IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

    Простете, вие кой сте да казвате къде да ходя? Това не е ли свободен форум в свободна държава, където всеки може да изразява мнение или се бъркам?
    Ами, простете и вие, но непрекъснато плюете срещу Родината. Вашето място не е тук, а да слугувате в обществата на, които се прекланяте.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

      Ако преподаваше сериозен предмет, като математика, БЕЛ или чужд език щях да съм на тръни да не преподаваш на сина ми! Ама дали е рисуване или география ми е все тая.
      Хахаха, щом географията за теб не е сериозен предмет, жална майка на потомството ти, ще мие чинии до края на дните си, без никога да разбере кое пространство обитава, хахаха
      Last edited by Bailor; 20.02.2023, 21:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

        Простете, вие кой сте да казвате къде да ходя? Това не е ли свободен форум в свободна държава, където всеки може да изразява мнение или се бъркам?
        Колега, само да те светна, но в момента пишеш не с кого да е, а със самия създател на тази тема, така че внимавай...
        След малко ще почне и с личните заплахи, но е имунизиран от бан...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Само, ако си представя, че Жуления професор ще преподава подобни тъпотии на дъщеря ми, ще си останем, без професор и без дефлация
          Ако преподаваше сериозен предмет, като математика, БЕЛ или чужд език щях да съм на тръни да не преподаваш на сина ми! Ама дали е рисуване или география ми е все тая.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение
            Колега и аз забелязвам, че определени млечни продукти тръгнаха надолу. Наскоро фермерите ревнаха, че им намаляват изкупната цена млякото на (ама те реват за всичко, само и само държавата и ЕС да снасят..).
            Чудя се кога строители и брокери ще ревнат дружно държавата да ги спасява?
            Ааа, анатема!

            Таквиз сквернословия тука да не съм чул!

            Тухлата не се поддава дори на законите гравитацията - тя само расте и скача!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Това е поредния антибългарин, който няма нужда да убеждаваш в нищо, за катранената душа, всичко е в сажди. Да си хваща пътя и да не се връща повече никога
              Простете, вие кой сте да казвате къде да ходя? Това не е ли свободен форум в свободна държава, където всеки може да изразява мнение или се бъркам?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Аре ве, дека са мрънкячите, че нямало дефласион!?

                Оня лорд - Южени Минчоолу, нъл му беше скъпо сир'ниту!

                Е, да 'оди да се реди на опашка за Ел Би булгарикума...

                Държавната млекопреработвателна компания "Ел Би Булгарикум" намали цените на кашкавала и сиренето с над 30%, съобщиха от компанията. Тя сваля цените на всички млечни продукти във фирмените си магазини (отпреди 2 часа).

                https://www.actualno.com/economy/zap...s_1909759.html
                Колега и аз забелязвам, че определени млечни продукти тръгнаха надолу. Наскоро фермерите ревнаха, че им намаляват изкупната цена млякото на (ама те реват за всичко, само и само държавата и ЕС да снасят..).
                Чудя се кога строители и брокери ще ревнат дружно държавата да ги спасява?



                ​​​

                Коментар


                • Работата е ясна, имаме пряко включване от Томбул джамия!

                  facingthesun е баш оня къф беше - мийнмайна, нещо си... от Шумен.
                  (или поне такава му е аджендата, дето са му разпределили)

                  едни и същи глупости само цикли като развалена грамоф. плоча
                  (целта е само да се бута темичката)

                  Истинска акордеонна забава, колко пъти да го повтарям!?
                  Last edited by Julius_BG; 20.02.2023, 21:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                    Абе не е , ама като нямаш ни една вярна прогноза за имот, допираш до сиренето. . Благодарности към професора, отглежда бодра смяна безимотни наематели, за което му благодарим. Да си пазим децата само, че с такива даскали…
                    Само, ако си представя, че Жуления професор ще преподава подобни тъпотии на дъщеря ми, ще си останем, без професор и без дефлация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от facingthesun Разгледай мнение
                      Абе не е , ама като нямаш ни една вярна прогноза за имот, допираш до сиренето. . Благодарности към професора, отглежда бодра смяна безимотни наематели, за което му благодарим. Да си пазим децата само, че с такива даскали…
                      Колега, много си прав за последното изречение! Добре, че географията не е сериозен предмет, а пълнеж, който да запълни програмата...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Влизаш в сайта Нумбео и правиш сравнение между София и Истанбул .Заплатите в София са двойно по-високи. Стандарта на живот е сходен, ама не е вярно, че заплатите в Истанбул били по-високи.
                        Не е вярно това, заплатите в Истанбул са или като в сф или малко по-високи. Почти всеки месец съм там, дадох ти и сайт да видиш по професии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          тука да не е тема " какви цени очаквате на сиринето"?
                          Абе не е , ама като нямаш ни една вярна прогноза за имот, допираш до сиренето. . Благодарности към професора, отглежда бодра смяна безимотни наематели, за което му благодарим. Да си пазим децата само, че с такива даскали…

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            тая е на шиши. Управител и беше чичо ми, че и адаш
                            шиши-миши, няма значение!

                            Свалят ли - СВАЛЯТ! Те ти булка дефлация.

                            Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            тука да не е тема " какви цени очаквате на сиринето"?
                            Ама хората се вълнуват... питат... не можеш да ги отрежеш!

                            От тролчета до лордове - това гледа народа.......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              Хахахахахаааааа, както очаквах нивата на доходите, догонват цените на имотите, а не обратното:
                              След пощаджиите и на учителите вдигат заплатите като за позволимост за тристаен

                              https://www.marica.bg/balgariq/obsht...te-kolko-stava
                              Някои понижители ще се пръснат, като циреи от яд и злоба, ама язе като Ванчо'93, ще ги питам пак, като се подиграваха на пощаджиите, , ТЕ КАКВО РАБОТЯТ , ТЕ КАКВО РАБОТЯТ, ТЕ КАКВО РАБОТЯТ???


                              Хахахахахаааааааааааааа!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Влизаш в сайта Нумбео и правиш сравнение между София и Истанбул .Заплатите в София са двойно по-високи. Стандарта на живот е сходен, ама не е вярно, че заплатите в Истанбул били по-високи.
                                Това е поредния антибългарин, който няма нужда да убеждаваш в нищо, за катранената душа, всичко е в сажди. Да си хваща пътя и да не се връща повече никога

                                Коментар

                                Working...
                                X