IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    Вълчане - няколко пъти ти предложих да прочетеш един отчет на Daimler и да посмяташ малко - елементарна математика за 3-4 клас - явно още не си сторил това - още един съвет - повече ЧЕТИ, отколкото: бльъ-бльъ-бльъ-бльъ, че се излагаш. То целите Щати като пазар не са 50% от продажбите на Daimler - ного далеч са от това, ти искаш спад на акцията с 50% заради някакви мита, дето ще се учудя, ако са повече от 10%, щото Доналд не иска да спре продажбите на в Щатите, а само да си натопи човчичката, както казват скромно мафиотите. Според мене - колкото е митото, продажбите в САЩ ще паднат със същото цифра плюс 5-6%. Само непрестанният ръст на продажбите в Китай ще компенсират това.

    Така че митата са отразени в цената на акцията вече, дори и преекспонирани. Разбира се, ако падне до 51-52 евро, няма да се разсърдя.

    Чети, чети - всяка седмица прочитай поне по един отчет (аз сега почвам тоя на Altria), защото от постоянното ти бльъ-бльъ-бльъ за помпане на самочувствие полза нямаш.

    Виж поне колко снася като дивидент от своята печалба Daimler - оттам сметни дали ще намали дивидентът при дори 20% спад на продажбите в САЩ и смятай дали акцията ще падне с 50% - дали при 3.65 дивидент, акцията ще струва 28 еврака !!! Нали поне дивиденти се учиш да смяташ?

    Апропо - при настоящата цена дивидентната доходност на Daimler е 4.8% и бие Атерката - с нейните 220 000 декарченца земица. Все едно сравняваш слонь с мравчок.
    Импе ,голяма диверсификация голямо нещо ,в колко компании имаш ДЯЛ ако не е тайна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

      Естествено че трябва да купуваш дъна ,а не върхове, и една акция или стока в дълъг спад,почва да става привлекателна и да привлича интереса ми.
      Може и да ти се струва странно, но Даимлер за 10г е поскъпнал 17% докато Атерата 64% .Средно годишния дивидент на Атерата е 8-9% ,за даймлер не знам .Това са чудовищно добри резултати/на Атерата говоря/ ,като имат и 220 000 декара в момента. Докато тоя психично болен дедо е президент,Даймлер ще поевтинява заради очакванията за мита и какви точно ще са.Митата не са отразени в цената даже и на 50%.Той Даймлер не е Мерцедес и да кажеш това е много хубава кола ,купувам акции.Тука има финансови отчети,резултати,печалби и т.н. Мита ...спад на печалбите,спад на акцията,мизерен или нормалния за бай Импе 0.2% дивидент

      Да не говорим че тая агония с митата може да продължи още 2, а даже и 5-6г !!!! ако има втори мандат.
      На Канада и Китай им се точеше 4г преди да въведе мита ! Смятай ако в следващите 5г заплашва с мита (без да въвежда),какво ще стане с цената на акцията на Даймлер и дали искаш да поемеш едни -50% и нагоре .Щото това за мен е много и предпочитам парите ми да са в нещо по- сигурно.
      Вълчане - няколко пъти ти предложих да прочетеш един отчет на Daimler и да посмяташ малко - елементарна математика за 3-4 клас - явно още не си сторил това - още един съвет - повече ЧЕТИ, отколкото: бльъ-бльъ-бльъ-бльъ, че се излагаш. То целите Щати като пазар не са 50% от продажбите на Daimler - ного далеч са от това, ти искаш спад на акцията с 50% заради някакви мита, дето ще се учудя, ако са повече от 10%, щото Доналд не иска да спре продажбите на в Щатите, а само да си натопи човчичката, както казват скромно мафиотите. Според мене - колкото е митото, продажбите в САЩ ще паднат със същото цифра плюс 5-6%. Само непрестанният ръст на продажбите в Китай ще компенсират това.

      Така че митата са отразени в цената на акцията вече, дори и преекспонирани. Разбира се, ако падне до 51-52 евро, няма да се разсърдя.

