IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
    А защо тогава пропагандираше кампания "Спасете Мирко", а ?
    Да проверя дали има състрадателни хора.
    Няма !!!!!!!
    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
      Никога не ми е бил приятел.
      Аз затова го и заклах !!!
      А защо тогава пропагандираше кампания "Спасете Мирко", а ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
        Никога не ми е бил приятел.
        Аз затова го и заклах !!!
        като исках да купя сланина не продаде домашна, а ме прати на борсата
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
          Имам предвид прасето Мирко...
          Никога не ми е бил приятел.
          Аз затова го и заклах !!!
          --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
          http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
            Сами се заклаха с прекалената си
            алчност, пък и много бяха!!!!
            Пък и някои им помогнаха
            като не ги спряха!!!!!!
            Имам предвид прасето Мирко...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
              Чист българин съм.. Даже имам хайдути в рода си... Дори в родолюбивият ми пшериод съм финансирал един паметник на мой роднина и реставрация на къща дето е отсядал Левски във Врачанско..... Проблема е че като купуваш нбалон и идея си нямаш че е балон.
              Каквото и българско и хайдутско да си имал - било е у дедите ти.
              Хайдут и българин не си позволява "Булгаристан", "родолюбецо".

              Коментар


              • Ако може да не се съглася с Мажоритаря и да кажа, че няма на къде да се намалява повече площта на жилищата. Врътката я направиха отдавна в така нареченото ново строителство. 3 и 2 стайните от соц. време ( т.е. 3 и 2 стаи+ кухня ) вече е в по-модерните варианти 3 стаен ( 2+1 кухня) и 2стаен (1+ дневна с бокс ).
                Само не съм сигурен в кой ред на мисли трябва да се разглеждат модерните малометражни апартаменти
                - купувам малък апартамент защото нямам пари но то и без това няма или ще имам 1 дете
                - купувам малък апартамент защото нямам много пари и поради това няма да имам или най-много +1 дете

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                  Това за 600 000 души не го вярвам!!!
                  Ако искарат накрая, че сме само с
                  600 000 по-малко значи , че данните са
                  манипулирани !!!!!
                  Само от естествения "прираст"
                  сме намалели около 500 000,
                  а колко са имигрирали само господ знае !!!!!!!
                  Манговците са се увелиили сигурно с около
                  400 000 , което прави българите по-малко
                  минимум 1 000 000, а с имиграцията
                  може и 1 500 000 да са.
                  Ще рипат имотите ще РИПАТ !!!!!!!!!!
                  Съгласен съм с теб!

                  Дори и да са манипулирани данните, начинът им на представяне е смешен, некомпетентен и непрофесионален. Явно обаче професионализмът е последното, което се търси...

                  Не може да изръсиш просто ей така, че В.Търново намалял с 60 хил, а Пловдив с 90 хил на база данни за областите, а не за общини или градове...Току виж утре бай МарАнди прочел в Янтра, че във В.Търново живеят 10 хил хора. Преди месец пак в местен вестник пуснаха бомбата, че във В.Търново имало колко бяха, 120 хил жилища, и сега при население 10 хил това е колапс за пазаря на НИ във В.Т.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                    Това е цитат от БТВ новините преди малко:

                    http://www.btv.bg/story/702329436-St...10_godini.html
                    Това за 600 000 души не го вярвам!!!
                    Ако искарат накрая, че сме само с
                    600 000 по-малко значи , че данните са
                    манипулирани !!!!!
                    Само от естествения "прираст"
                    сме намалели около 500 000,
                    а колко са имигрирали само господ знае !!!!!!!
                    Манговците са се увелиили сигурно с около
                    400 000 , което прави българите по-малко
                    минимум 1 000 000, а с имиграцията
                    може и 1 500 000 да са.
                    Ще рипат имотите ще РИПАТ !!!!!!!!!!
                    --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                    http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      Това е цитат от БТВ новините преди малко:

                      http://www.btv.bg/story/702329436-St...10_godini.html

                      Тука говорихте за сини, бели, пинбяни якички с по 2-3-5-10 бона заплати.

                      Очаква се в националните телевизии да работи каймакът на интелигенцията. Обаче това горното доказва, че там работят ниско квалифицирани, ниско интелигентни и въобще без обща култура хора.

