, най-близкото нещо до туй е.... психиатрията :-) Като го строяха ходих на оглед беше на груб строеж покрито с дограма и т.н. Макар и да е на теория на около 3-та линия от Цариградско шума беше як. Искаха му 8-900 евро не помня точно ...отказах. После ми звъняха още 2 пъти да ми казват че може да се договорим :-)
    По принцип е в административната част на Изток , но не е този Изток който е желан....:-) На Дури имота ако това е реална цена трябва да е по 2.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      Между другото да напомня на всички Ви ,и понижители и повишители на семействата и близките ви !!
      Задължително се разпишете в подписката за Референдума против еврото !
      Намерете начин,аз го направих днес на място ,и сложих подписа си срещу мафията която ни тика към блатото в най лошото време за това!
      Бъдете родолюбци ,а не мишки и го направете !
      Тук изобщо не съм съгласен с теб! Този референдум е преброяване на дебилите в БГ, които за жалост са много!
      Last edited by Traicho_80; 18.01.2023, 22:26.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

        Много от новите скъпи сгради на Артекс, Софбилд и т.н. са на първа линия на булеварди. Живял съм в такава сграда на бул. България. Най-скъпа дограма и т.н... супер комуникативно е, но гадно за живеене.

        Най-големият проблем е лятото. Като се почне с пистовите мотори и ти иде да си сложиш края. Нищо не те спасява като мине на 12 хиляди оборота с рязаните гърнета. Като се почне от 10 вечерта и продължи до 2-3 сутринта си като на Формула 1 месеци наред и няма какво да направиш освен да се изнесеш. Полицията нехае
        Как дефинираш "супер комуникативно". Ясно е, че си брокер, друг не би ползвал подобни фрази. От тази сграда се стига бързо единствено до Боянската Църква, по кофти локация едва ли може да има, не само заради шума.

        А Софбилд не ти ли е ясно на кого перат пари? В Епъла повечето собственици са такива. Няма по-мутренска кооперация. Навремето и аз се чудех дали да не взема нещо там, радвам се, че не съм - после го разбрах този за кого работи. Впрочем повечето строителни компании в България са точно такива - перачи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Ха ха ха

          https://markets.businessinsider.com/...flation-2023-1

          Четете и треперетеее,какво е качил моя приятел и понижител Laconic,браво поздравления !!!
          Само болка още много болка за неосъзналите се не знам къде е Ратко?
          ​​Само.Да не се е обесил на някой кран около строежа му ?
          Стратегът на BlackRock каза, че не би очаквал Фед дори да обмисли намаляване на лихвените проценти, докато заплатите не започнат да се охлаждат. Към днешна дата те все още растат в САЩ, според доклада за работните места през декември .

          „Не сме виждали спад на заплатите до степен, която да подсказва, че сме на път да постигнем инфлационната цел на Фед и така Фед ще продължи да затяга, което означава над 5%, вероятно до 5,25%“, каза Чедид. „И най-важното, оставайки там.“

          „Те се нуждаят от повече доказателства, за да докажат, че наистина са поставили инфлацията под контрол – докато стигнат до там, те ще задържат, вместо да намаляват“, добави той.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Между другото да напомня на всички Ви ,и понижители и повишители на семействата и близките ви !!
            Задължително се разпишете в подписката за Референдума против еврото !
            Намерете начин,аз го направих днес на място ,и сложих подписа си срещу мафията която ни тика към блатото в най лошото време за това!
            Бъдете родолюбци ,а не мишки и го направете !
            Каврък, то лев отдавна нЕма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Между другото да напомня на всички Ви ,и понижители и повишители на семействата и близките ви !!
              Задължително се разпишете в подписката за Референдума против еврото !
              Намерете начин,аз го направих днес на място ,и сложих подписа си срещу мафията която ни тика към блатото в най лошото време за това!
              Бъдете родолюбци ,а не мишки и го направете !
              Кавръче, ти в момента си вързан към еврото чрез валутния борд, не знам какви референдуми искаш да правиш

              Коментар


              • Между другото да напомня на всички Ви ,и понижители и повишители на семействата и близките ви !!
                Задължително се разпишете в подписката за Референдума против еврото !
                Намерете начин,аз го направих днес на място ,и сложих подписа си срещу мафията която ни тика към блатото в най лошото време за това!
                Бъдете родолюбци ,а не мишки и го направете !