      Чети, чети - всяка седмица прочитай поне по един отчет (аз сега почвам тоя на Altria), защото от постоянното ти бльъ-бльъ-бльъ за помпане на самочувствие полза нямаш.

      Виж поне колко снася като дивидент от своята печалба Daimler - оттам сметни дали ще намали дивидентът при дори 20% спад на продажбите в САЩ и смятай дали акцията ще падне с 50% - дали при 3.65 дивидент, акцията ще струва 28 еврака !!! Нали поне дивиденти се учиш да смяташ?

      Апропо - при настоящата цена дивидентната доходност на Daimler е 4.8% и бие Атерката - с нейните 220 000 декарченца земица. Все едно сравняваш слонь с мравчок.
      Last edited by Императорът; 20.07.2018, 18:46. Причина: Розав слонь.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
        За повечето неща съм съгласен, но за Даймлер не. Казваш че си се занимавал с финанси, но ако е така, би трябвало да знаеш че за да спечелиш от един актив, трябва да го вземеш на ниска цена, и да го продадеш скъпо. За последните 5 години акцията е стигала дори 90 евро, а сега е около 57-58 евро, мислиш ли че митата не са "отразени" в цената. Освен това си плащат дивидент от около 3 евро, всяка година. Какъв е потенциала за ръст в Атера според теб, и какъв пред Даймлер? Единия актив е растял стабилно последните 10 години, докато другия е на около -40% от върховите си нива? Ще се радвам и двата актива да растат, защото имам и от двата, но все си мисля че потенциала пред Даймлер е в пъти по-голям...
        Естествено че трябва да купуваш дъна ,а не върхове, и една акция или стока в дълъг спад,почва да става привлекателна и да привлича интереса ми.
        Може и да ти се струва странно, но Даимлер за 10г е поскъпнал 17% докато Атерата 64% .Средно годишния дивидент на Атерата е 8-9% ,за даймлер не знам .Това са чудовищно добри резултати/на Атерата говоря/ ,като имат и 220 000 декара в момента. Докато тоя психично болен дедо е президент,Даймлер ще поевтинява заради очакванията за мита и какви точно ще са.Митата не са отразени в цената даже и на 50%.Той Даймлер не е Мерцедес и да кажеш това е много хубава кола ,купувам акции.Тука има финансови отчети,резултати,печалби и т.н. Мита ...спад на печалбите,спад на акцията,мизерен или нормалния за бай Импе 0.2% дивидент

        Да не говорим че тая агония с митата може да продължи още 2, а даже и 5-6г !!!! ако има втори мандат.
        На Канада и Китай им се точеше 4г преди да въведе мита ! Смятай ако в следващите 5г заплашва с мита (без да въвежда),какво ще стане с цената на акцията на Даймлер и дали искаш да поемеш едни -50% и нагоре .Щото това за мен е много и предпочитам парите ми да са в нещо по- сигурно.
        Last edited by kurta007; 20.07.2018, 11:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53


          Разкарай се с твойте каруци от темата, че отъпка реколтата бре талибански вожде!
          Вълчан прави някакви абсурдни сравнения с Daimler.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Вълчане - ти в някаква паралелна вселена ли живееш? Почти всички незаконни хъхрешки развъдници са построени незаконно върху ЗЕМЕДЕЛСКА земя около населените места. И няма значение дали те са се настанили върху нея или в съседство. Не говоря за зърнарството, поне ме чети внимателно, хората гледат житце или слънчоглед именно защото се крадат трудно и нямат нужда от ного работна ръка. Говорих за заленчукопроизводство, лозарство, овощарство.
            Къде ги гледаш тези незаконни строежи около земеделски земи ??? От колко години не си излизал от сф ?
            Аз обикалям постоянно цяла БГ ,е вчера бях пак по Северна България цял ден ,400 км, и такова нещо никъде не видях !!!
            Сега на очите си ли да вярвам, или на теб ?
            Тук при нас в Пловдивско са предимно зеленчуци и овошки и гражби мога да те уверя няма !!! Гражбите бяха преди 10г .
            В момента , 2018г , бутат незаконни къщи и то вече за 10 път може би, и забележи баш в Столипиново.Излез малко от 19 век и ела в реалността.

