IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Фондовете са дълги от 3 години...И какво от това...?
    Здравей чичо! Какво предлагаш за фондовете да са дълги още 3 пъти по 3 ли ? Като видят зор -продават. Вестник ли да ни четат?
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Фондовете са дълги от 3 години...И какво от това...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Ихааа..кеф...
        От 2% загуба мина на 1% загуба....
        На това му се вика отрицателна печалба....
        Това не го разбрах!
        Най-добър индикатор за последните 10-12 години ми е бил комитмънт оф трейдър на СФТС, има ли дивергенция в позициите между фондове и малки спекуланти, дългосрочната посока 99,99% е с фондовете.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
          Нали знаете какво става когато "големите" са дълги, а спекулантчетата къси? Пазара се качва! Не че нещо, ама факт.
          Ихааа..кеф...
          От 2% загуба мина на 1% загуба....
          На това му се вика отрицателна печалба....

          Коментар


          • Нали знаете какво става когато "големите" са дълги, а спекулантчетата къси? Пазара се качва! Не че нещо, ама факт.

            Коментар


            • И аз мисля така, Пипбелов. Добре де - около 1.28, 1.34 дори - става.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импе, а ти що не зареди кошницата навреме

                Ма споко, ще имаш пак шанс юли и август, когато влака даде заден.
                Ма чак до 1.20 - едва ли
                Не са нашите тука дето надигат мощно, а фондовете главно .
                Идва време на отчетите за полугодието

                Коментар


                • Защо бе, простаци, надувате цената туканка?

                  Аре - криза е - 1.20 давам за `артия.....
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • 21 млн. лв са по сметките! Сега да видим къде ще им намерим място

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      това за земя с договори и без договори е чиста глупост
                      моето мнение е, че около 15% от земята им не става за арендоване - съвсем не става
                      средната им рента е 21,87лв за 2011г, доста слаба работа
                      това с прехвърлянето на земята - продажби и покупки ще спре до 1-2 години
                      земеделците ще ги прецакат, защото ще имат дота парички и преки контакти ссъ собствениците
                      хитра мисъл

                      Коментар


                      • това за земя с договори и без договори е чиста глупост
                        моето мнение е, че около 15% от земята им не става за арендоване - съвсем не става
                        средната им рента е 21,87лв за 2011г, доста слаба работа
                        това с прехвърлянето на земята - продажби и покупки ще спре до 1-2 години
                        земеделците ще ги прецакат, защото ще имат доста парички и преки контакти със собствениците
                        Last edited by fortiss; 17.06.2012, 15:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                          според мен продават и земя с договорена аренда
                          щото в началото на годината със сигурност процента беше над 81 %
                          те само такава МОГАТ да продават - за другата НЯМА търсене. Импа не гледай к'ви ги фантазира...
                          и тоз коментар е без препоръка

                          Коментар


                          • Кат' са съберете другия път, са питайте колко % от арендованите около 81% в последствие са били пре-арендовани (ама за по различни сумички)
                            и тоз коментар е без препоръка

                            Коментар


                            • според мен продават и земя с договорена аренда
                              щото в началото на годината със сигурност процента беше над 81 %
                              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Защо не си отдадат всичката земя под наем, а само ощоло 81%?
                                Останалата за какво я пазят?
                                И защо ен напишат рентата за всички ниви, не само за новите?
                                Щото я връткат. Каква файда да даваш под аренда земя, чиято продажба вече договорена е?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X