IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Тука утре ли беше ОС-то? Кaква е темата
    дам очаквай следобяд инфо аз за пръв път ще ходя та нз дали има смисъл от тия сборища между другото агрофинанс са ни минали по ренти ма като не кешират земята там е за посветени или пък за някой очакващ инфлацията да им изяде облигацията

    Коментар


    • Тука утре ли беше ОС-то? Кaква е темата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        М+С
        А кой е жабокът?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          айде Импе бившото КД - сегашно Селект АМ(ТИМ) пуска ВФ инвестиращ само в дивидентни компании по цял свят!
          Купи ли си дялове веке, щото на сайта им няма много инфо по въпроса(както на всеки тим-сайт)?
          Жоро Бисерински отдавна ми се изфука с този фонд - ще проуча същият - това може да е важно за клиентите и за мен тоже.
          Най-простото е да си прехвърля към него човекозастраховките, че сега са ми в облизвации.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
            Когато обявиха миналата година дивидента, аз припаднах като гледах как не само не купуваха, ами и разпродаваха, на смешни цени, не можех да повярвам, купувах, купувах ...

            ... а днес, ашколсун, ... тази ниска ликвидност на БФБ, почна много да ми харесва, като изреве някой, че няма кеш, почва да си продава най-тлъстичките си акции.
            Не сварвам да ходя до банката да си внасям парички в сметката.
            И аз лапнах още 3 килца на 2.17 извън основния пакет, за малко спекулка
            Чи и на 2.16 даже седи оферта, ма нямам паре веке, сичко друго у Еларго.
            Ще им дойде времето.Чи другата пролет няма се диша тука в навалицата.
            Може и по скоро..ей на, на тимаджиите им осигуриха милките и скоро ще се почувства свежест по основните дивидентни акции
            Наистина - на БФБ-то КЕША си е ЦАРЯ

            Коментар


            • Когато обявиха миналата година дивидента, аз припаднах като гледах как не само не купуваха, ами и разпродаваха, на смешни цени, не можех да повярвам, купувах, купувах ...

              ... а днес, ашколсун, ... тази ниска ликвидност на БФБ, почна много да ми харесва, като изреве някой, че няма кеш, почва да си продава най-тлъстичките си акции.
              Не сварвам да ходя до банката да си внасям парички в сметката.

              Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
              Ами ако се развие като тази година, аз бих купил веднага след дивидента...
              Мнението ми не е препоръка!!!

              Коментар


              • айде Импе бившото КД - сегашно Селект АМ(ТИМ) пуска ВФ инвестиращ само в дивидентни компании по цял свят!
                Купи ли си дялове веке, щото на сайта им няма много инфо по въпроса(както на всеки тим-сайт)?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
                  Всички знаем, че Императора е прав, но не си го признаваме, за да си купим още малко и то на още по-ниска цена

                  Че ще стане, ... ще стане и повече, но ... дали ще е на добре за АТЕРА ... е това е въпроса, да излизаме ли след дивидента или това е началото на "безгрижните години".
                  Това е въпрос ... за милиони.
                  Ами ако се развие като тази година, аз бих купил веднага след дивидента...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Capo Разгледай мнение
                    Извинете невежеството ми, но на коя фирма казват "Любовното послание"?
                    М+С
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Ми нищо неочаквано в бюлетината. Вече са 65 милки от продажби. + 73% спрямо 2011. Съответно и дивидента се очертава да е мин. 37-38 стинки, абе 35 ст. чисто без данък е консервативната ми прогноза.
                      Очакваш нищо лошо да се случи през Q3?!?
                      Само от продажбите на земята печалбата им е около 48-50 ст. на акция, ако данните в бюлетина са верни...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Бе то аз да издоя сосно Атерката и Честната игричка и Буллендчето - пък после може пак да се върна в Любовното послание и Хесовицата.

                        Пък и нали знаеш, че и от двете не съм излязъл напълно, запазих си нелоши пакети.

                        Въобще в моментът в структурата ми водеща акция е Жабокът, после е Атерата (веч), после са Любовното послание и ХЕС, после - Трейдингът, после - Честното игричка.
                        Ти си знаеш пич - мазни дивиденти ще взимаш догодина!
                        На мен ми се чини по-скоро да търся подценени а не реално оценени хартии - мисля че така би трябвало да спечеля повече! ама знам ли, то божа работа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Бе то аз да издоя сосно Атерката и Честната игричка и Буллендчето - пък после може пак да се върна в Любовното послание и Хесовицата.

                          Пък и нали знаеш, че и от двете не съм излязъл напълно, запазих си нелоши пакети.

                          Въобще в моментът в структурата ми водеща акция е Жабокът, после е Атерата (веч), после са Любовното послание и ХЕС, после - Трейдингът, после - Честното игричка.
                          Извинете невежеството ми, но на коя фирма казват "Любовното послание"?
                          "Купуването и продаването на гласове е престъпление"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            така е човече прав си, ама .... М+С не си разпродават фабриката или другите активи за да ти дадат дивидент.
                            п.с. и за да вземат поредната комисионна за управление или върху печалбата.
                            Бе то аз да издоя сосно Атерката и Честната игричка и Буллендчето - пък после може пак да се върна в Любовното послание и Хесовицата.

                            Пък и нали знаеш, че и от двете не съм излязъл напълно, запазих си нелоши пакети.

                            Въобще в моментът в структурата ми водеща акция е Жабокът, после е Атерата (веч), после са Любовното послание и ХЕС, после - Трейдингът, после - Честното игричка.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
                              Всички знаем, че Императора е прав, но не си го признаваме, за да си купим още малко и то на още по-ниска цена

                              Че ще стане, ... ще стане и повече, но ... дали ще е на добре за АТЕРА ... е това е въпроса, да излизаме ли след дивидента или това е началото на "безгрижните години".
                              Това е въпрос ... за милиони.
                              Те ако поемат кърс към ликвидация или продължат с разпродажбите (което си е пак постепенна такава) въпроса ти е риторичен. И от 1 акция повече няма се лиша, дори напротив, ще купуваме.
                              А и за да излезеш от такава печеливша схема трябва да имаш поне подобна алтернатива. Е аз не виждам на маркета нещо дето чак толкова да ме изкушава.
                              Дори и да останем на хляб и вода следващите години (разбирай само ренти) бих редицирал още, но не и закрил позицията. Да не съм луд. После пак ще има солиден дивидентен гроздобер със сигурност. А и една толкова сосна сума виждам при ликвидация ( когато и да се случи), че ми става мнооого гот.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Връхът е далеко - като излезе отчетченце с над 38 стинки печалба на акция, дали ще останем на 2.18? Ми то тука ще дадат по-сосно дивидент от Любовното Послание и от ХЕС...
                                Всички знаем, че Императора е прав, но не си го признаваме, за да си купим още малко и то на още по-ниска цена

                                Че ще стане, ... ще стане и повече, но ... дали ще е на добре за АТЕРА ... е това е въпроса, да излизаме ли след дивидента или това е началото на "безгрижните години".
                                Това е въпрос ... за милиони.
                                Мнението ми не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X