                Коментар


                • Ха ха ха

                  https://markets.businessinsider.com/...flation-2023-1

                  Четете и треперетеее,какво е качил моя приятел и понижител Laconic,браво поздравления !!!
                  Само болка още много болка за неосъзналите се не знам къде е Ратко?
                  ​​Само.Да не се е обесил на някой кран около строежа му ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    А, ко става? И Тошко обърнал палачинката:
                    В края на 2023 г. лихвите по ипотеките може да се вдигнат двойно

                    Банките не бързат да повишават лихвите по депозитите

                    https://www.segabg.com/category-obse...vdignat-dvoyno
                    Само като гледам Пощенска банка какви лихви е изкарала по ипотеките ,ами то са си направи близо 5% ,до края на 2023 година майко мила...какво ще става не ми е ясно...у нас си има една стабилно висока база,два пункта и са отишли на близо 6%,отиваме на лихви 2015 година с цени на имотите 2023 година ,нещо ще има голям земетръс ..така ми се струва

                    Коментар


                    • А, ко става? И Тошко обърнал палачинката:
                      В края на 2023 г. лихвите по ипотеките може да се вдигнат двойно

                      Банките не бързат да повишават лихвите по депозитите

                      https://www.segabg.com/category-obse...vdignat-dvoyno

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Оле, ужас ! Понеже не са се продавали скоро апартаменти при мен не знаех ,че е станало толкова скъпо. Щом това е 400000 при мен е по-скъпо . Ужас !
                        Да, да.
                        Човек, който може да отдели 400 000, има най-малко още толкоз. По-вероятно е да препочете къща или луксозен комплекс на по-спокойно, макар и по-отдалечено място.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Е чак пък 400 000 евра, как ги смятате нз.

                          П.С може би гледате това долу и си правите сметките?

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...94d&f1=5&fe7=1
                          Оле, ужас ! Понеже не са се продавали скоро апартаменти при мен не знаех ,че е станало толкова скъпо. Щом това е 400000 при мен е по-скъпо . Ужас !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Аз му се чудя на акъла при положение, че в София е пълно със самотни жени, със собствени жилища, които си търсят мъж,що не се ожени за някоя такава. Дори и впоследствие да се разделят нищо не губи.
                            Защото на думи е лесно, но на практика е трудно.

                            Младите жени хвърчат във въздуха и са трудна топка. Не са семейно ориентирани повечето млади жени (20+).

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Живял ли си на първа линия на булевард ? и толкова близо до него ? Най добрият ми приятел има апарт малко по-нагоре в Стрелбище 3 стаен - едната спалня и дневната са към булеварда парка фронтално, смени за времето си с най-добрата дограма , сложи и външни щори. Шума се чуваше и в другата спалня която е от другата страна на блока, а тази която е към булеварда като мине автобус или мотор е все едно си на формула 1...
                              Разбира се не го продаде, а го дава за смешен наем , а той вече живее на ставащо за живеене място....
                              Казва че след 30 години ако всички коли са електрички ще е топ. Само да сме живи и здрави :-)

                              Предполагам, че ще са необходими мерки за шума, доколкото е възможно. Да, вероятно ще е тръпка лятото, но така е в града, дори на малки улици. Много малко локации в централен район ( а този е по-скоро извън центъра) са тихи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Тези апартаменти ги имам от 2000-та година и знам какво да очаквам. Не ме притеснява и да има спад, той няма да е нито първия, нито последния. Цената от 55000 $ стигна над 400000 € в наши дни. Нямам притеснения. По време на криза нищо не се продава, но и последните 2-3 год. не знам да е имало продажба при мен.
                                Е чак пък 400 000 евра, как ги смятате нз.

                                П.С може би гледате това долу и си правите сметките?

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...94d&f1=5&fe7=1
                                Last edited by better; 18.01.2023, 21:00.

                                Коментар

                                Working...
                                X