                      Ако собственикът на тази ТВ е на място, трябва да уволни създателите на този "бомбастичен" репортаж, а също и отговорният дал разрешение за пускането му.

                      Смях, смях, В.Търново намаляло с 60 хил

                      Казаха още, че Пловдив бил намалял с 90хил!!!

                      Не може, а и не е професионално да вземаш числа отнасящи се за области, а да ги представяш като данни за градове...
                      Най големите тъпаци работят в БТВ.Хора с огромно самочувствие и никакъв интелект.Маниери и стил на говорене пълна простотия.непрекъснато натягане и докарване пред шефовете.Рекорди валят всеки ден.Ани Цолова прилича на ученичка и говори в стил моля другарко пък Иванчо направи еди какво си.Въобще пълна трагедия.И един просташки патос и една загриженост за зрителите и едни минети на властта.Ей идиоти искаме от вас фактите а не да ми мучите от телевизора.Ако изобщо сте журналисти факултета дето ви е дал дипломи трябва да се закрие.Пълен потрес и трагедия.Разни просташки турски сериали морета от любов боза и тюрлюгювеч.И американски чекии от преди 20 г.И като надуят звука на рекламите да им таковам майката откачена.Дано се намери някой с рязан да ги затвори всичките тия скапани моми в някой харем щото ми се виждат недоебани.Миролюба Бенатова Канна Рачева Венко Юксел Ани Салич Гена и Генка на Йордан момчето и Мариана са пълни трагедии и потрес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                        ...каза човек, дето закла най-добрия си приятел, за да се нахрани с него...
                        Сами се заклаха с прекалената си
                        алчност, пък и много бяха!!!!
                        Пък и някои им помогнаха
                        като не ги спряха!!!!!!
                        --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                        http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                        Коментар


                        • Единственото място, в което населението се е увеличило е София. Отлив на хора обаче има в София област. В другите големи градове - Варна, Бургас и Велико Търново, населението е намаляло съответно с малко над 16 хиляди, с над 46 хиляди и за Велико Търново - с близо 60 хиляди.
                          Това е цитат от БТВ новините преди малко:

                          http://www.btv.bg/story/702329436-St...10_godini.html

                          Тука говорихте за сини, бели, пинбяни якички с по 2-3-5-10 бона заплати.

                          Очаква се в националните телевизии да работи каймакът на интелигенцията. Обаче това горното доказва, че там работят ниско квалифицирани, ниско интелигентни и въобще без обща култура хора.

                          Ако собственикът на тази ТВ е на място, трябва да уволни създателите на този "бомбастичен" репортаж, а също и отговорният дал разрешение за пускането му.

                          Смях, смях, В.Търново намаляло с 60 хил

                          Казаха още, че Пловдив бил намалял с 90хил!!!

                          Не може, а и не е професионално да вземаш числа отнасящи се за области, а да ги представяш като данни за градове...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bgg_red Разгледай мнение
                            Те до 1-2 години ще ги публикуват
                            в "Червената книга" !!!:
                            ...каза човек, дето закла най-добрия си приятел, за да се нахрани с него...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                              Ти хубаво храниш, но по-добре се замисли над моя пост, защото строителите не са благотворителни организации.
                              Те до 1-2 години ще ги публикуват
                              в "Червената книга" !!!:
                              --е за НАДЕНИЦАТА ви отепах!!!
                              http://farm6.static.flickr.com/5248/5222600580_2e7c1c2264_b.jpg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                                Ти хубаво храниш, но по-добре се замисли над моя пост, защото строителите не са благотворителни организации.
                                Колкото и странно да ти звучи - да, скоро ще станат такива организации. Щото ми е много смешно, когато някой инвеститор тръгне да ми обяснява за себестойност на строежа. За колко бил купил земята, железата, бетона, платил на работницзите и т.н. Ами тогава аз да взема да му го купувам с долари, които съм купил на 4лв. преди години. Да де, ама за парите ще ми каже, че съм се прецакал едно време, обаче той не ще да се прецака с набутването си на високите цени.

                                Времето ще ги излекува... май доларите имат по-голяма трайност от необитаемите строежи.

                                Коментар

                                Working...
                                X