If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Супер! Точно този “trigger event”, който чакахме. Цели 2 квартала и 20,000 жилища се изливат на пазара. Скоро много продавачи ще бъдат мотивирани да предоставят конкурентни цени спрямо новите обяви.
Супер! Точно този “trigger event”, който чакахме. Цели 2 квартала и 20,000 жилища се изливат на пазара. Скоро много продавачи ще бъдат мотивирани да предоставят конкурентни цени спрямо новите обяви.
Пий си хапчетата редовно , че иначе ще ги откараш процентите до 300 и не догодина , а другият месец :-) като Фениксчо, а за разлика от прУфесУр Краси него го публикуваха дори в елитни Западни икономически списания....
Защо си правиш труда да отговаряш на такива небивалици?
Човека или не знае къде се намира или прави жалки опити за манипулация (които не работят при хора с възможност да закупят имот).
Доста по оправдана цена от €250,000 за нов коптор в псевдоцентъра на града, строен от мургави мързеливи строители, идващи пияни на смяна, с гледка към вътрешната част на затворен комплекс и с слънчева светлина само по пладне.
Естествено, догодина и на този имот ще се "договаря" цената 40-50% надолу, но това ще бледнее пред дупките където намалението ще е по-близо до 70-75%
Пий си хапчетата редовно , че иначе ще ги откараш процентите до 300 и не догодина , а другият месец :-) като Фениксчо, а за разлика от прУфесУр Краси него го публикуваха дори в елитни Западни икономически списания....
строен от мургави мързеливи строители, идващи пияни на смяна
Бих добавил ,че тези така наречени строители на съвременна бетонна България от цитата ,нямат уменията да работят с модерни строителни уреди и особедно с нивелир и ползват добре познатия метод от 18 век "На око"
При фирмите промяната на кредитната политика е най-осезаема – растат лихви, обезпечения и условия !!
В доклада си централната банка не забравя да подчертае, че това се случва и на фона на спад в броя на сключените сделки за покупко-продажба на имоти тази година. Един от изводите е, че банките отчитат спад на търсенето на жилищни кредити заради „перспективите за пазара на жилища и състоянието на макроикономическата среда“.
Как бре, стария му ник май беше cupwinner или нещо подобно
Нямам стари профили. Не ме бъркайте с колеги, които са се изморили да обясняват реалността на твърдоглави повишители. Не можеш да погнеш на този, който сам не иска да си помогне.
Собственикът на Beko очаква много тежка 2024 г. за пазара на домакински уреди в Европа
Базираната в Турция компания Arçelik очаква високите цени на енергията и растящите лихви да подложат на натиск потребителите
Компанията Arçelik, един от най-големите производители на домакински уреди в света чрез марките си хладилници и перални машини Beko, предупреди, че следващата година ще бъде „много тежка“ за пазара на домакински уреди в Европа, тъй като трайно високите цени на енергията и растящите лихви нанасят удар на потребителите, пише Financial Times.
Рути цените на 4-стайните зарежи ги тия отклонения сега
Нема какво да ги рутя, те сами си тежат на бесилото. Едно малко намаление на европарите и кредитирането ще секне немалка част от паричните потоци на сегашните им собственици. Волатилността в този сегмент е най-висока. В хубави времена се вдигат най-много и излитат в космоса, а в лоши се сриват на цените на тристайните, заради големите разходи.
Защо въобще отразяваме брокерски коментари. Случайно регистрирали се на първо или последно число, постващи един маркетингов коментар и заминаващи в бездната на неактивните акаунти. Ето прикачам последния случай и един от 1во число на месеца. Два еднопостови акаунта.
Коментар