IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На инвестиралите - честито - да - ама на тия до 1.8 - 1.9.

    За останалите - търсете си други АДСИЦ-и - тоя стана балон.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Е това от 19 април
      Рядко си позволявам да бъда толкова уверен, но този път нямаше как просто

      Хайде честито на инвестиралите!

      E то пък голямото пророчество. Поне да беше казал /познал кой месец ще ги мине
      А че ще мине 2-та кинта беше ясно. Само дето аз си мислех за наесен най рано.
      Ма няма значение.
      Ха на хаирлия да е и по това време след дивидента другата година да пресичаме кота 2.50

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        тук ще видим 2 лв след разпределяне на дивидента.
        Е това от 19 април
        Рядко си позволявам да бъда толкова уверен, но този път нямаше как просто

        Хайде честито на инвестиралите!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
          И аз понеже съм много хитър, като Импето, та с парите от дивидента накупих на 1,70 средно, махнах ги на 1,885 средна и пак пуснах да си ги купя на 1,848. И така няколко дни в редица ги мъчих, ама не стана моята работа. Така става като се правя на Император
          Уф, тая врътка и аз се опитах да я направя и изтървах 10 ст ръст В край на сметка си купих преди предното поскъпване и сега пак съм на плюс

          Атерката си е супер!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
            И аз понеже съм много хитър, като Импето, та с парите от дивидента накупих на 1,70 средно, махнах ги на 1,885 средна и пак пуснах да си ги купя на 1,848. И така няколко дни в редица ги мъчих, ама не стана моята работа. Така става като се правя на Император
            Туй става с 500-1000 акции, за пакети трудно. Ама зависи каква е комисионата

            Коментар


            • Охоо а ти си императрица по злоба завист и комплекси. Има ли тема , която да не напълни с умствените си фекалии

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Все пак над 1.8.
                Не си най-добрия спекулант, явно врътката при Фпп те подведе
                Помня, че съжаляваше веднъж и при Медика, как не се получи спекулата и там. Но все отнякъде се започва. Зависи и колко си алчен.
                Както е казал Костолани - Не е най-умното да се гони ... акция
                Но той Костолани всичко може да си казва, ял му е попарата
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • И аз понеже съм много хитър, като Импето, та с парите от дивидента накупих на 1,70 средно, махнах ги на 1,885 средна и пак пуснах да си ги купя на 1,848. И така няколко дни в редица ги мъчих, ама не стана моята работа. Така става като се правя на Император

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Колко ти се е откъснало от сърцето, като цена да предложиш за тази хартия !??
                    Все пак над 1.8.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      То аз и сега имам пусната поръчка, де...
                      Колко ти се е откъснало от сърцето, като цена да предложиш за тази хартия !??
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • http://farmlandgrab.org/post/view/20530

                        Коментар


                        • То аз и сега имам пусната поръчка, де...
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Не искаше да им направи засада на 1,35-1,45 Ама нещо се опъват. Тази година няма да е явно.
                            На зима кой знай?

                            Когато сняг забръска хората не мислят за земеделие.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Земеделска земя http://borsi.dir.bg/_wm/library/item...6&df=8&dflid=3
                              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                                Импе ти на 1.50 ли ги чакаше ?
                                Не искаше да им направи засада на 1,35-1,45 Ама нещо се опъват. Тази година няма да е явно.

                                Коментар

                                Working...
                                X