IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Ако не си все още...сбъркал си. И аз не бих ако ставаше въпрос за 10-20%.... но са повече навсякъде....Нямаше как да не го направя и всички бяха ок, че е ''умерено'' спрямо пазарните нива на реални обяви.
    Аз приключих с актуализациите...Имам само 1 гараж който не съм пипал, но там не искам защото когато наемателя на тамошният апарт се изнесе следващият може да поиска гаража ....
    Начи реално си свалил наема. Само нафтата за последния месец се вдигна с 20% (когато бях в бг преди 15 дни де) сега нз колко е, може би мина 3 кинта.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Ако не си все още...сбъркал си. И аз не бих ако ставаше въпрос за 10-20%.... но са повече навсякъде....Нямаше как да не го направя и всички бяха ок, че е ''умерено'' спрямо пазарните нива на реални обяви.
      Аз приключих с актуализациите...Имам само 1 гараж който не съм пипал, но там не искам защото когато наемателя на тамошният апарт се изнесе следващият може да поиска гаража ....
      Лелейй… щом за 10-20% не си заслужава, представям си с каква благодарност е прието увеличението от 35%
      Аз ако бех квартирант и получа подобно предизвестие, директно ще се самозазидам у деЦката. И после оттсм ще рута цени и ще вдигам революции.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
        Ако не си все още...сбъркал си. И аз не бих ако ставаше въпрос за 10-20%.... но са повече навсякъде....Нямаше как да не го направя и всички бяха ок, че е ''умерено'' спрямо пазарните нива на реални обяви.
        Аз приключих с актуализациите...Имам само 1 гараж който не съм пипал, но там не искам защото когато наемателя на тамошният апарт се изнесе следващият може да поиска гаража ....
        Всичко ще СЕКНЕ .2024
        Подготви се,ако искаш да оцелееш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          само аз ли тука съм мекушав и не вдигам наеми!?
          Ако не си все още...сбъркал си. И аз не бих ако ставаше въпрос за 10-20%.... но са повече навсякъде....Нямаше как да не го направя и всички бяха ок, че е ''умерено'' спрямо пазарните нива на реални обяви.
          Аз приключих с актуализациите...Имам само 1 гараж който не съм пипал, но там не искам защото когато наемателя на тамошният апарт се изнесе следващият може да поиска гаража ....

          Коментар


          • Преродена маймуна в плъх

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              само аз ли тука съм мекушав и не вдигам наеми!?
              Не се ослушвай, ами вземи та направи една ниша в сървърно в някоя от маломерките. Прииждащи квартиранти от Германия ще се избият да я наемат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                ХАХАХАХА, евалла песимисте! Ашколсун бе, машшалах! Как успяваш с меки думи отпред да галиш ухото, а отзад да набиваш кожената краставица. Ами уволнили са го, защото се издъни с проекта за офис в БГ. Така както лъже тук в темата, по същия начин е пързалял господаря Ханс.
                Може би си прав щото беше много отрицателно настроен към местните програмисти. Но не мисля, че е толкова виновен ...обещал е на Немците с трици мишки да лови, но това нема как да стане. У нас програмистите са лимитирана бройка и има конкуренция за наемането им / зная в малки детайли пакетите на САП и ВМуеър и как задържат и привличат хора ... трудно е с мисленето на Джони , а и вероятно на шефовете му да събере лоялен екип дългосрочно и трябват топки да се обоснове за повишаване на бюджета или като е опитал са го нагонили/..... Самият факт че фирмата му е имала НУЖДА от неговият кеш та му бяха дали дял от нея показва , че са били слабаци и не е голяма загуба, че се е разделил с тях. Дано само не са му секвестирали дела по некакъв начин....не бих се изненадал да го извозят....
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 25.09.2023, 21:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  С нищо не помага, но малко надменно се отнасяте, а не знаеш утре как ще те завърти живота?
                  Единия просто няма какво да губи.
                  само привидно.
                  всъщност съм душичка
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    може, трайко, може
                    но това с какво е помага на крартирантитИ
                    С нищо не помага, но малко надменно се отнасяте, а не знаеш утре как ще те завърти живота?
                    Единия просто няма какво да губи.

                    Коментар


                    • И в Китай има доста ъглова база.За 3 млрд ! 37% от цялото население на Земята може да живее там.

