IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zashtontcho
    ...
    Няма да ти отговарям. Под достойноството ми е.

    Кажи сега отритнато от форума, защото пише глупости човече : Какво да коментираме на тоновете дебилни обяви от съдя изпълнители, които вадиш. Все едно да ти покажа една снимка на кашкавал от Женският пазар по 5 лв. и една от Фантастико за 11 лв. и да искам да коментираш.... Стига си ни спамил. На мен ми липсва Ети - беше доста справедлива с теб ама....

    А моят паркинг ми е сто пъти по-важен от всички сделки с недвижими имоти от цялата 2010 г. защото е моят паркинг.
    Last edited by X_Y; 02.06.2011, 14:06.

    Коментар


    • България
      Под 5% от домакинствата държат 68% от депозитите...

      от първа страница раздвижване на пазара с парите от депозитите Да Да
      mWPCloud.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Мдаааа... а ние се чудим, къде потъват парите на данъкоплатците? Освен че не плащат осигуровки сега излиза че и за паркинг не плащате... Лимит за бензин нямате ли? Какво става като го надвишите или той е само за "референтни" цели?... А сигурно и кредита ти е бил безлихвен... лихвата е платена от данъкоплатците разбира се, защото не знам банките да дават безлихвени кредити!
        Вие съвсем ме убихте. Явно съм оставил у вас погрешно впечатление че съм бюджетен служител. Аз работя по европроекти, но заплатата ми се плаща от разни публично частни партньорства от ЕС тс. европейски фондове. Осигурявам се на максимално възможната в БГ сума. Вярно че косвено и българският данъкоплатец палща в ЕС, но повече получава. Вчера една колежка ми направи забележка, че като говоря не ми се разбира и аз се скарах с нея, ама почвам да се плаша щом толкова хора във форума са ме помислили за държавен чиновник явно у мен е проблема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
          В интерес на истината (големите за това са големи да си признават грешките), грешката е моя - удържаните пари не са били за телефон. Просто счетоводството ги е сложило в тази позиция и така е излязло на фиша. След острото ми възмущение се оказа че това била някаква вноска (207 лв.) останала от някакъв вътрешен кредит (ВСК) който съм ползвал преди 3 години и решили да го изчистят. Та грешката е моя, съжалявам че разлях кучетата, реди да съм изяснил казуса.
          Космонавта, това не решава въпроса с разпиляването на държавната пара, и не е ни най-малко успокоително за данъкоплатците

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
            В интерес на истината (големите за това са големи да си признават грешките), грешката е моя - удържаните пари не са били за телефон. Просто счетоводството ги е сложило в тази позиция и така е излязло на фиша. След острото ми възмущение се оказа че това била някаква вноска (207 лв.) останала от някакъв вътрешен кредит (ВСК) който съм ползвал преди 3 години и решили да го изчистят. Та грешката е моя, съжалявам че разлях кучетата, реди да съм изяснил казуса.
            Мдаааа... а ние се чудим, къде потъват парите на данъкоплатците? Освен че не плащат осигуровки сега излиза че и за паркинг не плащате... Лимит за бензин нямате ли? Какво става като го надвишите или той е само за "референтни" цели?... А сигурно и кредита ти е бил безлихвен... лихвата е платена от данъкоплатците разбира се, защото не знам банките да дават безлихвени кредити!
            Last edited by Forex Master; 01.06.2011, 13:15.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • В интерес на истината (големите за това са големи да си признават грешките), грешката е моя - удържаните пари не са били за телефон. Просто счетоводството ги е сложило в тази позиция и така е излязло на фиша. След острото ми възмущение се оказа че това била някаква вноска (207 лв.) останала от някакъв вътрешен кредит (ВСК) който съм ползвал преди 3 години и решили да го изчистят. Та грешката е моя, съжалявам че разлях кучетата, реди да съм изяснил казуса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                Не си прав, но не ми се спори. Достатъчно ме ядосаха тия дребни душици, с двоен стандарт...
                Прав съм !!!!!
                Там седите и се клатушкате до пенсия,
                но почти никои от вас ВЕЛИКИТЕ експерти няма
                да я види таз пенсия и то по причини,
                че сте толкоз много и ВЕЛИКИ експерти !!!
                --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                Коментар


