IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От това по добър сигнал на къде ще върви цената има ли !

    Коментар


    • Ох котьо

      Коментар


      • Сериозни инсайдърски покупки.

        http://www.x3news.com/displayNovina.jsp?formid=148756

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          В трейдинга ли? Доколкото помня от интервюто ти пред трактора, имаш една акция в Атера и всичко друго е при чичовия трейдинг? Само питам, щото там те няма
          Не разбрах какво те интересува с втория въпросителен?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Бях писал преди няколко месеца. Сега тенденцията е още по-силно очертана.
            В трейдинга ли? Доколкото помня от интервюто ти пред трактора, имаш една акция в Атера и всичко друго е при чичовия трейдинг? Само питам, щото там те няма
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Хубаво кюфте

              Коментар


              • Бях писал преди няколко месеца. Сега тенденцията е още по-силно очертана.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  Ай честити 2.25 лв/акция,цени не виждани от 4г .Технически ако говорим,предстои тест на тази зона 2.25-2.33 от лятото на 2017,но аз не виждам да е сериозна съпротива.След това идва тест на върха,а защо да не видим такъв тест и преди дивидента




                  https://invst.ly/ulor1
                  Влака е сериозен и направо гази. Тази зона съпротива е преодоляна ,и сме на път да тестваме върха.Според мен даже ще има нов такъв до 3-4 мес.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Само припомням
                    Остави тва, ами предната сесия и днес много сериозни обеми се размятат ! Големи риби натоварват каруцата

                    И големи обеми по време на рали са нещо което потвърждава тренда

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Тук мечките шъ плачат, шъ съ псуват, пишман шъ станат и т. н.
                      Само припомням

                      Коментар


                      • Какво става тука с Терафонда, гледам че се е придвижил от 2.00 към 2.25 лв, това е прилично като за Бфб.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Тук мечките шъ плачат, шъ съ псуват, пишман шъ станат и т. н.
                          За какво да плачат. За едни 10% горница ли. Толкова са 2 маржа купува-продава по други позиците

                          Коментар


                          • Тук мечките шъ плачат, шъ съ псуват, пишман шъ станат и т. н.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                              Как реши кое е високо и кое не, нали има докуметни за съответните покупки, Атера с какво е по-добра, с трънаци и шубраци в активите ли
                              Атера е най-надутия плондер в момента, за мен. Въпрос на време да се разбалончи. Може би след дивидента
                              А не може и да не се "разбалончи", а напротив, и то няма да е за първи път. Не е препоръка!

                              Коментар


                              • Мечка, има си цени на покупки, които са публично известни. Тези на Браво са далеч от изгодните. Бреф например, само от това, че не купи на готово, ще реализира добра печалба от сградата си в Техпарка, която иначе щеше да отиде при инвеститора. Съпостави цените и сградите! Колкото до Атерата, аз лично преди близо 15 години, след подходящо стимулиране на регионалния им представител, съм им продавал боклуци. Но след това "затегнаха дисциплината". В портфейла им има поне 20% (това са неарендуваните) земи, които нищо не струват, но останалите над 75% са си реални. Земята е актив, който е лимитиран, така че търсенето и покачването на цените са неминуеми! Направи пак едни простички сметки и ще видиш, че сегашната цена е занижена, а дивидентът е сигурен (няма кредити). Бравото ако направи ликвидация, ще е на сериозна загуба, а дивиденти - само ако направят шашмата на Чичото - емитиране на нови акции, т.е. преместваш парите от единия джоб в другия. Е, по-умните не си купуват от новата емисия, оставят това на баламите!
                                Last edited by penman; 28.04.2021, 23:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X