                      При такъв огромен излишък на втория най-голям имотен пазар в света и растящи лихви,ерата на имотите я пиши ИСТОРИЯ
                      Имат и сериозни проблеми с демографията,та този излишък само ще расте.
                      Тамошния пазар е в киреча, а тук ще е,не катастрофа, а шоково изтрезняване на много камилчета и бързо развитие на една шепа психологически заболявания.
                      Който има да се освобождава докато е време ! Тея с кредити/ипотеки (каквито и да са) горят като руски танк на фронта !
                      Останалите камиларчета,смятащи виртуални "профити",и те ще налазат психоклиниките.



                      https://www.investor.bg/a/534-novini...hta-v-stranata
                      Last edited by petrg5s; 25.09.2023, 21:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Напоследък много не чета и почти не пиша , но днес изгледах 1 тубър за прЕатела на жонката кви ги е творил и дори се оставил да го запишат / охраната му не претърсва ли преди срещи/ и се сетих кво бях мернал може би преди месец от жонката / с цел да се поФали кви клиенти има и къде е плюскал/ Обаче тук е проблема, че описаните клиенти по никакъв начин не пасват за клиенти на софтуерната фирма за която е разказвал начи нещо некъде не е как требва... Явно от прекалено много измислици човек забравя какво е писал в даден момент....Горе долу като довереният адвокат и виртуалният Вазов....:-)
                        Иначе цените се растат за мое съжаление все още и дори са над темпа на инфлацията за последната година. Иначе не искам да пиша с колко процента актуализирах и последният ми наем...и как се прие с благодарност че е само толкова....:-)
                        само аз ли тука съм мекушав и не вдигам наеми!?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • [QUOTE=bulgarian lev;n4115175]

                          Няма надменно. 13 години живях под наем в чужбина. Дал съм кинти за един тристаен в София към цени 2016. Малко ли е? И сега съм под наем в Пловдив. Да не съм умрел? Колко имота наковах? Споко! Под наем е добре, а ако случиш и на хазаин си топ.[/QUOTE]

                          Напълно съм съгласен, най-вече с последното. Имам приятел, който е под наем в топ апартамент от 10г. Още тогава го взе под пазарните цени (според мен с 20%), като до момента не му е актуализирал наема...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            ХАХАХАХА, евалла песимисте! Ашколсун бе, машшалах! Как успяваш с меки думи отпред да галиш ухото, а отзад да набиваш кожената краставица.
                            Напоследък много не чета и почти не пиша , но днес изгледах 1 тубър за прЕатела на жонката кви ги е творил и дори се оставил да го запишат / охраната му не претърсва ли преди срещи/ и се сетих кво бях мернал може би преди месец от жонката / с цел да се поФали кви клиенти има и къде е плюскал/ Обаче тук е проблема, че описаните клиенти по никакъв начин не пасват за клиенти на софтуерната фирма за която е разказвал начи нещо некъде не е как требва... Явно от прекалено много измислици човек забравя какво е писал в даден момент....Горе долу като довереният адвокат и виртуалният Вазов....:-)
                            Иначе цените се растат за мое съжаление все още и дори са над темпа на инфлацията за последната година. Иначе не искам да пиша с колко процента актуализирах и последният ми наем...и как се прие с благодарност че е само толкова....:-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              И защо така с лошото, а?
                              Утре може хазяите да са по надупени и от квартирантите, нали така?

                              Ето виж какво става днес в Ингланд:

                              https://www.investor.bg/a/113-analiz...eto-na-naemite

                              Утре?
                              може, трайко, може
                              но това с какво е помага на крартирантитИ
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Жонка, надявам се си добре.
                                По моята справка поскъпването от началото на годината е около 8%....Не е спирало за съжаление
                                Тя обхваща всички видове апарти е включва основно истински обяви / промотирани/.
                                Наемите са с повече нагоре последната година , но въпреки това на тези нива нямам интерес към нов имот признавам го, но не мога да отрека цифрите каквито са.
                                ПП Гледах едно предаване за твоят експриятел. Ужасен човек...при това са група защото на записите говори в множествено число. Надявам се баща ти да не е част от тази група и дано осъзнаеш че подобни хора са причината за лошото в държавата ни / но пък няма да свършат след като го премахнаха...има явно и други подобни групи/...

                                ПП2 гледах в темата беше писал преди време за некви твои клиенти в Германия там лекар и не знам каква инфлуенсърка дето имали еди колко си милиона. Малко трудно ми е да си представя кво общо има софтуера за автомобили който пишете и подобни клиенти.... Нещо май си послъгвал отново яко или са те изволнили от предната работа и си си намерил нова / да търсиш богаташи за клиенти на не ззнам какво....дано не е инвестиции.../, че не вдъхваш много доверие....
                                ХАХАХАХА, евалла песимисте! Ашколсун бе, машшалах! Как успяваш с меки думи отпред да галиш ухото, а отзад да набиваш кожената краставица. Ами уволнили са го, защото се издъни с проекта за офис в БГ. Така както лъже тук в темата, по същия начин е пързалял господаря Ханс.
                                Last edited by два_таралежа; 25.09.2023, 21:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X