                • Браточка, ходи с метрото и сметката ще ти падне с още 100 лв
                  Тоя лимит ви го дават да говорите по работа, а не да паркирате в синята зона "безплатно".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                    Kaто не си удовлетворен НАПУСНИ !!!!!!!
                    САМО , ЧЕ ЕДВА ЛИ ЩЕ СИ НАМЕРИШ
                    КАКВАТО И ДА Е РАБОТА , ЩОТО ЦЯЛ
                    ЖИВОТ СИ РАБОТИЛ КЛАТИКУРЦИ
                    И НИКОИ НИКЪДЕ НЯМА ДА ТЕ ВЗЕМЕ
                    ОСВЕН В НЯКОЯ ДЪРЖАВНА КАНЦЕЛАРИЯ
                    ДА МИГАШ КАТО МИШКА В БРАШНО !!!!
                    Не си прав, но не ми се спори. Достатъчно ме ядосаха тия дребни душици, с двоен стандарт...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                      Космонавта нищо лично, но малко разглезени ми се виждате щом надвишението на служебния тел е 200лв и то само твоето, а на останалите? А колко е цялата сметка за телефони? А това бонус всеки месец? Я малко се стегнете
                      Прав си пич, ама това е една от причините все още в администрацията да има останал по някой топ експерт. И нямаш представа коко са значими тези хора, защото нали не се заблуждаваш че проблемите на държавата ги решава Симеон Дянков например.

                      200 лв. на месец звъчи много, но целта за която са използвани е с момополна цена - Синня зона - 1 лв. на час + 20 ст за СМС. Ако ми дадат право като работеш в района да плащам по 50 ст. на час и сметката ще падне със сто лева. Не много съм афектиран и не ми се коментира повече. Просто ще взема мерки - от тоя месец всеки служебен и личен разговор го водя от стационарният телефон и целият лимит на мобилния за Синя зона. Те колегите го правели вече ама не ме били светнали, щото мислели че съм се усетил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                        Спарт приятелю, видя ли тия шушумиги какво са направили този месец. Удържали са ни от заплатата надвишенията на служебните телефони и тоя месец съм минус 200 лева, което на практика са ми sms ите за синята зона които пускам докато съм на работа. Е до там не бяха изпадали. А някой да ми даде отговор, ако работиш в карето между Раковска и Цар освободител къде да си паркирам старата кочина, без да пращам SMSи и как сега ще си погася кредитите, като собственият ми работодател ме ебе със парите за погасяване?.

                        После как да си мотивиран и да им работиш? Ами няма как? И днес цял ден в нета и в 14.30 изкъртвам датчика на изхода.... Ей големи сме мизерници.
                        Kaто не си удовлетворен НАПУСНИ !!!!!!!
                        САМО , ЧЕ ЕДВА ЛИ ЩЕ СИ НАМЕРИШ
                        КАКВАТО И ДА Е РАБОТА , ЩОТО ЦЯЛ
                        ЖИВОТ СИ РАБОТИЛ КЛАТИКУРЦИ
                        И НИКОИ НИКЪДЕ НЯМА ДА ТЕ ВЗЕМЕ
                        ОСВЕН В НЯКОЯ ДЪРЖАВНА КАНЦЕЛАРИЯ
                        ДА МИГАШ КАТО МИШКА В БРАШНО !!!!
                        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                          Това също е вариант, но предпочитам с кола. Доставя ми удоволствие и съм по мобилен, а и разхода ми е същият.... Сега съм много афектиран и не ми се водят спорове. Значи всички дебели тунеядци си имат гаражи и шофьори, а тия дето им изкарваме парите кучета ни яли. Още не мога да повярвам - да ми удържат 200 лв. надвишение на служебен телефон. От години се знае че лимитите са само индикативни и никога не сме ги следели.... Това ни беше като бонус.
                          Космонавта нищо лично, но малко разглезени ми се виждате щом надвишението на служебния тел е 200лв и то само твоето, а на останалите? А колко е цялата сметка за телефони? А това бонус всеки месец? Я малко се стегнете

                          Коментар


                          • индианеца

                            Явлението обезщетен собственик данък върху сериозната си печалба не плаща , после инфраструктурата лоша- ами лоша ще е.Няма данъци за печелившите , данъците са на калпак..ето затова е тази криза. Измислиха невъзможна техническа паспортизация за собствениците в колективна собственост. Илюзия е да се мисли че няма да бъде въведена и старите жилища няма да се спрат от продажба , ще ги стопират и така ще се отвори пазар за новостроящи се...Кой ще плати цената на кризата - тези които имат малко , а тези които имат много пак ще са на техния гръб.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              В кой закон пише че си задължен да ходиш с кола на работа? Ще ползваш градския транспорт!
                              Това също е вариант, но предпочитам с кола. Доставя ми удоволствие и съм по мобилен, а и разхода ми е същият.... Сега съм много афектиран и не ми се водят спорове. Значи всички дебели тунеядци си имат гаражи и шофьори, а тия дето им изкарваме парите кучета ни яли. Още не мога да повярвам - да ми удържат 200 лв. надвишение на служебен телефон. От години се знае че лимитите са само индикативни и никога не сме ги следели.... Това ни беше като бонус.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kosmonavta Разгледай мнение
                                А някой да ми даде отговор, ако работиш в карето между Раковска и Цар освободител къде да си паркирам старата кочина, без да пращам SMSи
                                В кой закон пише че си задължен да ходиш с кола на работа? Ще ползваш градския транспорт!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X