IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Хм, и аз сега не зная що да сторя. Да избягам сега - ще зема доста повече, отколкото ще е дивидентът дори и при най-оптимистически прогнози. Да - чакам - по-хубаво - може да стигнат и до 3 кинта.... ми ако дивидентът - по-скромен - и поспаднат?
    Ърм-м-м...
    Но само като си спомня, че някои ми казваха, че съм закъснял, когато пазарувах средно на 2.138 кинта...
    Е нали го беше сметнал дивидента на ТОЧНО 46,8 стинки...
    кво стана сега - друга калкулация ли направи ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Хм, и аз сега не зная що да сторя. Да избягам сега - ще зема доста повече, отколкото ще е дивидентът дори и при най-оптимистически прогнози. Да - чакам - по-хубаво - може да стигнат и до 3 кинта.... ми ако дивидентът - по-скромен - и поспаднат?
      Ърм-м-м...
      Но само като си спомня, че някои ми казваха, че съм закъснял, когато пазарувах средно на 2.138 кинта...
      добре може и да съм сгрешил, но кой можеше да познае кога е върха на софикс 1800 или 1900???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение
        Много си прав, ама много.

        Аз си имам мнение коя е следващата, няма да я споделя сега, а като си купя още някоя от тях, но си прав, и моето мнение е такова, най много една две акции да си заслужават, ... много жалко за борсата ни.
        Хм, и аз сега не зная що да сторя. Да избягам сега - ще зема доста повече, отколкото ще е дивидентът дори и при най-оптимистически прогнози. Да - чакам - по-хубаво - може да стигнат и до 3 кинта.... ми ако дивидентът - по-скромен - и поспаднат?
        Ърм-м-м...
        Но само като си спомня, че някои ми казваха, че съм закъснял, когато пазарувах средно на 2.138 кинта...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
          Не атерата а Еларга е примера. Та парите от Еларг ще отидат в: Атера (те вече и ходят), М+Ц, стара планина, монбат, ФНИ-българия, Агрофинанс, Неохим, Албена, Трейдинга, Фармата и т.н.- Все компанийки раздаващи дивиденти. Хората излезли от дивидентен адсиц ще искат да влязат в нещо носещо дивиденти. Избушеняци като топл, петхл, набалончения преди месец със 100% хим ... май нямат шанс. Говорим за вероятности. Както казах, ралито на избушеняците също свърши. Като всяко рали и то има край
          Портфейла ли си си изредил? Аз казах едно-две дружества които да заменят Атера и Еларга, такива около които ще има някакви новини, силни сигнали които да задвижат при тях необичайно по-активна търговия и ръстове каквито точно имаше тук и при Еларга - за кратък период - 12 месеца примерно.
          Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Понеже нямаш един милиона лева ще ти кажа само един от кандидатите. Агрия се занимава със земеделие и има доста земя. Разгледай ги внимателно и дай мнение.
            Няма какво да го разглеждам: 1. Много е малко, 2. Дойде точно в края на вълната 2007 г. - тогава 99% от дружества, които се листнаха на БФБ всичките до едно са абсолютен провал, най-големият от които Меком - много съм съмнителен отностно чистите намерения на тези дружества, май повечето дойдоха заради партито и ниските критерии на инвеститорите тогава, 3. Липса на борсова история, 4. Иторически обема на търговия е много малък.

            Не го виждам това дружество като ракета, като стабилна акция понеже все пак е подценено може би да, но не и като ракета Не е препоръка
            Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
              На БФБ няма акции, които да са сигурно място. Тук влязоха пари, заради двата поредни рекордни дивидента при Атерата и ликвидацията при Еларга, както и трендове които се наблюдаваха и активизиране при пазара на земеделска земя - който е хванал тези движения хванал.

              На БФБ винаги има позиции една или няколко, около които става нещо и са силно вървежни (по начина както Атера и Еларга бяха за изминалите 14-15 месеца). Та понеже Атерата е пример, та заова питам кои ще са следващите звезди, които само след един два месеца ще се търсят - винаги има такива на БФБ
              Не атерата а Еларга е примера. Та парите от Еларг ще отидат в: Атера (те вече и ходят), М+Ц, стара планина, монбат, ФНИ-българия, Агрофинанс, Неохим, Албена, Трейдинга, Фармата и т.н.- Все компанийки раздаващи дивиденти. Хората излезли от дивидентен адсиц ще искат да влязат в нещо носещо дивиденти. Избушеняци като топл, петхл, набалончения преди месец със 100% хим ... май нямат шанс. Говорим за вероятности. Както казах, ралито на избушеняците също свърши. Като всяко рали и то има край
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                По-добре кажи, които ще са следващите Атера и Еларг, че след месец и нещо ще трябва да се търсят нови звезди Това е въпрос за 1 млн лв.
                Понеже нямаш един милиона лева ще ти кажа само един от кандидатите. Агрия се занимава със земеделие и има доста земя. Разгледай ги внимателно и дай мнение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                  На БФБ няма акции, които да са сигурно място. Тук влязоха пари, заради двата поредни рекордни дивидента при Атерата и ликвидацията при Еларга, както и трендове които се наблюдаваха и активизиране при пазара на земеделска земя - който е хванал тези движения хванал.

