IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
    както ти казах прекалено си краен и изпълнен с омраза.

    ако им се дава шанс посочените от теб също могат да работят - и сега част от реколтата се прибира от такива. да не говорим, че в сметоизвозването и почистването на улици ще настане криза ако не работят там.

    за всеки има място под слънцето. успокой топката
    Да, прибират реколта, която нито са сели, нито са отглеждали... тях в прибирането ги бива. А метенето на лици в нормалният свят отдавна се върши почти изцяло с машини.

    Изпълнен съм бил с омраза... просто ми писна някакви твари цял живот да паразитират като кърлежи на наш гръб, че и да ни тероризират на всичкото отгоре.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Не да им се подарява - а да им се дава под аренда. Да копат.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Кое е несериозно и повлияно от омраза - това, че Мангау ще трябва да се навежда ли?
        Наемането на въпросните "нискоквалифицирани" е несериозно - защото щом са наети, те ще чакат заплати, без да си мръднат пръста.
        както ти казах прекалено си краен и изпълнен с омраза.

        ако им се дава шанс посочените от теб също могат да работят - и сега част от реколтата се прибира от такива. да не говорим, че в сметоизвозването и почистването на улици ще настане криза ако не работят там.

        за всеки има място под слънцето. успокой топката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          .
          Отдавна казвам точно това - на всички хъхряци - от дъртата мангалка до чаавето - да се даде по декар земеделска земя от Държавният резерв на дългосрочна аренда, заедно со семена и сечива... и след 6 месеца да им се спрат всякакви помощи. .
          Импе, внимавай в картинката че ще те съдя за апартейд дето ме дискриминираш по етнически признак.
          Значи за някои да им се раздава , а на други не, а ? Отде накъде.
          Раздавай им от твойта си земя.
          Даже ако искаш по-бързо да им се спрат помощите по добре вземи им купи билети за ЮКей за Януари 14-та

          Коментар


          • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
            бих казал, че твоята идея е прекалено крайна и не съответства на реалността .
            има се предвид по-скоро земята да се отдаде на хора, които знаят как да вадят пари от земеделие и те да наемат по-ниско квалифицираните.
            посоченото от теб е несериозно и повлияно от омраза....
            Кое е несериозно и повлияно от омраза - това, че Мангау ще трябва да се навежда ли?
            Наемането на въпросните "нискоквалифицирани" е несериозно - защото щом са наети, те ще чакат заплати, без да си мръднат пръста.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Някои хора сериозно ме четат и крадат идеи - лошо няма - щом за благото на Отечеството е. И ти ако бе ме чел - нямаше сега така да възклицаваш.


              Отдавна казвам точно това - на всички хъхряци - от дъртата мангалка до чаавето - да се даде по декар земеделска земя от Държавният резерв на дългосрочна аренда, заедно со семена и сечива... и след 6 месеца да им се спрат всякакви помощи. Който бачкал и произвел - ще се препитава (държавните институции да организират изкупуването на продукцията), който е изял компирите за посев и е въртял гьобеците - да бъде оставен да пукне от глад, защото окончателно е доказал, че е непопрвим паразит, чието съществуване не струва нищо.


              бих казал, че твоята идея е прекалено крайна и не съответства на реалността .
              има се предвид по-скоро земята да се отдаде на хора, които знаят как да вадят пари от земеделие и те да наемат по-ниско квалифицираните.
              посоченото от теб е несериозно и повлияно от омраза....

              Коментар


              • Някои хора сериозно ме четат и крадат идеи - лошо няма - щом за благото на Отечеството е. И ти ако бе ме чел - нямаше сега така да възклицаваш.


                Отдавна казвам точно това - на всички хъхряци - от дъртата мангалка до чаавето - да се даде по декар земеделска земя от Държавният резерв на дългосрочна аренда, заедно со семена и сечива... и след 6 месеца да им се спрат всякакви помощи. Който бачкал и произвел - ще се препитава (държавните институции да организират изкупуването на продукцията), който е изял компирите за посев и е въртял гьобеците - да бъде оставен да пукне от глад, защото окончателно е доказал, че е непопрвим паразит, чието съществуване не струва нищо.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • от профит.бг :


                  Държавната селскостопанска земя да бъде предоставена под аренда за период от 10 години, което ще развие зеленчукопроизводството и ще създаде работни места - предложението е на председателя на Българската стопанска камара Божидар Данев, цитиран от Дарик.

                  Той се включи в конференция за несигурността на труда, която се проведе в централата на КТ Подкрепа. Според данните на камарата над 80 процента от храните у нас в момента се внасят, а държавата има огромен потенциал за развитие на селското стопанство.

                  Данев обясни, че без да се включва собствеността на общините, 3 млн. декара са собственост на държавата, „върху които е легнала като кучето върху сламата, която не дава".

                  Бизнесът предлага тази земя да бъде предоставена за десет години на предприемачи, включително социално слаби или безработни, което да създаде по едно работно място на два декара. „Страна, която е учила цяла Европа на зеленчукопроизводство, внася в момента зеленчуци ", каза Данев, като посочи, че чесънът за трапезата ни идва от Китай, а чушките и доматите - от Македония.

                  „Кое пречи? Пречат политиците, които не желаят да развържат този потенциал на икономиката и да изтеглим нискоквалифицираната работна ръка от лапите на престъпността и да я вкараме в производството", коментира Данев.



                  това е най-добрата идея, която съм чул в последните 20 години

                  Коментар


                  • Мале-мале - какво става туканка, бе...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Какво да става, флагмана си пори водите както обикновено.

                      Е, до 3.5 - 4лв. има доста път още.
                      Може и през някоя буря и 1$ даже да минем по някое време.
                      Както и да е, капитана , чийф мейта и екипажа са добри. Гориво бол.
                      Нема страшно.
                      Ценичка - докъм 3.5 около това ОС и до Пънкар догодина... по-догодина може да падне и под долЪр. Временно.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Разгледах разликите в земи по области - ми не са продавали само в добруджа по 1075, браво на тях ако и тая година е така добре ще намажете пак не е препоръка......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          какво става тук, няма ли да пишете нещо?
                          Какво да става, флагмана си пори водите както обикновено.

                          Е, до 3.5 - 4лв. има доста път още.
                          Може и през някоя буря и 1$ даже да минем по някое време.
                          Както и да е, капитана , чийф мейта и екипажа са добри. Гориво бол.
                          Нема страшно.

                          Коментар


                          • Нищо - разчиства се пътя за нагоре...

                            Коментар


                            • какво става тук, няма ли да пишете нещо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                И какво ще .."управляват" после....Една офца,може да я доиш,стрижеш...а пък само един път да я заколиш
                                Вас в Хима ви стрижат и доят редовно . Я увеличенийце, я айпио... Кеф ти в Хима, кеф ти в ЦКБ. За измамата "Дървени храни", по-добре изобщо да не припомням...
                                Схемата е отработена, сега се хвърля малко захранка на рибетата...
                                Last edited by SEBULBA; 07.02.2013, 12:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X