IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Амааа... гаража незаконен ли е? Не стига, че етажа е 1ви откъдето няма никаква гледка към ромската махала и ще трябва да слагам решетки на прозорците, че цената е почти 3 пъти по-надута, ами сега и незаконен гараж. Ти май искаш да ме вкараш във филм с куп проблеми. По-скоро бих се замислил за имот 1 при това положение.
    гледка към ромската махала няма да ти липсва
    самите роми често бъркат имота със свой и шетат по двора,
    верно, че е по тъмно, но ще ги виждаш често
    не знам, дали цената е измислена от някой брокераст или от алчен наследник / защо иначе да се продава половината имот/
    но с вдигането на лихвите по саш и нова зеландия, скоро ще усети дръжката на мотиката
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

      Каква пък е тази справка, нали следите 2ст? Тук справката е за 3ст.
      Съгласен съм с теб, затова предлагам в справката да включим и двата вида апартаменти 2стайни и 3стайни, понеже са най масово търсените имоти. Така ще получим по-реална представа за реалната средна цена.

      https://www.imot.bg/9h9kxz
      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-12 202833.jpg
Views:	1
Size:	49.1 КБ
ID:	4089936



      1968 вече е по-приемлива средна цена и се трае, нали Трайчо?
      Last edited by bulgarian lev; 12.07.2023, 21:01.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Мерси за коментара Миро, то е ясно, че тази цена за имот 2 няма кой да я плати при положение, че има подобен имот на цена почти 3 пъти по-ниска. Аз имам чувството, че подобни обяви се качват от брокерасти или бивши такива с цел да бъде покачена средната цена. Аман от повишители! Затова написах, че съм по-склонен да платя цената на м2 от имот 1 съотнесено към квадратурата на имот 2 за имот 2 и малка отстъпка от страна на продавача да постигнем съгласие на около 30К за етажа. Дали обаче продавача на имот 2 ще осъзнае моето резонно предложение е друг въпрос. Ще оставя обявата на продавача на имот 2 да поотлежи още година-две ще му отправя оферта на 30К и то при положение, че цените не са се срутили през това време. За 71К евро в Испания и сега има чудесни оферти за цели къщи с много земя около тях.
        Аха.Сега загрях,че бъзикаш Ники.
        Аз не вземам участие в спора ви.И двамата ви уважавам,затова съм и пас.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          взимай втората
          - близо е до ромската махала
          - в имота има незаконен гараж, който се ползва от другия етаж
          Амааа... гаража незаконен ли е? Не стига, че етажа е 1ви откъдето няма никаква гледка към ромската махала и ще трябва да слагам решетки на прозорците, че цената е почти 3 пъти по-надута, ами сега и незаконен гараж. Ти май искаш да ме вкараш във филм с куп проблеми. По-скоро бих се замислил за имот 1 при това положение.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Етаж от къща в Карлово за 140 хиляди лева е НЕПРОДАВАЕМ.За цялата къща с двор е приемлива цена,но никой няма да даде такава сума за един етаж.
            Мерси за коментара Миро, то е ясно, че тази цена за имот 2 няма кой да я плати при положение, че има подобен имот на цена почти 3 пъти по-ниска. Аз имам чувството, че подобни обяви се качват от брокерасти или бивши такива с цел да бъде покачена средната цена. Аман от повишители! Затова написах, че съм по-склонен да платя цената на м2 от имот 1 съотнесено към квадратурата на имот 2 за имот 2 и малка отстъпка от страна на продавача да постигнем съгласие на около 30К за етажа. Дали обаче продавача на имот 2 ще осъзнае моето резонно предложение е друг въпрос. Ще оставя обявата на продавача на имот 2 да поотлежи още година-две ще му отправя оферта на 30К и то при положение, че цените не са се срутили през това време. За 71К евро в Испания и сега има чудесни оферти за цели къщи с много земя около тях.
            Last edited by bulgarian lev; 12.07.2023, 19:50.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              От известно време търся имот в един малък провинциален град и ето попадам на 2 обяви които ме интересуват. Бихте ли ми препоръчали кой от двата имота си заслужава цената?

              Имот 1:

              Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 76 кв.м / 25000 EUR :: imot.bg Обява

              Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
              област Пловдив, гр. Карлово
              Виж карта

              25 000 EUR
              (329 EUR/m2)
              Коригирана в 19:04 на 17 май, 2019 год.
              Обявата е посетена 9848 пъти.