            А за бай ти Тръмп, те пазарите се движат по инерция и неговото избиране няма нищо общо с този ръст.Напротив, заради него пазарите спряха този многогодишен супер мега булл маркет /макар и силно напомпен/ и почна корекцията. Заради него ще стане и краша.С две думи,дедо ти Тръмп няма абсолютно нищо общо с ръста.Напротив. Тея работи ако не ги знаеш и разбираш,си хептен гола вода
            Last edited by Andi11; 20.07.2018, 11:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              За повечето неща съм съгласен, но за Даймлер не. Казваш че си се занимавал с финанси, но ако е така, би трябвало да знаеш че за да спечелиш от един актив, трябва да го вземеш на ниска цена, и да го продадеш скъпо. За последните 5 години акцията е стигала дори 90 евро, а сега е около 57-58 евро, мислиш ли че митата не са "отразени" в цената. Освен това си плащат дивидент от около 3 евро, всяка година. Какъв е потенциала за ръст в Атера според теб, и какъв пред Даймлер? Единия актив е растял стабилно последните 10 години, докато другия е на около -40% от върховите си нива? Ще се радвам и двата актива да растат, защото имам и от двата, но все си мисля че потенциала пред Даймлер е в пъти по-голям...
              А, може и да падне докъм около например да кажем 52 кинта Daimler... По миналата година за момент падна до толкова - и аз - пред дилемата тогава - дали да си купя Daimler на 52 кинта или да си купя Allianz на 118? Избрах Allianz и не съжалявам... ама сега ми се ще да си донагувича и Daimler. Не знам дали ще поспадне още или ще тръгне нагоре или ще криволичи известно време туканка, но всяка цена под 60 еврака е ного сгодна.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                Бай Импи ,ти разбираш от земеделска земя,колкото аз съм космонавт.
                Къде си видял роми да се настаняват на зем. земя ? Или пък да крадат пшеница ахахаха. Вървят и обират класовете жито, викаш

                Излез малко от тая кочина сф и виж в Добричкото за какво иде реч.Полета до където ти виждат очите,без граници без нищо,стотици хиляди декари.
                Ромите са във Филиповци и Столипиново,но вече почнаха да се изнасят и към Германия, и да си работят някви неща.Хем и детски и разни помощи им дават.И лятото се връщат само на екскурзия с Мерцедесите.

                За заложните къщи.Иди виж по Белия свят как са нещата,а не да ми говориш ,че се били объркали като пускали данъчни декларации всяка година.Живял съм доста години по чужбина,и мога да те уверя че никой,абсолютно никой ,не си носи и залага видеото или телевизора за да вземе някъв си заем с нечовешка лихва.И после да го лъжат и свалят по 10 кожи.Тея изгъзици ,заложни къщи, ги има само в държави от третия свят.И им е изпята песента.Бита карта са.
                И къде е това злато ? да не като оново хипотетичното във Форт Нокс. Те и КТБ уж имаха милиарди пък после какво стана.

                Хвалиш ми акция, която е поевтиняла "само" -50% за 4г и акция с 2000лв средно дневен оборот.Пълен джънк.
                Или пък купуваш Даймлер ,баш преди идола ти,оня психично болен дядо ,където се насира без да иска като пръдне,да им наложи мита.Акции който са "само" -21% от януари,а тепърва почва спада.Гола вода си като инвеститор баце !

                Аз може тази година да съм вкарал за пръв път пари на БФБ,но с финанси се занимавам от над 22г ,миналите две години имам над +3000% ,
                а тази само за 1 месец на БФБ съм +4.6% нето .

