IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Ами, ти преценяваш, само едно леко сравнение, твоя панел, като квадратура и разположение, е огледална на моята тула в центъра на Бургас. Твоята панела е в близост до циганските конници, край езерото в Дружба, моята тухла е между пешеходната зона и морската градина в Бургас, а под мен, освен българи, преобладава чужда реч. На 300м. от вече ремонтираната катедрала и площад, пешеходна зона в идеалния център на града. Денонощни магазини и аптеки, нощни клубове и протеинови барове. Изцяло ремонтирана концертна зала, яхтено пристанище, планетариум, фермерски пазар, всичко на пешеходно разстояние от централния площад. Така ли е с панелната ти дружбенска гарсониерка? Че тя е на 8 спирки по-далеч от моя КЪЩА от центъра на Софето!!!!
    ЛОКАЦИЯ, ЛОКАЦИЯ, ЛОКАЦИЯ, сънувай я да ея тая локация!
    стига бе, лордче
    какви конници сега
    препоръка е

    Коментар


    • https://www-marica-bg.cdn.ampproject...ta-sa-v-moreto

      Крадци на бургаския плаж гепят вещи докато хората са в морето

      Трима летовници се оплакаха, че са станали жертви на обир на бургаския плаж в рамките само на един ден. Спасителят Виктор Славов обясни, че случаите на кражби са редки, но явно крадците дебнат хора, които са отишли сами на плажа и си оставят нещата без надзор докато са в морето.
      "Младо около 30-годишно момиче влезе във водата и като се върна дойде при нас, за да ползва телефон да се обади на приятеля ѝ да дойде да я вземе, тъй като ѝ липсваха вещите", обясни спасителят Лазар Лазаров пред bTV.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

        купил съм март 2019.Ако можеш сметай.
        Но не имот нали?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Аз като имам един панел за собствено ползване и не искам да купувам за инвестиция кибик ли съм?
          Ами, ти преценяваш, само едно леко сравнение, твоя панел, като квадратура и разположение, е огледална на моята тула в центъра на Бургас. Твоята панела е в близост до циганските конници, край езерото в Дружба, моята тухла е между пешеходната зона и морската градина в Бургас, а под мен, освен българи, преобладава чужда реч. На 300м. от вече ремонтираната катедрала и площад, пешеходна зона в идеалния център на града. Денонощни магазини и аптеки, нощни клубове и протеинови барове. Изцяло ремонтирана концертна зала, яхтено пристанище, планетариум, фермерски пазар, всичко на пешеходно разстояние от централния площад. Така ли е с панелната ти дружбенска гарсониерка? Че тя е на 8 спирки по-далеч от моя КЪЩА от центъра на Софето!!!!
          ЛОКАЦИЯ, ЛОКАЦИЯ, ЛОКАЦИЯ, сънувай я да ея тая локация!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            купил съм март 2019.Ако можеш сметай.
            тук пост фактум всички са купили на историческо дъно и са продали на връх
            никого не можеш да изненадаш
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

              Все се сещам за оня виц дето един си кастрирал котарака че много обикалял и после приятел го питал
              - още ли обикаля?
              - Да ама вече само като консултант

              Та и Радев така опука парите на борсата дето беше приготвил за апарт в Люлин преди 3 години и сега вече обикаля само като консултант
              купил съм март 2019.Ако можеш сметай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                Все се сещам за оня виц дето един си кастрирал котарака че много обикалял и после приятел го питал
                - още ли обикаля?
                - Да ама вече само като консултант

                Та и Радев така опука парите на борсата дето беше приготвил за апарт в Люлин преди 3 години и сега вече обикаля само като консултант
                Ето да видиш ка съм опукал парите.

                https://finance.yahoo.com/quote/QQQ/...I6ZmFsc2V9fQ--

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Колега, прав си, но понякога живота поднася кофти обрати...
                  Обикновено на хората нямащи топки/възможности да купят, т.е квартирантите - децата им са много предприемчиви и ще изкарват кинти и ще купуват яко имоти. А хората трупали тухли цял живот с цената на всичко, живота яко им го набива, като наследниците за нула време опукват по курви и бело, трупаните с десетилетия тухли...
                  Има и изключения, но са рядкост.
                  Така става понякога за съжаление.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                    Прекалено много имаме да догонваме Глобализация, не можем да я спрем. Оптимистичната прогноза е, че остава за 2049-та.
                    не може да ги гоним с преобладаващо население пенсионери и роми... или си мислиш, че те тичат бързо
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      нов кибик си у форума, трайчо.
                      джонката га беше нов ник само за бело и платена любов му бяха мненията
                      Само ни преразказваше мечтите си (както често се случва), няма да се учудя ако е стар девственик

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        Аз си имам мнение.Апартамент за собствено ползване е най -добрата инвестиция. За даване под наем за мен е най -лошата, защото немам нерви да се занимавам с наематели и ремонти.Ама някой хора си ги влече.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          определено
                          Все се сещам за оня виц дето един си кастрирал котарака че много обикалял и после приятел го питал
                          - още ли обикаля?
                          - Да ама вече само като консултант

                          Та и Радев така опука парите на борсата дето беше приготвил за апарт в Люлин преди 3 години и сега вече обикаля само като консултант

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            определено
                            Аз си имам мнение.Апартамент за собствено ползване е най -добрата инвестиция. За даване под наем за мен е най -лошата, защото немам нерви да се занимавам с наематели и ремонти.Ама някой хора си ги влече.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Аз като имам един панел за собствено ползване и не искам да купувам за инвестиция кибик ли съм?
                              определено
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Няма лошо, и предполагам сам си е изкарвал паричките, за което...
                                питай някой, който сам си ги е изкарал, дали за това ги дава
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X