IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    инвеститора е измекяр.
    ей на такъв може да се натресе и накавръков
    В Малинова долина собствениците вече са изолирали инвеститора и строят сами!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Така е, а това е втора семейна покупка от този и би трябвало да има някаква лоялност.
      не разчитай на това
      препоръка е

      Коментар


      • Нова сериозна криза се задава пред Европа – недостига на вода - Investor.bg
        Нова сериозна криза се задава пред Европа – недостига на вода


        Данните сочат, че една четвърт от питейната вода в Европа се губи по течове по тръбопроводите


        ===2039===

        Какво се случва с цените на имотите когато се задава криза? Предишната беше с Ковид, задаващата се с водата.

        кольо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          инвеститора е измекяр.
          ей на такъв може да се натресе и накавръков
          Така е, а това е втора семейна покупка от този и би трябвало да има някаква лоялност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            На приятел му строят в Люлин, не знам кой. Та този строител докара сградата до акт 15 и вече втори път иска предоговаряне на цената. Първо искаше 7% миналата година, сега иска още 10, като им дал време един ден за мислене, като още преди да е изтекъл скочил с още, като цялото оскъпяване станало 40%. Оправдание с инфлация на материалите. Апартамента е тристаен маломерен към 80кв.м с първоначална цена 78К евро. Сега искам над 100.
            Казва им, ако не искате - чао.
            инвеститора е измекяр.
            ей на такъв може да се натресе и накавръков
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              На приятел му строят в Люлин, не знам кой. Та този строител докара сградата до акт 15 и вече втори път иска предоговаряне на цената. Първо искаше 7% миналата година, сега иска още 10, като им дал време един ден за мислене, като още преди да е изтекъл скочил с още, като цялото оскъпяване станало 40%. Оправдание с инфлация на материалите. Апартамента е тристаен маломерен към 80кв.м с първоначална цена 78К евро. Сега искам над 100.
              Казва им, ако не искате - чао.
              Опитва се, но надали ще му мине номера. Все пак е длъжен да опита де, 1-2ма може пък да му се вържат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Не. Откакто замина от БГ, все си е в Атина.
                Левчо се закани да направи грандиозно парти, веднага щом ми стане съсед. Само си имай късмет да не дойдеш!

                Коментар


                • На приятел му строят в Люлин, не знам кой. Та този строител докара сградата до акт 15 и вече втори път иска предоговаряне на цената. Първо искаше 7% миналата година, сега иска още 10, като им дал време един ден за мислене, като още преди да е изтекъл скочил с още, като цялото оскъпяване станало 40%. Оправдание с инфлация на материалите. Апартамента е тристаен маломерен към 80кв.м с първоначална цена 78К евро. Сега искам над 100.
                  Казва им, ако не искате - чао.
                  Last edited by polax; 29.04.2023, 12:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                    Ех Надето... знам, че е в Атина, май имаме общи познати Чакай, Надето не беше ли в Турция?
                    Не. Откакто замина от БГ, все си е в Атина.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Знам, чуваме се от време на време ,добре е. Хубавото Наде, също е добре ,но е в Атина. Бяха хубави и весели времена, но се разпиляхме по света.
                      Ех Надето... знам, че е в Атина, май имаме общи познати Чакай, Надето не беше ли в Турция?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                        Ааа НЕ, без тия! По-добре се огледай за нещо на зелено в София. (ратко каза, че има свободни апартаменти при неговия строител)
                        Ти си купувай зелени мечти, който е имал вземане даване купува само готово, с акт 16. Следващите години ще има изчистване на пяната.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                          Знаеш ли къде се изгуби Muza? Такава серенада ви спретнах навремето...
                          Знам, чуваме се от време на време ,добре е. Хубавото Наде, също е добре ,но е в Атина. Бяха хубави и весели времена, но се разпиляхме по света.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Не е късно, но е много по-скъпо. Лошо няма и сега ако купи, млад е още и отново има време да обикаля света ама времето си върви ....
                            Купа, ако не съм хванала нанякъде и съм на морето може и да намина да ви видя какви ги вършите
                            Знаеш ли къде се изгуби Muza? Такава серенада ви спретнах навремето...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение

                              Скъпа, е недей така с лошо де. И сега все още не е късно. Радвам се, че поне младата Sky те послуша. Ще дойдеш ли на сбирката ако Левчо и ратко дойдат?
                              Не е късно, но е много по-скъпо. Лошо няма и сега ако купи, млад е още и отново има време да обикаля света ама времето си върви ....
                              Купа, ако не съм хванала нанякъде и съм на морето може и да намина да ви видя какви ги вършите

                              Коментар


                              • много съм го загазил с моя инвеститор.
                                за да довършва там, където съм се включил
                                примамва нови клиенти и им взима парите само
                                едва ли ще видят и 2 тухли една върху друга построени от него
                                ако някой обмисля зеленото като вариант,
                                най-добре да го изостави и да купи с парите ливади
                                субсидийка да капе
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X