                Фактите са си факти,а празните приказки са за празноглавците.
                За повечето неща съм съгласен, но за Даймлер не. Казваш че си се занимавал с финанси, но ако е така, би трябвало да знаеш че за да спечелиш от един актив, трябва да го вземеш на ниска цена, и да го продадеш скъпо. За последните 5 години акцията е стигала дори 90 евро, а сега е около 57-58 евро, мислиш ли че митата не са "отразени" в цената. Освен това си плащат дивидент от около 3 евро, всяка година. Какъв е потенциала за ръст в Атера според теб, и какъв пред Даймлер? Единия актив е растял стабилно последните 10 години, докато другия е на около -40% от върховите си нива? Ще се радвам и двата актива да растат, защото имам и от двата, но все си мисля че потенциала пред Даймлер е в пъти по-голям...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                  Бай Импи ,ти разбираш от земеделска земя,колкото аз съм космонавт.
                  Къде си видял роми да се настаняват на зем. земя ? Или пък да крадат пшеница ахахаха. Вървят и обират класовете жито, викаш

                  Излез малко от тая кочина сф и виж в Добричкото за какво иде реч.Полета до където ти виждат очите,без граници без нищо,стотици хиляди декари.
                  Ромите са във Филиповци и Столипиново,но вече почнаха да се изнасят и към Германия, и да си работят някви неща.Хем и детски и разни помощи им дават.И лятото се връщат само на екскурзия с Мерцедесите.

                  За заложните къщи.Иди виж по Белия свят как са нещата,а не да ми говориш ,че се били объркали като пускали данъчни декларации всяка година.Живял съм доста години по чужбина,и мога да те уверя че никой,абсолютно никой ,не си носи и залага видеото или телевизора за да вземе някъв си заем с нечовешка лихва.И после да го лъжат и свалят по 10 кожи.Тея изгъзици ,заложни къщи, ги има само в държави от третия свят.И им е изпята песента.Бита карта са.
                  И къде е това злато ? да не като оново хипотетичното във Форт Нокс. Те и КТБ уж имаха милиарди пък после какво стана.

                  Хвалиш ми акция, която е поевтиняла "само" -50% за 4г и акция с 2000лв средно дневен оборот.Пълен джънк.
                  Или пък купуваш Даймлер ,баш преди идола ти,оня психично болен дядо ,където се насира без да иска като пръдне,да им наложи мита.Акции който са "само" -21% от януари,а тепърва почва спада.Гола вода си като инвеститор баце !

                  Аз може тази година да съм вкарал за пръв път пари на БФБ,но с финанси се занимавам от над 22г ,миналите две години имам над +3000% ,
                  а тази само за 1 месец на БФБ съм +4.6% нето .

                  Фактите са си факти,а празните приказки са за празноглавците.
                  Вълчане - ти в някаква паралелна вселена ли живееш? Почти всички незаконни хъхрешки развъдници са построени незаконно върху ЗЕМЕДЕЛСКА земя около населените места. И няма значение дали те са се настанили върху нея или в съседство. Не говоря за зърнарството, поне ме чети внимателно, хората гледат житце или слънчоглед именно защото се крадат трудно и нямат нужда от ного работна ръка. Говорих за заленчукопроизводство, лозарство, овощарство.

                  Да - ного ромове се изнасят - ама какво "работят" е отделен въпрос - някои законни неща на черно - ама други работят сводници и просяци и престъпници. Вчера в Днес.бг някаква сълзлива статия как в Италия клетите български роми работели като роби за никакви пари, равни на 300-400 лв на месец - чудно тогава защо тука, като им дават 700-800 лева не щат да работят?

                  Заложните къщи може да са от третият свят, ами ние кой свят сме - да не сме случайно Швейцария? Вярвай, че не са бита карта - ще ги има още дълго-дълго. Имат си достатъчно клиенти - основно точно същите хъхреци, които ни ядат данъците. Това е божествена справедливост - те ме чешат мене през данъчната система, ама аз пък ги чеша през Жабокът. Златцето си го има - защото масово се залага злато, което често остава собственост на заложната къща. Малка част от него се продава отново. Все едно да казваш, че във фармацевтична компания няма хапченца.

