IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
    Няма проблеми.Кризата ще е много малка,а в БГ даже може и да не ни засегне и поскъпването на имотите да продължи

    Да ти кажа този път БГ по малко ще я засегне. НИЕ произвеждаме базови неща - суровини, оръжие, папу. А там криза НЯМА. Трябва обаче да спрем да слушаме евроатлантиците за да не потънем с тях
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Какво ще се случи?
      Дъри ще поумнее.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        На сън (както винаги).
        E,то за теб скъпо, за хората не чак толкова. Ако притежаваш жилище пак цакаш. Под наем си свиркаш. Но избираш - мазе, апартамент или по-добър апартамент. Локация, стаи, разпределение, общи части. Всичко се заплаща.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Кво значение има колко ще стане минималната в измислени хартийки, след като розовия домат е 6 лв и то в сезона си? С тез мижави илядо лв дали ще можеш да си платиш тока от 1 ви януари, след като се либерализира пазара?
          То дори да я вдигнат на 930лв. минималната след данъци ще е 800 чисто. А за София 800 лева са .......

          Коментар


          • Няма проблеми.Кризата ще е много малка,а в БГ даже може и да не ни засегне и поскъпването на имотите да продължи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              Отдадох без проблем. Най-скъпата оферта беше моята.
              На сън (както винаги).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Всичко ще завърши с една добра катастрофа.
                Кокорчо ще и увеличи мащаба х3
                Хахаха, за теб сигурно,за другите, много рахат. Всеки месец поне половината в дивинентни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Какво ти пречи и двете да ги съчетаеш? Аз в момента съм на ресторант и от време на време поглеждам към форума.
                  Така е, но за да си на едно ниво с някой, трябва да си му на ракиите. А има хора тука със солиден стаж, които навъртат няколко обиколки, докато сервитьорката ми донесе едно питие. Е, как да ги гоним?

                  Само Кавръка е интересен феномен, не пие, па се преплита повече от нас.

                  Коментар


                  • Абе, и аз съм продавател, ама ме е срам от Юлката, че може да се числи изобщо към нашето съсловие! Ще направя забележка на Ваня, това е абсолютно непустимо! Не може подобен индивид да се числи към преподаватели!

                    Коментар


                    • Всичко ще завърши с една добра катастрофа.
                      Кокорчо ще и увеличи мащаба х3

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Каквато и да е Дюри, написала е очевидното. Не знам как може да спорите.

                        Инфлацията у нас не спира, а заплати и пенсии растат като гъби след дъжд. Държавата позлатява всякакви бюджетници и приближени до нея бизнесмени. На Бензуханова и дават 2,5 млн. за "иновативно" чашки и бъркалки за кафе. Къде ще отидат според вас рушветите? Или на Бялата мафия като вдигнат финансирането на пътеките? Тука разбойникът не на морето, а на луната вече ще купува и му дреме за лихвения процент.
                        Ти гледай немските колиби

                        https://www.investor.bg/a/113-analiz...mments-listing

                        От военен бункер, през мезонет до срив на пазара - как свърши имотният бум в ГерманияБързото повишаване на лихвите свари неподготвени редица имотни компании и принуди част от тях да обявят несъстоятелност

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          В тая тема никога не е скучно. Особено петък вечер дилемата, дали да се пие на кръчма без форума, или на домашно пред компа...е много сериозна
                          Какво ти пречи и двете да ги съчетаеш? Аз в момента съм на ресторант и от време на време поглеждам към форума.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Да я заключат, мечтата на понижителите! Тепърва ще растят цените на имотите, за жалост на понижителите! Край с вас, свърши се, понижения няма да има! Приключили сте!
                            Отдадох без проблем. Най-скъпата оферта беше моята.

                            Коментар


                            • В тая тема никога не е скучно. Особено петък вечер дилемата, дали да се пие на кръчма без форума, или на домашно пред компа...е много сериозна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Хахаха.... Най-добре да я изтрият за по-сигурно
                                Сега сериозно. Само чакайте есента да видите какво ще се случи с цените на наемите и на имотите
                                Да я заключат, мечтата на понижителите! Тепърва ще растят цените на имотите, за жалост на понижителите! Край с вас, свърши се, понижения няма да има! Приключили сте!

                                Коментар

                                Working...
                                X