IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бюлетин за месец август 2021 г.

    През месеца са купени 1680 дка земеделски земи на средна цена 1238 лв./дка.

    През месец август са продадени 717 дка земеделски земи при средна цена 1538 лв./дка. През месеца са получени окончателни плащания от купувачи по договори за продажба на разсрочено плащане от 2016 г. на 1807 дка земеделски земи при средна цена 1420 лв./дка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Гледам, че брефчето нещо обърнА посоката Да не би защото Груйчето купи ?
      Не съм купувал бреф от поне месец, може и повече да са
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

        хехехехе
        200 лв 2025 може и за бренди Слънчев бряг да не стигнат..
        Давай да изпием сега бут хуб уиски/ аз ще го осигуря/, пък 2025 ще е друга "бира"
        Може, когато речеш Прав си за 2025, наистина може и да не стигнат
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
          И наистина се чудя защо слизаш на ниво на хейтване
          Ми не е ли ОЧЕИЗВАДНО ? Ганъо продаде след дивидента на малка загуба и сега го е яд ,че за пореден път е сгрешил и е изтървал много пари .На всичкото отгоре се е набълбукал и с некви смешни артишки бреф ,където там ще го свалят вече мъжката и ще го довършат.Но не за първи път фалира момчето де

          Коментар


          • Гледам, че брефчето нещо обърнА посоката Да не би защото Груйчето купи ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Е, хубаво, тит си знаеш, вече ще пиша само НАЙ за тази акция и готово, няма да спорим!
              Предложих бас за Бреф, мога отново да го предложа - хоризонт 31.12.2025, сложилите пари в бреф и атера при сегашните нива. твърдя, че тези в бреф ще са изкарали повече с отчетени всички дивиденти, които ще се платят тук и там. На хубаво уиски от 200 кинта - ако искаш, на линия, съм за да видиш, че не съм голословен.

              П.С. НАЙ!
              хехехехе
              200 лв 2025 може и за бренди Слънчев бряг да не стигнат..
              Давай да изпием сега бут хуб уиски/ аз ще го осигуря/, пък 2025 ще е друга "бира"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                но бреф е обречена да иде на 6, затова имам там за сметка на тук)
                Тоя въздух под налягане Бреф е обречен да иде и гравитира около 1.80 ,а когато американците пръднат и някъде под 0.50 !!!!! Набии си го в тиквоча това .Бреф = 50 стотинки .Бреф =50 стотинки .Бреф =50 стотинки. На тази цена може да се влиза.Текущата е за взимане на профит !

                6 лв в НЕВЪЗМОЖНА цена.Никога няма да стане,нито да се доближи даже и много до това ниво.Възможно е всъщност,но само при хиперинфлация !

                И друго,следващата година Атерата я чакат 0.30-.0.60ст/акция дивидент. Брефа какво ще го спира? един гол х** ? ...и балъци като теб ,ама няма да е достатъчно

                Коментар


                • Супер е попълването , тройката няма да е спирка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Предложих бас за Бреф, мога отново да го предложа - хоризонт 31.12.2025, сложилите пари в бреф и атера при сегашните нива. твърдя, че тези в бреф ще са изкарали повече с отчетени всички дивиденти, които ще се платят тук и там. На хубаво уиски от 200 кинта - ако искаш, на линия, съм за да видиш, че не съм голословен.
                    Аз предната страница ти отговорих ,но големият "мъж" напълни памперса и избяга

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                      А защо го казваш за милионен път?! Това си е ерго хейт
                      Аз не съм съгласен с теб, защото ликвидационната тук е над 4 и рано или късно / с дивиденти или не/ ще я постигне.
                      И, да, не вярвам, че БРЕФ ще стигне 6, но не го повтарям милион пъти
                      Здрав и успешен бъди!
                      Е, хубаво, тит си знаеш, вече ще пиша само НАЙ за тази акция и готово, няма да спорим!
                      Предложих бас за Бреф, мога отново да го предложа - хоризонт 31.12.2025, сложилите пари в бреф и атера при сегашните нива. твърдя, че тези в бреф ще са изкарали повече с отчетени всички дивиденти, които ще се платят тук и там. На хубаво уиски от 200 кинта - ако искаш, на линия, съм за да видиш, че не съм голословен.