                  Щом за тебе Доналд е "психически болен", ясно ми е колко си печеливш инвеститор - защото при 40% ръст на финансовите пазари инвеститорите явно не споделят мнението ти.

                  От туканка - Вълчане - най-важният въпрос - обясни на всинца ни: защо ти, който за две години правиш 3000%, се буташ яростно на БФБ, за да се кефиш на 4.6% дивидентна доходност? Все едно аз да си продам акциите, за да си направя депозит на 0.2% лихва и да се фукам колко много печеля.

                  Отделно, че при спадът на акциите (същото за което обвиняваш мен и Жабокът) доходността ти е точно НУЛА за момента.

                  Инвестираш от ЕДИН месец - в ЕДНА компания на БФБ, не си изкарал още и стотинчичка, но вече раздаваш квалификации на хора, дето са в играта от 20 години. То самочувствие - хубаво - ама да има нещо зад него.
                  Last edited by Императорът; 20.07.2018, 10:48. Причина: Ърм.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Бай Импи ,ти разбираш от земеделска земя,колкото аз съм космонавт.
                    Къде си видял роми да се настаняват на зем. земя ? Или пък да крадат пшеница ахахаха. Вървят и обират класовете жито, викаш

                    Излез малко от тая кочина сф и виж в Добричкото за какво иде реч.Полета до където ти виждат очите,без граници без нищо,стотици хиляди декари.
                    Ромите са във Филиповци и Столипиново,но вече почнаха да се изнасят и към Германия, и да си работят някви неща.Хем и детски и разни помощи им дават.И лятото се връщат само на екскурзия с Мерцедесите.

                    За заложните къщи.Иди виж по Белия свят как са нещата,а не да ми говориш ,че се били объркали като пускали данъчни декларации всяка година.Живял съм доста години по чужбина,и мога да те уверя че никой,абсолютно никой ,не си носи и залага видеото или телевизора за да вземе някъв си заем с нечовешка лихва.И после да го лъжат и свалят по 10 кожи.Тея изгъзици ,заложни къщи, ги има само в държави от третия свят.И им е изпята песента.Бита карта са.
                    И къде е това злато ? да не като оново хипотетичното във Форт Нокс. Те и КТБ уж имаха милиарди пък после какво стана.

                    Хвалиш ми акция, която е поевтиняла "само" -50% за 4г и акция с 2000лв средно дневен оборот.Пълен джънк.
                    Или пък купуваш Даймлер ,баш преди идола ти,оня психично болен дядо ,където се насира без да иска като пръдне,да им наложи мита.Акции който са "само" -21% от януари,а тепърва почва спада.Гола вода си като инвеститор баце !

                    Аз може тази година да съм вкарал за пръв път пари на БФБ,но с финанси се занимавам от над 22г ,миналите две години имам над +3000% ,
                    а тази само за 1 месец на БФБ съм +4.6% нето .

                    Фактите са си факти,а празните приказки са за празноглавците.
                    Last edited by Andi11; 20.07.2018, 10:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                      Да не забравяме ,че парите на инвестиралите в акцията имат "застраховка" от 220 000 декара земеделска земя ,която ще е ценна винаги,докато при една даже и лека криза прословутите жаби на "импера" за два месеца ги няма, собственика в ЮАР ,и акционерите ще пият по една студена вода.Те и сега са -50% за 4г. или тотален джънк .Изобщо кой по белия свят печели от заложни къщи ???? това е някаква БГ измишлотина
                      Вълчане - бръзото кредитиране под една или друга форма е познато навсякъде. 4finance е но-о-о-ого добра компания и ного печелеща например - туканка е представена от TBI бамк и от Vivus. Точно при криза бизнесът процъфтява - а Жабокът има застраховка - стотици кила златце... кой точно собственик ще избяга в ЮАР, защото сме ного? Тодор Вачев ли - и защо ще си зареже печелившия бизнес, за да избяга някъде? Тия джънкови приказки аз тука ги чета от времето когато ти не си подозирал, че има фондова борса - ама докато едни мрънкат отстрани, други направихме пари и продължаваме да.

