IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имоти в Гърция - сега ли му е времето или да се изчака?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Потвърждавам, страшен бизнес може да се завърти сега с кожите, вече действам по въпроса и не е за изпускане

    Коментар


    • Мойта също взе, от нея разбрах че е изгодно ... Даже казах на приятел и той сега ще ходи да зарежда ... Даже има и парчета кожи , другия път ще взема кожи ще ги дам на кужар дами ги ушие , дизайнерски модели и ще пратя 5 палта за милано при един пруятел... Мойта каза че са три пъти по ефтини и от капълъто в истамбул.
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Бахти каръка съм.Жената видя магазина за кожени палта.Ща не ща ще трябва да купувам.
        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Минслата седмица бях там , село, на центъра има кожарски магазин , палто от норка 600евро същото в софия от 4 бина на горе..., еодих един от банско взе 7 палта... Интерисувай се за болница . Лятото там не е лошо но няма забавления за млади ... предполагам това нете интересува.
          Мерси!Ще прескоча да огледам.
          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

          Коментар


          • Минслата седмица бях там , село, на центъра има кожарски магазин , палто от норка 600евро същото в софия от 4 бина на горе..., еодих един от банско взе 7 палта... Интерисувай се за болница . Лятото там не е лошо но няма забавления за млади ... предполагам това нете интересува.
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • А след 60+ години може да се нанеса за постоянно.
              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                Мислим че е добре, ако те кефи спокойствието. Почивам от 10+ години там, намирал съм и апартаменти. Минусът е че е по-скъпичко от Солун и няма динамика, така де - курорт си е, но пък плажа ти е в краката и то какъв плаж!!! За пенсионер или сезонно е трепач!
                Мерси за инфото.Аз искам спокойствие,а и родата е голяма.Докато се изредим и сезона е запълнен.
                Last edited by blackaquarius; 12.01.2016, 19:16.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
                  Пичове, какво мислите за АСПРОВАЛТА ?Харесах си къщичка там със 500 квадрата двор.
                  Мислим че е добре, ако те кефи спокойствието. Почивам от 10+ години там, намирал съм и апартаменти. Минусът е че е по-скъпичко от Солун и няма динамика, така де - курорт си е, но пък плажа ти е в краката и то какъв плаж!!! За пенсионер или сезонно е трепач!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от so what Разгледай мнение
                    протокола не го писа на теб. не се напрягай излишно.
                    То не че сравнението на маслинова горичка (дето ще иска бачкане на умирачка) с апартамент е адекватно де

                    Коментар


                    • Пичове, какво мислите за АСПРОВАЛТА ?Харесах си къщичка там със 500 квадрата двор.
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                        Нищо не казвам, запали си колата и обикаляй един месец и после пиши, ти искаш от таверната на готово, Дай .....така нестава, аз кога обикалях ти се пече на ллажа.Даже много споделиш с вас. Успех пичове! Ако те интерисува качественно бозуки даси искараш добре... Пелиаксеу в Солун , много е добро!
                        протокола не го писа на теб. не се напрягай излишно.

                        Коментар


                        • Нищо не казвам, запали си колата и обикаляй един месец и после пиши, ти искаш от таверната на готово, Дай .....така нестава, аз кога обикалях ти се пече на ллажа.Даже много споделиш с вас. Успех пичове! Ако те интерисува качественно бозуки даси искараш добре... Пелиаксеу в Солун , много е добро!
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            А, сетил се още един - чакай да падат, още чакай
                            А в БГ не пада нищо щото няма сделки, полегнали са на дъното и чакат. ЧСИтата.

                            ПП: в Атина не е много смислено мястото, ама щом те влече... аз споделих за сделката си в Солун на цена чисто 157Е/м2, бруто малко под 200Е/м2 с всичко уредено около комисиони, прехвърляния, партиди и прочие. С данъците схемата е по-сложна и по-ИЗГОДНА за чужденци отколкото за постоянно живущи.
                            Направо да ти кажа - мисля, че развяваш партенки , но не знам причината ...
                            Всяка година ходя по няколко пъти до Солун и Халкидики .... Такива цени съм виждал само за маслинова горичка и то далече от плажа
                            Дай линк и друга достоверна информация..
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Различно от 50хил до 2 милиона има на 3 линия до мен за 60хил 5 декара имаш право на 200кв къща.... Всичко е относително... Определено по изгодно от на нашето море ако то може дасе нарече море. Инфаструктората е в пъти по добра от елитните софииски квартали бояна и драгалевци.Сигурноста също... несе краде ... Гърците ни обичат и уважават , добри усложливи усмихнати хора сходни нам на култура въспитание и религия... До преди 09.09.1944г
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                И котара си купи на халкидики, на първа линия до морето 2 декара и 45 км до Солун , на май почвам къщичката, мисля ако е дал бог да остарявам на топло и красиво. Маслинки палмички,имам три в двора , рибка калмарки октоподче и узаки.....Калимера.
                                би ли споделил с нас, бедните грешници, като как върви земя на първа линия там?

                                Коментар

                                Working...
                                X