IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Пожелавам ти успех за това дето го гласите.
    Иначе стените са си вътре в квадратурата - и така трябва да бъде. За другото обаче - въпрос на договаряне...
    А за Хампурцата - другия път като го пуснат по тв-то вземаш една бухалка и бой, бой, бой...
    Кой бре Любо ти каза че стените трябва да са в квадратурата? Тоя чисто български "патент"

    Няма договаряне тука, има лъжа и измама.

    Коментар


    • Среща на продавача и купувача ще има , но по други поводи , предимно несериозни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
        Последните две мнения са много интересни!!!

        Наистина на това трябва да се обръща внимание, защото се опитват да те правят на малоумен -всъщност, освен общи части и тераса и мазе, от квадратурата трябва да извадиш и стените.Сигурен съм че тези 21 м2 хол/кухня примерно ако ги измериш ще са по малко и купуваш накрая апартамент с РЕАЛНИ 40 м2 за 55 хиляди евра.Е такива чифути трябва да ги накаже пазара зверски!

        Затова старо строителство в центъра дето си знаеш че квото пише в нот.акто това е - няма тераси, няма стълбища, и т.н.Стените сигурно пак се включват, но е несравнимо с новото сторителство -обирджийство.
        Сега гласим една покупка, дано да стане, до НДК ще се похвалим след края на месеца
        А също така и съм шокиран от тези нива на лихвите, ако е истина това, просто в банка не трябва да се влиза!!А оня чифут мазен като го видя Хампарцумян, много ми се иска да го натикам в некой ъгъл и бой, бой не знам защо ме избива на агресия като му видя мутрата
        Пожелавам ти успех за това дето го гласите.
        Иначе стените са си вътре в квадратурата - и така трябва да бъде. За другото обаче - въпрос на договаряне...
        А за Хампурцата - другия път като го пуснат по тв-то вземаш една бухалка и бой, бой, бой...

        Коментар


        • Последните две мнения са много интересни!!!

          Наистина на това трябва да се обръща внимание, защото се опитват да те правят на малоумен -всъщност, освен общи части и тераса и мазе, от квадратурата трябва да извадиш и стените.Сигурен съм че тези 21 м2 хол/кухня примерно ако ги измериш ще са по малко и купуваш накрая апартамент с РЕАЛНИ 40 м2 за 55 хиляди евра.Е такива чифути трябва да ги накаже пазара зверски!

          Затова старо строителство в центъра дето си знаеш че квото пише в нот.акто това е - няма тераси, няма стълбища, и т.н.Стените сигурно пак се включват, но е несравнимо с новото сторителство -обирджийство.
          Сега гласим една покупка, дано да стане, до НДК ще се похвалим след края на месеца
          А също така и съм шокиран от тези нива на лихвите, ако е истина това, просто в банка не трябва да се влиза!!А оня чифут мазен като го видя Хампарцумян, много ми се иска да го натикам в некой ъгъл и бой, бой не знам защо ме избива на агресия като му видя мутрата

          Коментар


          • Това е много интересна статистика:



            Оказва се, че лихвите по банкови кредити във фалирала и спасена Гърция са два пъти по-ниски от тези в България - стожерът на макроикономическа стабилност. Тоест, банките в БГ добре стрижат. Щом докато в другите държави биват спасявани, а тук отчитат яка печалба. Тези дето са взели ипотека на "примоция" в края на 2008-ма, направо са избили рибата. На продалите тогава честито!

            Коментар


            • хайде да пусна и едно сривльовско мнение - колко квадрата според вас е този апартамент, та го обявяват за 75 квадрата



              Те точно тези имоти ще паднат, ама не заради нешо друго, а заради надценяването и кофти локацията им. Иначе търсене ще си има - факторите съм ги извадил от преброяването. А колко ще е цената - където се срещнат купувача и продавача
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                На кого да вярваме?

