IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • очаквах да сме повече от 1827

    http://www.csd-bg.bg/STATISTIC/FREE_FLOAT_20170512.pdf

    бтв забележете как последните два дни фрии флоута на мърда въпреки че акционерите се увеличават

    http://www.csd-bg.bg/STATISTIC/FREE_FLOAT_20170510.pdf
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Аз лично ще съм доволен, ако цената остане над 2 лева. Имам акции.
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • След дивидента цената ще падне 100%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Slavi.13 Разгледай мнение
          Как смятате дали селд дивидента цената ще падне под 2 лв. или най-после и тук ще има движение нагоре....?!
          Личното ми мнение е че цената ще се запази същата. Движение нагоре не знам, по-скоро не смятам, но едно запазване на цената в диапазона 2,15-2,25 е напълно постижимо според мен. Дивидента е супер, при средна цена от 2,02лв (в моя случай) процента си е доста висок откъдето и да го погледнем...

          Коментар


          • Как смятате дали селд дивидента цената ще падне под 2 лв. или най-после и тук ще има движение нагоре....?!

            Коментар


            • http://www.dnesbg.com/pari-i-vlast/6...o-tarnovo.html

              Имa гoлямo тъpceнe нa зeмeдeлcки зeми, нo пpeдлaгaнeтo e cлaбo

              Дo 60 000 лв. cтигнa цeнaтa нa дeкap нивa дo Вeликo Tъpнoвo. Имoтът ce нaмиpa дo мaгиcтpaлaтa Сoфия – Вapнa мeждy cтapaтa cтoлицa и Шepeмeтя, кoмeнтиpa Анaтoли Ивaнoв, yпpaвитeл нa aгeнция зa нeдвижими имoти “City Homes”. Пo дyмитe мy oбикнoвeнo виcoкитe цeни ce иcкaт пpи пo-гoлeмитe пapцeли, нo в мoмeнтa имa гoлямo тъpceнe и нa зeмeдeлcкa зeмя, a пpeдлaгaнeтo e cлaбo, зaщoтo cвoбoдни имoти нямa и пaзapът e oбpaн. Вcички aтpaктивни зeми ca изкyпeни и ca в pъцeтe нa вce пo-мaлкo coбcтвeници, ceгa pядкo излизa paзpaбoтeнa зeмя нa пaзapa, пoвeчe ca изocтaвeни ниви, нo и тe ce кyпyвaт.
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                Императоре ,ти нали щеше да влизаш 2019 г. тук и уж беше излязъл ..)
                Просто си намалих количеството - никога не съм излизал. Да - 19-а ще допълвам отново полека-лека. И сега си допопълних малко.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Императоре ,ти нали щеше да влизаш 2019 г. тук и уж беше излязъл ..)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    По отношение на първото
                    1. "През март са договорени 613 дка за продажба на разсрочено плащане при средна цена 1 450 лв/дка. Очакваните приходи за стопанската година 2016-2017г. са 6 377 374 лв., от които авансово вече са събрани 42,3%."
                    2. Освен това дивидентите се плащат от печалбата ,а тя за първото тримесечие тази година е по-добра с около 25 процента.По отношение на второто знаеш много добре че тук много по-лесно в сравнение с други компании може да се направи реална оценка на активите които също така много по-лесно могат да се ликвидират при нужда(справка ЕЛАРГ)
                    1. 613 дка са крайно недостатъчни.
                    2. Не ги гледай тези отчети при АДСИЦ-ите, тъй като тук важат други правила.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Едно основание би било липсата на продажби тази година. Колко би бил дивидента без такива - 3-4 стотинки? Та ако човек търси дивидентна доходност е малко, а ако търси стойност, на БФБ има доста по-подценени компании в това отношение.

                      П.П. Въпреки мнението ми, днес си купих малко тук. Надявам се да бъда лош пророк.
                      По отношение на първото "През март са договорени 613 дка за продажба на разсрочено плащане при средна цена 1 450 лв/дка. Очакваните приходи за стопанската година 2016-2017г. са 6 377 374 лв., от които авансово вече са събрани 42,3%."Освен това дивидентите се плащат от печалбата ,а тя за първото тримесечие тази година е по-добра с около 25 процента.По отношение на второто знаеш много добре че тук много по-лесно в сравнение с други компании може да се направи реална оценка на активите които също така много по-лесно могат да се ликвидират при нужда(справка ЕЛАРГ)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Аз пък си мисля че просто продавача на 2.12 приключи!Тук цената драстично изостана от останалите Софикс компоненти ,а не виждам никакво основание за това!
                        Едно основание би било липсата на продажби тази година. Колко би бил дивидента без такива - 3-4 стотинки? Та ако човек търси дивидентна доходност е малко, а ако търси стойност, на БФБ има доста по-подценени компании в това отношение.

                        П.П. Въпреки мнението ми, днес си купих малко тук. Надявам се да бъда лош пророк.
                        Last edited by 15%; 02.05.2017, 22:33.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение

                          Подкрепям! Дори само защото след като платят дивидента, цената да не падне под 2 лв.
                          Аз пък си мисля че просто продавача на 2.12 приключи!Тук цената драстично изостана от останалите Софикс компоненти ,а не виждам никакво основание за това!
                          Last edited by спекуланта; 02.05.2017, 21:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                            Май е време да отлепяме от зациклянето на 2.12 към 2.2 може би ?!

                            не е препоръка
                            Подкрепям! Дори само защото след като платят дивидента, цената да не падне под 2 лв.

                            Коментар


                            • Май е време да отлепяме от зациклянето на 2.12 към 2.2 може би ?!

                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                                Ми браво: досега имам около три съвсем почти напълно точно отгатнати дивидента, време бе и ти да се отчетеш с.
                                напиши, че имаш и един тотално сгрешен

                                Коментар

                                Working...
                                X