              Площ: 76 m2
              Етаж: 2-ри от 2
              Строителство: Тухла
              Описание на имота:
              Предлагаме за продажба втори етаж от тухлена, двуетажна къща, находяща се в гр. Карлово.
              Етажът е с площ 76 кв. м и се състои от: коридор, всекидневна с кухня, спалня, тераса, баня и тоалетна.
              Към жилището има прилежащо дворно място с площ 243 кв. м.
              Имотът се намира в близост до магазини, детска градина и автобусни спирки.
              Имот 2:

              Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 71000 EUR :: imot.bg Обява

              Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
              област Пловдив, гр. Карлово
              Виж карта

              71 000 EUR
              (710 EUR/m2)
              Коригирана в 13:13 на 23 юни, 2023 год.
              Обявата е посетена 100 пъти.

              Площ: 100 m2
              Етаж: 1-ви от 2
              Газ: НЕ
              ТEЦ: НЕ
              Строителство: Тухла
              Описание на имота:
              Недвижими имоти ВАНЯ предлага първи етаж от къща със самостоятелен вход и дворно място в град Карлово. Етажът се състои от четири стаи, кухненски бокс, тераса, санитарен възел и перално помещение. В имота има два масивни гаража.
              25000 vs. 71000 Евро, откъде идва тази голяма разлика в офертната цена?

              Имот 2 повече ми харесва като квадратура и бих го купил, но на цената на м2 на имот 1.
              Етаж от къща в Карлово за 140 хиляди лева е НЕПРОДАВАЕМ.За цялата къща с двор е приемлива цена,но никой няма да даде такава сума за един етаж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Неееееее, нееееее, нееееееее.... Ужаст!!! Ноо... ЗАЩО?! Амаааа... КАК ТАКА?

                https://www.imot.bg/9h8t8f [ATTACH=CONFIG]n4089809[/ATTACH]


                Честито ново свиквателно ниво на всички чакащи понижението. Замирисва на 2049. хахахахахахаха
                Каква пък е тази справка, нали следите 2ст? Тук справката е за 3ст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Да, може би си прав този май по-добре ще стои: Детски фототапет Мотив Гoрски животни F14005. Фототапети по-поръчка (tapeti.eu)

                  Благодаря за идеята.
                  този е страхотен
                  така сладко гледат тия животинки
                  твоя приятел ще се почувства отново на 6
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Неееееее, нееееее, нееееееее.... Ужаст!!! Ноо... ЗАЩО?! Амаааа... КАК ТАКА?

                    https://www.imot.bg/9h8t8f [ATTACH=CONFIG]n4089809[/ATTACH]


                    Честито ново свиквателно ниво на всички чакащи понижението. Замирисва на 2049. хахахахахахаха
                    е!! нали от есента трябваше да е 19ХХ!??
                    откъдя накъдя??
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      От известно време търся имот в един малък провинциален град и ето попадам на 2 обяви които ме интересуват. Бихте ли ми препоръчали кой от двата имота си заслужава цената?

                      Имот 1:

                      Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 76 кв.м / 25000 EUR :: imot.bg Обява

                      Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
                      област Пловдив, гр. Карлово
                      Виж карта

                      25 000 EUR
                      (329 EUR/m2)
                      Коригирана в 19:04 на 17 май, 2019 год.
                      Обявата е посетена 9848 пъти.

                      Площ: 76 m2
                      Етаж: 2-ри от 2
                      Строителство: Тухла
                      Описание на имота:
                      Предлагаме за продажба втори етаж от тухлена, двуетажна къща, находяща се в гр. Карлово.
                      Етажът е с площ 76 кв. м и се състои от: коридор, всекидневна с кухня, спалня, тераса, баня и тоалетна.
                      Към жилището има прилежащо дворно място с площ 243 кв. м.
                      Имотът се намира в близост до магазини, детска градина и автобусни спирки.
                      Имот 2:

                      Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 71000 EUR :: imot.bg Обява

                      Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
                      област Пловдив, гр. Карлово
                      Виж карта

                      71 000 EUR
                      (710 EUR/m2)
                      Коригирана в 13:13 на 23 юни, 2023 год.
                      Обявата е посетена 100 пъти.