                      П.С. НАЙ!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Moже и така да е, макар силно да ме съмнява някой да уговаря сделка за колосалните 30 000 лева Но знам ли. Не знам защо всяка забележка, която правя по дадена позиция, се приема за хейт? За милионен път да кажа, че тази акция е обречена да иде на 3 лева (но бреф е обречена да иде на 6, затова имам там за сметка на тук), обаче мениджмънтът ѝ е кръгла 0 и я дере яко спари, които следва да са си за акционерите, Набързо - за 2020 при 7,4 милки печалба, има 3,8 милки за УД (и 4,7 общо за външни услуги, които пак ще са за УД повечето), а през 2019 при 3,5 милки печалба имаме 4,5 милки за УД и 5,5 милки общо за външни услуги. Ми как е, добре ли е? Това ми е дертът тук, но пък винаги може да бъда затапен, че няма акции в момента (факт, нямам), ерго съм хейтър
                        А защо го казваш за милионен път?! Това си е ерго хейт
                        Аз не съм съгласен с теб, защото ликвидационната тук е над 4 и рано или късно / с дивиденти или не/ ще я постигне.
                        И, да, не вярвам, че БРЕФ ще стигне 6, но не го повтарям милион пъти
                        Здрав и успешен бъди!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                          Г-н Груев,
                          Прекалено интелигенен си и не вярвам, че не си разбрал, че сделката за 12500 е била договорена, а следващата за 100 е пазарна.
                          И наистина се чудя защо слизаш на ниво на хейтване, което не кореспондира с интелектуалното ти ниво.
                          Moже и така да е, макар силно да ме съмнява някой да уговаря сделка за колосалните 30 000 лева Но знам ли. Не знам защо всяка забележка, която правя по дадена позиция, се приема за хейт? За милионен път да кажа, че тази акция е обречена да иде на 3 лева (но бреф е обречена да иде на 6, затова имам там за сметка на тук), обаче мениджмънтът ѝ е кръгла 0 и я дере яко спари, които следва да са си за акционерите, Набързо - за 2020 при 7,4 милки печалба, има 3,8 милки за УД (и 4,7 общо за външни услуги, които пак ще са за УД повечето), а през 2019 при 3,5 милки печалба имаме 4,5 милки за УД и 5,5 милки общо за външни услуги. Ми как е, добре ли е? Това ми е дертът тук, но пък винаги може да бъда затапен, че няма акции в момента (факт, нямам), ерго съм хейтър
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Евала им бичим на яхтата - те така се работи на този пазар. Продава някой 12500 акции (не че са някаква сума, но все пак) и сваля цената с 3% и буууум, няколко минути по-късно с дребна поръчка за 100 папира акцията е вече на плюс за деня с процент и нещо. Маркетмейкъри, сър! Апорпо, в Халтурата ситуацията е същата - във всеки момент, в който някой разпродаде по-голяма бройка и свали цената, яхтмените са на вахта и купуват 20-30 акции, за да не излезе барчето за деня на минус с голяма обороция - това е запазената марка на яхтата и всички други имат много боП да ядат, докато ги стигнат! После някои правили технически анализ на бфб - смеееех
                            Г-н Груев,
                            Прекалено интелигенен си и не вярвам, че не си разбрал, че сделката за 12500 е била договорена, а следващата за 100 е пазарна.
                            И наистина се чудя защо слизаш на ниво на хейтване, което не кореспондира с интелектуалното ти ниво.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              ? Бюлетина, бюлетина се бави,- ако и са купили 5-7К дка , ти да видиш кушия
                              Чакаме..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                                Харесвам те, Груев. Много точен барометър си, винаги, когато започнеш да хейтиш някоя книга и тя скача. В тази връзка, престани да хвалиш кравата, че има още път нагоре
                                И аз те харесвам, щото с този ти профил си по-умерен в изказа, за разлика от другите профили, но понеже имам един такъв подпис, ще те сложа в игнор листата си, за да не се занимавам с хора, които така и не научиха нещо различно от лафчета ад хоминем.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X