                Според експресните данни София е 1270284 души.

                http://www.nsi.bg/EPDOCS/Census2011pr.pdf

                Днес чета вестниците и умирам от смях. Комбинацията от некомпетентност и липса на обща култура на журналята пишещи по вестниците смесено с някакво недъгаво шовинистично чувство води до една каша в цифри и понятия за градове, области и общини. Всеки си слага числа и понятия без въобще да се е замислил дали едното е за другото. Ама карай да върви, нека да има гръмка новина...

                Смях, смях... въобще не знам за какво бяха дадени тези пари за това преброяване, освен да се докаже, че София не е 3млн. Аз знам поне 3 домакинства, които не са се преброили, защото преброителя отишъл веднъж, после втори път и край. Също знам поне 5 човека, които са били преброени, но те отдавна са в чужбина, но мама и тате са ги приброили...
                Пародията е голяма...МВР има данни за всички и за тези напуснали страната...
                Е, питай ги и журналята от Инвестора. Като сложиш Бухово, Нови Искър и Подгумер и я докарват до към 1 359 520
                http://www.investor.bg/news/article/114984/332.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Най-големият град в България е София с население 1 359 520 души...
                  На кого да вярваме?

                  Според експресните данни София е 1270284 души.

                  http://www.nsi.bg/EPDOCS/Census2011pr.pdf

                  Днес чета вестниците и умирам от смях. Комбинацията от некомпетентност и липса на обща култура на журналята пишещи по вестниците смесено с някакво недъгаво шовинистично чувство води до една каша в цифри и понятия за градове, области и общини. Всеки си слага числа и понятия без въобще да се е замислил дали едното е за другото. Ама карай да върви, нека да има гръмка новина...

                  Смях, смях... въобще не знам за какво бяха дадени тези пари за това преброяване, освен да се докаже, че София не е 3млн. Аз знам поне 3 домакинства, които не са се преброили, защото преброителя отишъл веднъж, после втори път и край. Също знам поне 5 човека, които са били преброени, но те отдавна са в чужбина, но мама и тате са ги приброили...
                  Пародията е голяма...МВР има данни за всички и за тези напуснали страната...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Алън Разгледай мнение
                    Данните са от петък 1-ви април : САЩ Разходи за строителство м/м Февруари -1.4% , чаквани 0.6% , предходни -0.7%

                    Чудя се след като в САЩ разходите за строителство продължават да падат, коя ли ще е тази сила която в България да доведе до ръст разходите за строителство? Сигурно съм много ТЪП та за това питам !
                    ............
                    Аудиторията ще си направи извода дали си много тъп, след като аз за строителство въобще не съм споменал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      .................
                      Няма имот, за който да не знам какво да го правя, а ти яж буя на Лендлорда! Знам, че си нищо. Наблюдавам те.
                      Данните са от петък 1-ви април : САЩ Разходи за строителство м/м Февруари -1.4% , чаквани 0.6% , предходни -0.7%

                      Чудя се след като в САЩ разходите за строителство продължават да падат, коя ли ще е тази сила която в България да доведе до ръст разходите за строителство? Сигурно съм много ТЪП та за това питам !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                        Лендлорда e толкова напред с материала че сън не го лови какво да си прави имотите и само набива пари в ремонти. Абе богат човек направо чифликчия (чикиджия)
                        .................
                        Няма имот, за който да не знам какво да го правя, а ти яж буя на Лендлорда! Знам, че си нищо. Наблюдавам те.

                        Коментар


                        • Новите бетонни гета.Цените само ЪП

                          Коментар


                          • Лендлорда e толкова напред с материала че сън не го лови какво да си прави имотите и само набива пари в ремонти. Абе богат човек направо чифликчия (чикиджия)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              Не е вярно ...Лендлорда продаде сребърната лъжица на баба си и с парите, си купи студио на Слънчев бряг
                              По скоро продал е нещо си,
                              за да покрие ипотеката за месеца!!!
                              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                ... НИ в момента са на цените на черния хайвер.
                                ......
                                Не е вярно ...Лендлорда продаде сребърната лъжица на баба си и с парите, си купи студио на Слънчев бряг
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X