IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Обещаното ми към сладко бебе РедБГ:

    Моята последна статия

    http://marandi.blog.bg/biznes/2011/0...statiia.737820

    П.П. Мисля, че дължа обяснение.

    Не пиша повече в този форум, поради простащината, която го превзе и нулевата реакция от страна на модератори и собственици. Landlord31, Onufri & Zashtoncho преляха чашата с личните си нападки и тъпни по мой адрес.
    Марандев,не споменавай всуе името Онуфрево
    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

    Коментар


    • Обещаното ми към сладко бебе РедБГ:

      Моята последна статия

      http://marandi.blog.bg/biznes/2011/0...statiia.737820

      П.П. Мисля, че дължа обяснение.

      Не пиша повече в този форум, поради простащината, която го превзе и нулевата реакция от страна на модератори и собственици. Landlord31, Onufri & Zashtoncho преляха чашата с личните си нападки и тъпни по мой адрес.

      Качеството на моите прогнози се вижда за следилите форума в последните 2-3 години, когато реших да се намеся. Почувствах се длъжен да спра безумието при имотите в България и дори си позволих "нахалството" да предвидя, че в Q3 на 2008 година, че ще се обърне тренда и всичко случващо се досега.

      Всичко това коства много труд и е доста уморително, отнема много часове, дни и седмици за анализиране.

      За съжаление от сериозен форум с достойни и грамотни опоненти, собствениците на сайта са решили да правят поредната чалга-версия с цел запазване на спадащи продажби. При подобен фарс не виждам място за себе си тук.

      За тия години открих страхотни приятели и съм благодарен! Срещнах и страхотна подкрепа, която ме караше да продължавам въпреки дискомфорта, който изпитвах в немалко моменти, породен от "доброжелатели".

      Бъдете здрави и вие си знаете ....

      Чиърс на бебетата сладки - хихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Някой плаща наеми. Друг плаща ремонти, данък жилище, такса смет... Проблемът е, че наемите вървят надолу, а данъците и таксите нагоре! Така че... работата прилича малко на старата народна приказка "Присмял се хърба на щърба..."
        А инфлацията как върви?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Скоро-скоро, колко да е скоро?... Дъното ще е след 10-15 години!
          +1024 !!!
          ТУКА вече ми хареса !!!!
          Да падат да падат колко да падат Ще падат докато се самосрутят!!!!!!!
          Щото една къща без ХОРА в нея,
          пада и е само въпрос на ВРЕМЕ !!!!!
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Скоро-скоро, колко да е скоро?... Дъното ще е след 10-15 години!
            Мале, мале,

            бъди малко милостив към кокошките!!!

            Те Веско и Петърчо Лукса ще са с бастуни тогава, а пък Роувъра сигурно ще е 2 метра под земята вече...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
              Да, и за мен това стана вече очевидно.
              Ей, мноУ си умен.

              Ама не ти беше очевиден спада на цените на НИ последните две и повече години, налЕ?

              Коментар


              • Ха ха ха,

                на брадърите-апокалиптици нищо не им остана освен злобата.

                Купонът е голям. Щом от прогнози за плата и край на срива се стигна до отчаяние и отказ от собствените си възгледи явно ще има още доста...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                  скоро всички ще купят дъното
                  Скоро-скоро, колко да е скоро?... Дъното ще е след 10-15 години!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                    Не го знае, но затова пък няма и да го разбере
                    Да, и за мен това стана вече очевидно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
                      Любчо, теб никой не те брои никъде. Недей да се слагаш на едно ниво с маранди, че ненужно ще си направиш комплимент.
                      Сори, че така директно ти го пиша, ама останах с впечатление, че си го знаеш.
                      Не го знае, но затова пък няма и да го разбере

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                        Ха ха ха,

                        е т'ва котка да пандне по гръб

                        А от 2008 до сега какво прави?
                        А какво ще кажеш за прогнозата си, че до 01.2011 само ъпъри щяло да останат във форума, а всички останали щели да си сменят никовете?
                        Ааааа?
                        То май обратното стана
                        Хич те няма в прогнозите

                        Пред фактите и господ мълчи.
                        Само глупаците плещят нещо, ама и те не знаят какво.
                        Един от недостатъците на прехода е, че отприщи дълго стаената енергия на какви ли не неграмотници, да се изявяват по какви ли не теми. Ето сега например, какъв точно въпрос си формулирал?

                        Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                        А от 2008 до сега какво прави?
                        Защото оставам с впечатлението, че ми се сърдиш, че не съм давал прогнози след 2008г..

                        На мен ми е пределно ясно, че драсканиците ти само генерират куха активност за форума и всякаква реакция от моя страна би ме включила в тази ти схема.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                          Любчо, краят на месеца идва, пак трябва да плащаш наем и си много нервен.
                          Някой плаща наеми. Друг плаща ремонти, данък жилище, такса смет... Проблемът е, че наемите вървят надолу, а данъците и таксите нагоре! Така че... работата прилича малко на старата народна приказка "Присмял се хърба на щърба..."
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                            Любчо, краят на месеца идва, пак трябва да плащаш наем и си много нервен. Напълно те разбирам, защото цените и тройно да паднат, пак нямаш пари да купиш. Не се разстройвай, понякога златното птиче каца на рамото на някои хора. Моли се, дано кацне и на твоето. Инак - лошо!
                            Ха ха ха,

                            тъй както гледам, аз се смея. Не знам как ти се привижда че съм нервен

                            Може би си объркан от това, че децата ти не искат да те виждат повече?!?!

                            Коментар


                            • Любчо, краят на месеца идва, пак трябва да плащаш наем и си много нервен. Напълно те разбирам, защото цените и тройно да паднат, пак нямаш пари да купиш. Не се разстройвай, понякога златното птиче каца на рамото на някои хора. Моли се, дано кацне и на твоето. Инак - лошо!
                              Партия была, есть и будет есть!

                              Коментар


                              • Ха ха ха,

                                е т'ва котка да пандне по гръб

                                А от 2008 до сега какво прави?
                                А какво ще кажеш за прогнозата си, че до 01.2011 само ъпъри щяло да останат във форума, а всички останали щели да си сменят никовете?
                                Ааааа?
                                То май обратното стана
                                Хич те няма в прогнозите

                                Пред фактите и господ мълчи.
                                Само глупаците плещят нещо, ама и те не знаят какво.

                                Коментар

                                Working...
                                X