                  На БФБ винаги има позиции една или няколко, около които става нещо и са силно вървежни (по начина както Атера и Еларга бяха за изминалите 14-15 месеца). Та понеже Атерата е пример, та заова питам кои ще са следващите звезди, които само след един два месеца ще се търсят - винаги има такива на БФБ
                  Много си прав, ама много.

                  Аз си имам мнение коя е следващата, няма да я споделя сега, а като си купя още някоя от тях, но си прав, и моето мнение е такова, най много една две акции да си заслужават, ... много жалко за борсата ни.
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                    Какъв е смисълът на този въпрос, при положение, че точно там са кинти търсели сигурност (и дори са я намерили) От тези кинти нито лев няма да влезе в шитове с алтман под 3 Парадът на избушеняците приключва
                    На БФБ няма акции, които да са сигурно място. Тук влязоха пари, заради двата поредни рекордни дивидента при Атерата и ликвидацията при Еларга, както и трендове които се наблюдаваха и активизиране при пазара на земеделска земя - който е хванал тези движения хванал.

                    На БФБ винаги има позиции една или няколко, около които става нещо и са силно вървежни (по начина както Атера и Еларга бяха за изминалите 14-15 месеца). Та понеже Атерата е пример, та заова питам кои ще са следващите звезди, които само след един два месеца ще се търсят - винаги има такива на БФБ
                    Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                      От теб ли да се уча ИМПИРАТУРЕ?????????? От теб мога да науча единствено гъзолизане и стойка партер ама не онази стойка от един от най-мъжките спортове- борбата, а онази стойка която е с подчертан сексуа(НА)лен харектер със скритото послание "Аз ти пускам, пък ти ми дай някой лев". Аз гледам да се уча от хора от които мога да спечеля!!!
                      Самият факт, че 80% от твоята реторика е свързана с анално-сексуални термини, говори достатъчно за тебе, така че марш обратно в дупката.
                      За ученето - самият факт, че ми следиш сделките и поръчките е достатъчно, впрочем твоя си работа - мен чуждите сделки не ме интересуват.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                        По-добре кажи, които ще са следващите Атера и Еларг, че след месец и нещо ще трябва да се търсят нови звезди Това е въпрос за 1 млн лв.
                        Какъв е смисълът на този въпрос, при положение, че точно там са кинти търсели сигурност (и дори са я намерили) От тези кинти нито лев няма да влезе в шитове с алтман под 3 Парадът на избушеняците приключва
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Тоя съсел пак изпълзя.

                          Засякъл си ме при едната ми покупка от няколкото. Влязох туканка за дивидент (с колкото съм можел и искал - с толкоз) и вече, ако шитна, ще изкарам повече, отколкото от дивидентът.

                          Апропо - щом толкова държиш да ми следиш сделките и да се учиш, ок, нямам против.
                          От теб ли да се уча ИМПИРАТУРЕ?????????? От теб мога да науча единствено гъзолизане и стойка партер ама не онази стойка от един от най-мъжките спортове- борбата, а онази стойка която е с подчертан сексуа(НА)лен харектер със скритото послание "Аз ти пускам, пък ти ми дай някой лев". Аз гледам да се уча от хора от които мога да спечеля!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            То има и друг теоретичен вариант. Купуваш на П/Б 0,75 и стискаш докато падне на 0,09. После се чудиш защо хората са толкова прости и не щат да купуват толкова изгодно. Естесвено вината е в неграмотнотта на хората, които не могат да оценят прекрасните възможности.
                            По-добре кажи, които ще са следващите Атера и Еларг, че след месец и нещо ще трябва да се търсят нови звезди Това е въпрос за 1 млн лв.
                            Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
                              Само, че ще те разочаровам - не колекционирам избушеняци
                              То има и друг теоретичен вариант. Купуваш на П/Б 0,75 и стискаш докато падне на 0,09. После се чудиш защо хората са толкова прости и не щат да купуват толкова изгодно. Естесвено вината е в неграмотнотта на хората, които не могат да оценят прекрасните възможности.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SEBULBA
                                Като гледам къде си се наклал, следващия ти ник ще бъде "Golf 3 Mafia"
                                A, дано му стигнат кинтите за 2-ка С тая фалшива счетоводна стойност с която се е захванал, при алтман коефициент от 0,75 при хима .... (оцк при 0,34, вече го няма) ... не знам какво очаква от такава "балансова" стойност
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                                Коментар

                                Working...
                                X