IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Супер си е акцията, надявам се, че скоро ще имам, само да разкарам еваната и идвам тук
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      "Адванс Терафонд АДСИЦ предлага по 10,6 ст. дивидент на акция на свиканото за 29 юни 2018 г."

      -Поправете ме ако грешно съм се надявал на малко по-висок дивидент с 1,5 ст. , заради усвоените първо в края на 2016 г. онези 800 000 лв. от Велико търновските задатъци, а и в годишния се виждат и 1 милион - окончателно получени !
      И аз очаквах малко по-висок дивидент. Може би с ~ 1 ст. нагоре
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • "Адванс Терафонд АДСИЦ предлага по 10,6 ст. дивидент на акция на свиканото за 29 юни 2018 г."

        -Поправете ме ако грешно съм се надявал на малко по висок дивидент с 1,5ст. , заради усвоените първо в края на 2016г. онези 800 000лв. от Велико търновските задатъци, а и в годишния се виждат и 1 милион - окончателно получени !
        Last edited by inta53; 15.05.2018, 12:27.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          кво стана- тук без оса останаха?!?!
          Е, надали....
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • кво стана- тук без оса останаха?!?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              Търговския регистър.
              Ми: пияници.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                Какви са тия пияници: Тъ-Ръ?
                Търговския регистър.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение

                  В резултат на необратимия институционален срив (няма да посочвам по какви причини) в ТР има проблем с обработката на информация. Чака се по 15 дни, което не е нормално и тези 15 дни "изяждат" част от едномесечния срок на обявата преди общото събрание. Такъв проблем имаха компаниите на групата Софарма и препланираха провеждането на общите събрания. Предполагам и други компании са имали този проблем, така както и най-вероятно Адванс.
                  Какви са тия пияници: Тъ-Ръ?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • А бе не знам. По принцип каролци са сериозни хора и си знаят - около месец и половина (преди, а сега два) по-рано да си пуснат обявата, ама сега тц... В Регистъра последното им движение е от август 2017 г. - жалба по отказ.

                    Така както вървят нещата ще правим събранието най-рано юли...
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                      8 май е... А тука нещо забавиха (забравиха) обявата за ОСА... май?
                      В резултат на необратимия институционален срив (няма да посочвам по какви причини) в ТР има проблем с обработката на информация. Чака се по 15 дни, което не е нормално и тези 15 дни "изяждат" част от едномесечния срок на обявата преди общото събрание. Такъв проблем имаха компаниите на групата Софарма и препланираха провеждането на общите събрания. Предполагам и други компании са имали този проблем, така както и най-вероятно Адванс.

                      Коментар


                      • 8 май е... А тука нещо забавиха (забравиха) обявата за ОСА... май?
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Нивите и рентите ще поскъпнат с 3-4% тази година

                          Това показват разчетите на Българската асоциация на собствениците на земеделски земи

                          Форти,
                          би ли ни разяснил различията в числата на НСИ и БАСЗЗ от статията ?

                          Коментар


                          • Някой би ли споделил, къде са ситуирани урбанизираните имоти?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Партито

                              KAkwo да ти казвам !???? Нима не е ясно - не сте стигнали и 3 кинт| !? Троен връх на 2,85 !?!?!? (не е 3 ли ?! за азбукарчетата???).По ясно няма накъде., Имахме един даскал на времето, Твърдеше човека че сме нямали усет към числата и закръглението. Прав беше !! Доакто не се научихме. Прав беше ЗЕми таз артия ван бастене. Твоя е - и на 2,85, и нв 2,5 и на 2 и на ..... колкото ти душа сака .... вход свободен А както каза Геко "партито - свърши" Какво е готиното в случая - че ти се пенявиш години след тройния връх за да подлъжеш некой, а некой го каза преди години ... жалко че м-р Геко не пише вече. Но и разбираемо е - как да пише при тази "криза на жанра", Когато ван-бастените ще му наскочат. Но наскочат на думи. А на практика - какво - от 2,85 - стронг селллл - според чатра/ който чул чул , който видял видял, другото е разбира се - ваше Бастене бастяа
                              Прецакания, не знам защо те избива на лични нападки. Още по-малко пък защо си се наострил толкова с/у Адванса. Мен лично не ми пречиш, даже се забавлявам с теб и с Булсончето (абе къде изчезна тоя човек ? ).

                              Просто не знам как не се умори да повтаряш едни и същи безсмислици толкова години, а в момента в който някой ти опонира да те избива на лични нападки...

                              Мисълта ми - няма лошо да се правят прогнози и да се споделят виждания за дадена позиция (нали затова сме във форум да обсъждаме и да дискутираме плюсове и минуси). Но като направиш прогноза, виж резултатите и ако си познал - похвали се ! Ако искаш дори позлорадствай малко (няма да ти се разсърдим) и се изтъкни "Казах ли Ви аз ?". Ама като сбъркаш в прогнозата, имай честта да излезеш и да кажеш "Колеги, сбърках, вие анализирахте и прогнозирахте по-добре от мен" и се пробвай пак с прогноза за следващата година. Ако искаш прогнозирай все лоши резултати, статистически рано или късно ще познаеш (при всяка компания все някога има и слаба година) и ще можеш да иззлорадстваш с въпросното "Казах ли Ви аз?"...... Ама поне изчакай да познаеш, а ти всяка година едно и също ежене, а компанията си работи перфектно до момента - година след година. Просто е смешничко да даваш 6-7 поредни години неверни прогнози за апокалипсиси, сривове, мъчителни дауни и т.н., а да се държиш все едно си мега познавач на дружеството.... Наистина е смешно, ама ти си знаеш....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение

                                А ти през тези няколко години непрекъснато го повтаряш това по това време на годината, а партито си продължава (както винаги през второто полугодие на годината)....
                                не обръшай внимание на "прецакана мецана" ................. тя просто е гладна и не ми се мисли какво става когато е освирепяла от глад, че от доста време не е пипала акцийка

                                атерката си е супер ............... преди години и аз си мислех, че положението тук е "game over", но компанията си работи стабилно, "алъш-вериша" си върви, рентите си се взимат докато се продаде земята като в същото време мениджмънта успява всяка година да осигури повече от добър дивидент

                                само респект към фонда и акционерите му
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X