                      Площ: 100 m2
                      Етаж: 1-ви от 2
                      Газ: НЕ
                      ТEЦ: НЕ
                      Строителство: Тухла
                      Описание на имота:
                      Недвижими имоти ВАНЯ предлага първи етаж от къща със самостоятелен вход и дворно място в град Карлово. Етажът се състои от четири стаи, кухненски бокс, тераса, санитарен възел и перално помещение. В имота има два масивни гаража.
                      25000 vs. 71000 Евро, откъде идва тази голяма разлика в офертната цена?

                      Имот 2 повече ми харесва като квадратура и бих го купил, но на цената на м2 на имот 1.
                      взимай втората
                      - близо е до ромската махала
                      - в имота има незаконен гараж, който се ползва от другия етаж
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Ако обичате спрете с оф-топика.
                        Липсващите мнения са тук:
                        Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни? - Форум Инвестор.БГ (investor.bg)
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • От известно време търся имот в един малък провинциален град и ето попадам на 2 обяви които ме интересуват. Бихте ли ми препоръчали кой от двата имота си заслужава цената?

                          Имот 1:

                          Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 76 кв.м / 25000 EUR :: imot.bg Обява

                          Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
                          област Пловдив, гр. Карлово
                          Виж карта

                          25 000 EUR
                          (329 EUR/m2)
                          Коригирана в 19:04 на 17 май, 2019 год.
                          Обявата е посетена 9848 пъти.

                          Площ: 76 m2
                          Етаж: 2-ри от 2
                          Строителство: Тухла
                          Описание на имота:
                          Предлагаме за продажба втори етаж от тухлена, двуетажна къща, находяща се в гр. Карлово.
                          Етажът е с площ 76 кв. м и се състои от: коридор, всекидневна с кухня, спалня, тераса, баня и тоалетна.
                          Към жилището има прилежащо дворно място с площ 243 кв. м.
                          Имотът се намира в близост до магазини, детска градина и автобусни спирки.
                          Имот 2:

                          Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 71000 EUR :: imot.bg Обява

                          Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
                          област Пловдив, гр. Карлово
                          Виж карта

                          71 000 EUR
                          (710 EUR/m2)
                          Коригирана в 13:13 на 23 юни, 2023 год.
                          Обявата е посетена 100 пъти.

                          Площ: 100 m2
                          Етаж: 1-ви от 2
                          Газ: НЕ
                          ТEЦ: НЕ
                          Строителство: Тухла
                          Описание на имота:
                          Недвижими имоти ВАНЯ предлага първи етаж от къща със самостоятелен вход и дворно място в град Карлово. Етажът се състои от четири стаи, кухненски бокс, тераса, санитарен възел и перално помещение. В имота има два масивни гаража.
                          25000 vs. 71000 Евро, откъде идва тази голяма разлика в офертната цена?

                          Имот 2 повече ми харесва като квадратура и бих го купил, но на цената на м2 на имот 1.
                          Last edited by bulgarian lev; 12.07.2023, 17:44.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            А какво става с цената при устойчив спад на търсенето съчетан с икономическа стагнация в доходите ,работните места и като цял спад в икономиката
                            Кой ти каза, че има стагнация в доходите у нас ?
                            И че търсенето е намаляло ? Има си го дори е повече, но не всички имат нужният кеш.... собственици-наематели.....
                            Въпросът е като даден продукт спира да се произвежда , а има търсене какво се случва с цената му ?

                            Коментар


                            • Неееееее, нееееее, нееееееее.... Ужаст!!! Ноо... ЗАЩО?! Амаааа... КАК ТАКА?

                              https://www.imot.bg/9h8t8f
                              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-12 165053.JPG
Views:	1
Size:	51.8 КБ
ID:	4089809



                              Честито ново свиквателно ниво на всички чакащи понижението. Замирисва на 2049. хахахахахахаха
                              Last edited by bulgarian lev; 12.07.2023, 17:14.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение

                                Когато предлагането на дадена стока намалее1, а търсенето остава на същото ниво, то какво се случва с цената? Не е нужно човек да притежава висше икономическо образование, за да си отговори на този въпрос.

                                1. Demand Curve (Wikipedia)
                                А какво става с цената при устойчив спад на търсенето съчетан с икономическа стагнация в доходите ,работните места и като цял спад в икономиката

                                Коментар

                                Working...
                                X