Първоначално изпратено от petrg5s
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от kolq Разгледай мнениеДали правило за задължително търгово действа в този случай ако това са свързани лица? Колега по долу е посочил че каролците заедно вече имат 67%, което е надвишаване на 2/3 от общ брой на акциите
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
Не е така, към 33% са. Но все пак мотивацията им за ликвидация (пълна или частична) според мен скача двойно
Коментар
-
Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
е защо малко, тук си е доста консервативно и ликвидно?
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
Не е така, към 33% са. Но все пак мотивацията им за ликвидация (пълна или частична) според мен скача двойно
Коментар
-
Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
Е нали по-горе е написано къде.. Карол Финанс ги е купил. Интересно ми стана и на мен и си купих малко да съм в отбора
Коментар
-
Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
На тези пък кога им е намалял дела, и къде в крайна сметка са отишли тези 17.7% ?
Коментар
-
Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнениеУВЕДОМЛЕНИЕ ЗА РАЗКРИВАНЕ НА ИНФОРМАЦИЯ по чл.148б, във връзка с чл.148, ал.1 и чл.145, ал.1, т.1 от ЗППЦК от “Адванс Терафонд“ АДСИЦ, със седалище и адрес на управление Република България, гр. София, Район “Лозенец”, ул. "Златовръх" N1, вписано в ТР и РЮЛНЦ към АВ при МП с ЕИК 131418187, представлявано от Радослав Илиев Манолов от гр. София - Изпълнителен директор на Дружеството УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ/ГОСПОДА, На основание постъпили в деловодството на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ уведомления по чл.145, ал.1, т.1 от ЗППЦК от акционери, прехвърлили, съответно придобили пряко право на глас в общото събрание на Дружеството, в резултат на което правото им на глас е достигнало, надхвърлило или паднало под 5 на сто или число, кратно на 5 на сто, от броя на гласовете в общото събрание на дружеството Ви уведомявам за следното: 1. На 23.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера „Карол Финанс“ ЕООД се е увеличил на 28068523 броя (32.98%) от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 2. На 23.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на лицето Станимир Маринов Каролев, чрез контролираните от него юридически лица, посочени по–долу се е увеличил общо на 29170603 броя (34.07%) от правото на глас в общото събрание на Дружеството, както следва: 2.1. акционерът „Карол Финанс“ ЕООД притежава 32.98% от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 2.2. акционерът „Карол Стандарт“ ЕООД притежава 0.35% от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 2.3. акционерът „Карол“ АД притежава 0.74% от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 3. На 23.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера Международна Финансова Корпорация (IFC) от 15068523 броя (17.7047%) от правото на глас е намалял на 0 броя (0%); 1 4. На 24.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера „Карол Финанс“ ЕООД е намалял от 32.98% на 31.70% в резултат на разпореждане с акции; 5. На 24.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на лицето Станимир Маринов Каролев, чрез контролираните от него лица, посочени в т.3, е намалял от 34.07% на 32.79%, поради намаляване на броя на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера „Карол Финанс“ ЕООД от 32.98% на 31.70 %.
Коментар
-
УВЕДОМЛЕНИЕ ЗА РАЗКРИВАНЕ НА ИНФОРМАЦИЯ по чл.148б, във връзка с чл.148, ал.1 и чл.145, ал.1, т.1 от ЗППЦК от “Адванс Терафонд“ АДСИЦ, със седалище и адрес на управление Република България, гр. София, Район “Лозенец”, ул. "Златовръх" N1, вписано в ТР и РЮЛНЦ към АВ при МП с ЕИК 131418187, представлявано от Радослав Илиев Манолов от гр. София - Изпълнителен директор на Дружеството УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ/ГОСПОДА, На основание постъпили в деловодството на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ уведомления по чл.145, ал.1, т.1 от ЗППЦК от акционери, прехвърлили, съответно придобили пряко право на глас в общото събрание на Дружеството, в резултат на което правото им на глас е достигнало, надхвърлило или паднало под 5 на сто или число, кратно на 5 на сто, от броя на гласовете в общото събрание на дружеството Ви уведомявам за следното: 1. На 23.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера „Карол Финанс“ ЕООД се е увеличил на 28068523 броя (32.98%) от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 2. На 23.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на лицето Станимир Маринов Каролев, чрез контролираните от него юридически лица, посочени по–долу се е увеличил общо на 29170603 броя (34.07%) от правото на глас в общото събрание на Дружеството, както следва: 2.1. акционерът „Карол Финанс“ ЕООД притежава 32.98% от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 2.2. акционерът „Карол Стандарт“ ЕООД притежава 0.35% от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 2.3. акционерът „Карол“ АД притежава 0.74% от правото на глас в общото събрание на Дружеството; 3. На 23.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера Международна Финансова Корпорация (IFC) от 15068523 броя (17.7047%) от правото на глас е намалял на 0 броя (0%); 1 4. На 24.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера „Карол Финанс“ ЕООД е намалял от 32.98% на 31.70% в резултат на разпореждане с акции; 5. На 24.02.2021 година броят на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на лицето Станимир Маринов Каролев, чрез контролираните от него лица, посочени в т.3, е намалял от 34.07% на 32.79%, поради намаляване на броя на гласовете в общото събрание на “Адванс Терафонд“ АДСИЦ на акционера „Карол Финанс“ ЕООД от 32.98% на 31.70 %.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
покупки, продажби ...
какво друго?
Другото ще да е дивидент. След приспадане на резерви и таксите за мажовеца.
За мен, над 2 лв е надут тоя адсицЯ всегда буду твоим поводом напиться.
Коментар
-
Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
Да, ама какво
Коментар
-
Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
покупки, продажби ...
какво друго?
Коментар
Коментар