IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Мисля цени около 1.48 са твърде атрактивни в дългосрочен план.
    Охоо, на 4ст под мене. Последните стават първи викаш понякога
    Малко вероятно и с неголеми количества, но не невъзможно, знайш ли, борса....

    Прав си за дългосрочния, ама и в краткосрочен 10 мес. план такова ниво ще ти даде над 50% печалба.
    Успех. И късмет.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
      Императорчето заглади косъма Импе, на какви нива мислиш да ги причакваш тези, ако се разбалончат напълно??
      (Не е препоръка)
      Мисля цени около 1.48 са твърде атрактивни в дългосрочен план.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Хайде - туканка - СПИХ !!!

        Императорчето заглади косъма Импе, на какви нива мислиш да ги причакваш тези, ако се разбалончат напълно??
        (Не е препоръка)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
          Една здравословна корекцийка ще ви дойде екстра
          Не е препоръка
          Браво, май често улучваш момента. Ако го беше казала 1 ден по-късно, щях да се усъмня че си част от маскарада Както казваше генералът - интересно е мнението на лалка А сега, докъде я виждаш тази корекцийка ?

          Коментар


          • Я, днес не бях на линия и съм се сдобил тук на малко под 1.76. Добре че темата е напред, че нямаше и да разбера. Какво се е случило, да не чете някой отчета преди нас?

            Коментар


            • Тези дето надуват тука от няколко дена, дали им е тъпо днес като им наляха с черпака? Както се бяха юрнали все едно ще свършат утре акциите. Успокойте се бре, нали видяхте, има за всички.

              Коментар


              • Хайде - туканка - СПИХ !!!


                Форексов - аз наблягам на нумизматическото злато. И когато златцето падне (макар и временно) до 1548 кинта и ти трескаво потиш в 4 часът през нощта, аз съм спокоен и си гледам умрялата борса, на която пръгавите хора могат да си осигурят 12-18% годишна доходност, без да си дават при това ного зор.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Който си е заредил добре просто чопли семки и гледа мача
                  Аз си заредих с физическо инвестиционно злато и ще пия шампанско и ям черен хайвер, а ви с хартишките без покритие ще си чоплите семки и след 10 години....
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от KPAHK Разгледай мнение
                    Ъпърчетата нещо глътнаха вода
                    Туканка ще се нареждам на опашката кат наближи 1,5
                    Стига да стигне до там. Надали, ама дано та да хванат последния вагон тези дето са изпуснали 1-та класа на влака.
                    Тоя дето натиска тука и на ФПП-то може и да панира няколко спековци, ако се надява на това. Тия дето сме дългосрочно - ма хич не ни пука за някакви временни спадове или набалончвания. Който си е заредил добре просто чопли семки и гледа мача

                    Коментар


                    • Ъпърчетата нещо глътнаха вода
                      Туканка ще се нареждам на опашката кат наближи 1,5

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                        Как ги изкара толкова много (еларг имам предвид)
                        Аз? Ликвидатора си ги "изкара", а на мен не ми се спори, щото в темата за ЕЛАРГ-а даже им се виждат малко тези хипотетични 2.40 ликвидационна стойност!
                        ПП Не съм сигурен дали от тях не трябва да се извади дивидента, който дават за 2011 г., но не ми се проверява сега.

                        Все пак перспективата да ти капе дивидент (задължителен) доста години напред е по-добра от това след 5-6 месеца да вземеш едни пари и да се чудиш какво да ги правиш и на каква цена да купуваш атерките

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Според мен е нормално АТЕРА да е по-скъпа от ЕЛАРГ. Последните дават 2.30 - 2.40 лв. и Чао.
                          А Атерата има гарантиран приход от ренти поне за 4-5 години напред, който ще избие инвестицията в земята, купена на доста по-ниски цени от текущите.
                          Така че дори след това да си продадат парцелите цялата сметка ще е поне двойна на тази на ЕЛАРГ!
                          Как ги изкара толкова много (еларг имам предвид)
                          търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                          Коментар


                          • Според мен е нормално АТЕРА да е по-скъпа от ЕЛАРГ. Последните дават 2.30 - 2.40 лв. и Чао.
                            А Атерата има гарантиран приход от ренти поне за 4-5 години напред, който ще избие инвестицията в земята, купена на доста по-ниски цени от текущите.
                            Така че дори след това да си продадат парцелите цялата сметка ще е поне двойна на тази на ЕЛАРГ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                              Като гледам балансите, Терата трябва да е поне 40-50 стотинки над Еларга.
                              гладна кокошка - просо сънува

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Хаа, Еларга по евтин от Атерата...интересно.
                                Както върви ще я набалончат над 2 лева още лятото.

                                Много са нещастни днес май купувачите по някои позиции
                                Като гледам балансите, Терата трябва да е поне 40-50 стотинки над Еларга.

                                Коментар

                                Working...
                                X