IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    За сега смятам доказано по добре от теб"съветнико за и на инвеститори"!
    Още януари го заковах на 0,17 , о и при Софтрейда (неочаквано) познах , че няма да го свалят под 0,30
    Ми браво: досега имам около три съвсем почти напълно точно отгатнати дивидента, време бе и ти да се отчетеш с.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      В какви рамки /песимистична-оптимистична/ го виждаш дивидента за 2017 г. тук?

      Има един запис в годишния отчет за 2016- върху него си имам вече 1/2 от таз годишния предвид!
      А за гадател -
      до края на годината.... не претендирам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


        За сега смятам доказано по добре от теб"съветнико за и на инвеститори"!
        Още януари го заковах на 0,17 , о и при Софтрейда (неочаквано) познах , че няма да го свалят под 0,30
        В какви рамки /песимистична-оптимистична/ го виждаш дивидента за 2017 г. тук?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Но за голямо мое съжаление ...при ВЕЛДЕ - не познах ,- че пак ще го върне КФН и ще стигнем до над 37,50 поне !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ашколсун. Бях се настроил на 15 стинки след данък, защото по-добре човек да е негативистически настроен, та приятно да бъде изненадан.

            За сега смятам доказано по добре от теб"съветнико за и на инвеститори"!
            Още януари го заковах на 0,17 , о и при Софтрейда (неочаквано) познах , че няма да го свалят под 0,30

            Коментар


            • Ашколсун. Бях се настроил на 15 стинки след данък, защото по-добре човек да е негативистически настроен, та приятно да бъде изненадан.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Включих се и аз. Гледам, има голям продавач тука, та реших да го подпомогна с няколко бройки. Хем да вкарам нещо по-консервативно в порфейла, че и без това е с много висока бета.
                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                Коментар


                • .... определя брутен дивидент в размер на 0.17 лева на една акция от капитала на Дружеството.

                  http://www.x3news.com/?page=news&language=bg

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                    Поканата излезе в ТР още в петък заран. И дивидента си е 17 ст.
                    Възможно е. Не можах да проверя в ТР, но щом казвате... Нямам причина да се съмнявам във вас. Аз ги очаквах в сайта на БФБ или в Инфосток, но там нищо не публикуваха.
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                      Според мен още не е излязло официално. Щом се очаква ОСА да е на 30 май, то поканата трябва да е вписана в ТР най-късно до 30 април, сиреч, тия дни (до края на седм.) очаквам да излезе.
                      Не мога да го кача мамка му!!!!
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                        Според мен още не е излязло официално. Щом се очаква ОСА да е на 30 май, то поканата трябва да е вписана в ТР най-късно до 30 април, сиреч, тия дни (до края на седм.) очаквам да излезе.
                        Поканата излезе в ТР още в петък заран. И дивидента си е 17 ст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                          Излезе ли официално за дивидент?
                          Според мен още не е излязло официално. Щом се очаква ОСА да е на 30 май, то поканата трябва да е вписана в ТР най-късно до 30 април, сиреч, тия дни (до края на седм.) очаквам да излезе.
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • http://www.infostock.bg/infostock/co...-s-4-za-godina

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                              Излезе ли официално за дивидент?
                              Да, 17 ст. бруто

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                                Предвижда се събранието да е на 30.05. и 17 ст./акция бруто дивидент.

                                След Златния Лев - най - високата дивидентна доходност на БФБ за сезона: 8%.
                                Излезе ли официално за дивидент?

                                Коментар

                                Working...
                                X