                      Иначе и аз чакам изтичането на пръвите лизинги на Атерата - да видим какво ще стане - вярвам - някакъв ръст на печалбата и нашето дивиденти.

                      А за ценността на земята "винаги" не бъди сигурен. Ако определен парцел земя бъде завзет от хъхреци, цената и става точно НУЛА. Ако цялата страна бъде залята от орди мигри - земята също отива по дяволите - по простата причина, че не можеш вече нищо произведе на нея. Отиди в Петрич и питай местните - защо това градче вече не е "градът на милионерите" от производство на най-ранни зеленчуци... не, НЕ е само заради вносът.

                      Там където държавата я няма - където отказва да защити собствеността на хората, вкл. земеделската, там бизнес трудно се прави или невъзможно. Неслучайно най-развития - и почти само единствено развитият земеделски отрасъл е зърнарството, а зеленчуци внасяме - защото населението станало мнозинство в ного региони - е хъхрещо - не само че отказва да работи, но и мародерства това, което последните работещи са произвели !!!

                      Според тебе: защо не инвестирам директно в земеделска земя - аз който по наследствени причини разбирам и от зеленчукаджийство, и от лозарство и от овощарство? Що не съм си направил поне за кеф някое лозенце? - Защото не искам аз да копам, а Хъхрю да си бере !!! Затова си гледам лоза на балконът на кантората, а не на лозето.
                      Затова инвестирам през Атерата - заради бръзата ликвидност.
                      Last edited by Императорът; 20.07.2018, 09:26. Причина: Беззаконие.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                        една от малкото свестни акции на БФБ и императорчето бърза да я оплюе без да се замисли дори

                        не е препоръка - нямам
                        Виждаш ли: ти - славословещият Атерката: нямаш... а аз - "оплюващият" - имам и смятам да продължа да имам.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                          Бай императоре,те затова целия Бял свят пускат всяка година /Канада,Уса,Австралия,ЕУ и т.н./ Вероятно тези могъщи държави нещо са се объркали,а ти си прав
                          Вълчане, аз не казвам: трябва или не трябва. Казвам, че никой не пуска данъчна, щото е спечелил десет кинта от търканици.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Иначе си прав - всеки, дето търка търканици и понякога печели - по тая логика - би трябвало да пуща данъчна декларация, дори да е изкарал пари колкото за нова търканица.
                            Бай императоре,те затова целия Бял свят пускат всяка година /Канада,Уса,Австралия,ЕУ и т.н./ Вероятно тези могъщи държави нещо са се объркали,а ти си прав

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                              една от малкото свестни акции на БФБ и императорчето бърза да я оплюе без да се замисли дори

                              не е препоръка - нямам
                              Да не забравяме ,че парите на инвестиралите в акцията имат "застраховка" от 220 000 декара земеделска земя ,която ще е ценна винаги,докато при една даже и лека криза прословутите жаби на "импера" за два месеца ги няма, собственика в ЮАР ,и акционерите ще пият по една студена вода.Те и сега са -50% за 4г. или тотален джънк .Изобщо кой по белия свят печели от заложни къщи ???? това е някаква БГ измишлотина
                              Last edited by kurta007; 20.07.2018, 07:24.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                последните 10г тук са разпределени над 160М дивидент ( без да се броятдругите вече изработени от лизинга дивимилки, ама след 2г)
                                Колега ,как стой въпроса с тези лизинги и дивиденти след 2г ?
                                за финансовите 2019-2020 и 2020-2021г ще има повече постъпления от тези лизинги и съответно дивидент ? И какво увеличение приблизително ? да точим лиги

                                Коментар

                                Working...
                                X