IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    След като отговарям на съобщение със въпросният текст ,явно да съм прочел. КъФ е повода аз да ви водя нЕкъде?!
    Берти , стига лалал , нещо нЯкъде много те е засърбяло явно. Една проста справка показва ,колко ,си голЕм и най вече Разбиращ , ама само на думи . Приход разход , нула на нула .Нямам помече коментар към твоята особа!
    то се видя кой лала..
    айде в игнора.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Ако наистина търсиш кредит на добра цена, за теб мога да ходатайствам. Скоро искал ли си оферта от банка за кредит и евентуално каква е била лихвата?
      нямам още нещо конкретно.
      проверявал съм алианц и цкб, но ми дават стандартни условия
      а аз не обичам така
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

        Мисля, че само с чакането ще си останеш.
        И аз така мисля.
        Пише се за голям мъжкар, плаши тук с разни фитнеси, щял да ме гони, да ме бие...А мъжкарство се доказва по съвсем друг начин...Но както и да е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          сега е зает
          след 5 страници ще влезе пак да каже някой да му репоства, че не може да скролне назад, обаче влиза да прави сметка на кавръчето

          така са тия с 'шумата'
          Сигурно колегата има голям бизнес и е много зает.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            8-ма страница. Сума получена 1000.26 лева (1016 X 0.985-0.50=1000.26)
            На 7-ма страница са преводите на Бертрам и Ратко.

            Чакам. 1000 лева. В близките 15 минути.
            Мисля, че само с чакането ще си останеш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ти не можеш ли да ми изкопчиш промоционална лихва от това банкерче-шефче

              сигурно аз греша, но не мисля, че бнб прави нещо друго освен да регистрира на каква лихва са си обменяли пари банките през изминалия месец.
              търговските банки, тези които дават кредититИ си имат сметки....абеее, трайчо това много пъти сме го писали..

              виж там банкерчето, че искам да купя нещо а свърших парата
              Ако наистина търсиш кредит на добра цена, за теб мога да ходатайствам. Скоро искал ли си оферта от банка за кредит и евентуално каква е била лихвата?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                сега е зает
                след 5 страници ще влезе пак да каже някой да му репоства, че не може да скролне назад, обаче влиза да прави сметка на кавръчето

                така са тия с 'шумата'
                Ти смяташ ,че аз седя денонощно на компютъра?! берти не всикчи са дърти и изморени като тебе.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  пачанчо, и да ни водиш на кръчма,
                  че сигурно и това не си прочел
                  След като отговарям на съобщение със въпросният текст ,явно да съм прочел. КъФ е повода аз да ви водя нЕкъде?!
                  Берти , стига лалал , нещо нЯкъде много те е засърбяло явно. Една проста справка показва ,колко ,си голЕм и най вече Разбиращ , ама само на думи . Приход разход , нула на нула .Нямам помече коментар към твоята особа!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Тоест сега се очаква да прелиствам 23 страници да търся анонимен превод от 1000лв?! И кое точно доказва ,че този анонимен превод си ти?!
                    8-ма страница. Сума получена 1000.26 лева (1016 X 0.985-0.50=1000.26)
                    На 7-ма страница са преводите на Бертрам и Ратко.

                    Чакам. 1000 лева. В близките 15 минути.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                      Минавам съвсем набързо , а и не съм чел много напоследък.
                      Мернах мнение на Диска / а той е точен/ за наемите и понее подразбирам малко от туй да ви запозная как стоят нещата.
                      Има пропуски в аритметиката му ..................
                      За 100г. овехтяване не го броя, наистина има ли смисъл да го смятам при 30-40г. хоризонт като даваме пример за средна продължителност на живот 68г? Да кажем, че го няма. Относно индексацията на НАЕМА, то използвам ПРЕСНИ цифри дадени от лева, който е наел преди седмица или две. На пазара разбира се има и по-високи и по-ниски наеми, но тук е конкретен наем с конкретен имот.

                      Е нали за това става въпрос и в примера казвам, че за инвестиция не става. Но и не разбирам как като теглиш 30годишна ипотека запазваш стойност, на какво запазваш стойност?

                      Ако ти си мултимилярден фонд и първите напечатани пари идват първо при теб, супер купувай си тухла с хартия, ама куцо кьораво и сакато с 30-40г. хоризонт за живот тръгнало с пари на заем да купува за лично ползване и инвестиция, че ще свършат? Те никога не са инвестирали 1000лв. пък тръгнали да ми инвестират 500хил лв с пари на заем...добреее...

                      Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      М' дам, три месеца не съм влизала тук и нищо не се е променило
                      Ооо Дури, здравей! Дали са 3м или 1г. все нищо не се променя в тая тема, само цените на имотите растът! Eй го от 2017г с цели 40% са пораснали! Непосилно!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        пачанчо, и да ни водиш на кръчма,
                        че сигурно и това не си прочел
                        сега е зает
                        след 5 страници ще влезе пак да каже някой да му репоства, че не може да скролне назад, обаче влиза да прави сметка на кавръчето

                        така са тия с 'шумата'
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          И какво, пак ли с бой заплашваш? Хайде да те видим какъв мъжкар си. Ще ти стисна виртуално ръката и ще ти се извиня за всичко, без да очаквам от теб същото (а твоите обиди бяха в пъти повече от моите, но както и да е).

                          1000 лева да видя искам, както обеща:

                          https://pavelandreev.bg/campaign/zaedno-s-raya
                          Тоест сега се очаква да прелиствам 23 страници да търся анонимен превод от 1000лв?! И кое точно доказва ,че този анонимен превод си ти?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Не съм видял бе Жонка , епитети използват имотентите. Можеш да накараш само себе си , примерно да пробваш да спреш да ръсиш само злост тука във форума , щото съм сигурен ,че бягаш бързо но не би било достатъчно.Дай пак квото си показал , да не търся!
                            И какво, пак ли с бой заплашваш? Хайде да те видим какъв мъжкар си. Ще ти стисна виртуално ръката и ще ти се извиня за всичко, без да очаквам от теб същото (а твоите обиди бяха в пъти повече от моите, но както и да е).

                            1000 лева да видя искам, както обеща:

                            https://pavelandreev.bg/campaign/zaedno-s-raya

                            Коментар


                            • пачанчо, и да ни водиш на кръчма,
                              че сигурно и това не си прочел
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Вчера се видях с един приятел банкер-шефче и го питах за кредити, покачване на лихви и т.н, каза че засега раздават яко кредити на ниски лихви (2,3 -2,4%) и има търсене, но това може да спре много бързо, всичко зависи от БНБ и никой не може да каже кога точно ще спре кранчето на лесните пари, но рано или късно ще се позатегнат нещата (много преди 2029, 39, 49 и т.н). С тази инфация да забравим за еврозоната.
                                ти не можеш ли да ми изкопчиш промоционална лихва от това банкерче-шефче

                                сигурно аз греша, но не мисля, че бнб прави нещо друго освен да регистрира на каква лихва са си обменяли пари банките през изминалия месец.
                                търговските банки, тези които дават кредититИ си имат сметки....абеее, трайчо това много пъти сме го писали..

                                виж там банкерчето, че искам да купя нещо а свърших парата
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X