IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    На сергията са едни и същи.Там всички са проверени.Който и да отиде все от тях ще избира.Целта е да се плашат българите с циганите турците с българите за да гласуват.На последните избори нали хората гласуваха какво промениха?Нови такси данъци бази и увеличаване на старите.Нови цени на всичко.А милицията се е развихрила.
    Истина е, че изборът е за по-малко зло, не за по-добро. Истинските пари не са тия 48 млн., тия дето си плащат го правят, за да крадат милиарди. Така, ако не се гласува, нали шансът да има нормално управление ще е нулев. Просто отиват циганите на които са им дали 2 кебапчета, хората по Разград и тн, дето ги плашат и пенсиите. Така нищо, никога няма да се промени....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
      Бате Пешо, ако не гласуват хората ще отидат само циганите и пенсиите... И тогава познай к'во я чака България....
      На сергията са едни и същи.Там всички са проверени.Който и да отиде все от тях ще избира.Целта е да се плашат българите с циганите турците с българите за да гласуват.На последните избори нали хората гласуваха какво промениха?Нови такси данъци бази и увеличаване на старите.Нови цени на всичко.А милицията се е развихрила.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
        А ти си оставаш крепостен селянин Айде бягай да не закъснееш за работа, че шефа ще те пляска
        .....................
        Много лесно лепиш етикети, но за цялото ти съществуване във форума, не съм видял какво си направил и какво си постигнал. Само приказки като излязох от тази позиция, излязох от онази позиция, това ще се срине, онова ще се срине.
        Предполагам, че на вид си доста сринат//

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MRP Разгледай мнение
          Тука вече много ми падаш в очите.
          Аз не държа на обратното.Можеш да отидеш да гласуваш.Твоя воля.Но аз и семейството ми няма да отидем.От мен ако зависи и стотинка няма да им дам от държавния бюджет.Ако гласуват 4 милиона това са 48 милиона на година за 4 години 192 милиона.Тези пари могат да отидат за магистрали здравеопазване образование а не за разни шмекери и тарикати.Които на всичкото отгоре са получили и помещения за партийни нужди а са ги дали под наем за да печелят.Като сложим и търговията с депутатски места,търговията със закони и вотове на доверие и недоверие и се получават колосални суми.Аз си мога и без президент кмет депутати и министри.Ти обаче като искаш ходи и гласувай.Я го виж Сидеров от киртак в какво се превърна.Пък ти им вярвай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            За кметовете не знам,но на парламентарните избори за всеки глас партиите получават по 5% от минималната работна заплата.При положение че не се промени през мандата и той се завърши за всеки гласувал партията получава по 12 кинта всяка година и 48 за мандата.ЗА ТОВА НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ИЛИ ПРОДАЙТЕ ГЛАСА СИ ЗА ТЕЗИ ПАРИ.ПОЛИТИЦИТЕ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ НАС НИЕ ЗАЩО ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАМЕ ОТ ТЯХ.ПОСЛЕ ОТДЕ ЦЕЦО ИМА ПАРИ ЗА 6 АПАРТАМЕНТА.
            Тука вече много ми падаш в очите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              За кметовете не знам,но на парламентарните избори за всеки глас партиите получават по 5% от минималната работна заплата.При положение че не се промени през мандата и той се завърши за всеки гласувал партията получава по 12 кинта всяка година и 48 за мандата.ЗА ТОВА НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ИЛИ ПРОДАЙТЕ ГЛАСА СИ ЗА ТЕЗИ ПАРИ.ПОЛИТИЦИТЕ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ НАС НИЕ ЗАЩО ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАМЕ ОТ ТЯХ.ПОСЛЕ ОТДЕ ЦЕЦО ИМА ПАРИ ЗА 6 АПАРТАМЕНТА.
              Бате Пешо, ако не гласуват хората ще отидат само циганите и пенсиите... И тогава познай к'во я чака България....

              Коментар


              • В София се търсят имоти до 50 бона


                Мариян Петков
                частен съдебен изпълнител

                -
                Г-н Петков, увеличават ли се обявленията за публична продан?
                - Двойно повече са предложенията за първите два месеца на годината. Това са брой обявления, но няма гаранция, че те завършват с продажба.
                - Каква част от тях успявате да продадете?
                - Успяваме да продадем едва около 1/4 от имотите. За тях следва нова продан на по-ниска цена. Ако и тогава не успеем да ги продадем, се прави трета продан, даже тогава се прави нова оценка, докато се намери желаната цена на имота и той намери своя нов собственик. Рядко се случва добър имот дълго време да не може да си намери купувач. В София имоти с оценка над 100 хиляди лева трудно се продават, а се търсят такива с цена докъм 50 хиляди лева.
                http://paper.standartnews.com/bg/art...article=359927

                Коментар


                • За кметовете не знам,но на парламентарните избори за всеки глас партиите получават по 5% от минималната работна заплата.При положение че не се промени през мандата и той се завърши за всеки гласувал партията получава по 12 кинта всяка година и 48 за мандата.ЗА ТОВА НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ИЛИ ПРОДАЙТЕ ГЛАСА СИ ЗА ТЕЗИ ПАРИ.ПОЛИТИЦИТЕ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ НАС НИЕ ЗАЩО ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАМЕ ОТ ТЯХ.ПОСЛЕ ОТДЕ ЦЕЦО ИМА ПАРИ ЗА 6 АПАРТАМЕНТА.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    ============
                    Кола ако наемеш сигурно ще ти излезе по-евтитно от това да я купиш. Но както колата, така и апартамента си остават на наемодателя. А ти цял живот плащаш привилегията да си настанен временно в чужд терен. Мерси от такава евтиния
                    А ти си оставаш крепостен селянин Айде бягай да не закъснееш за работа, че шефа ще те пляска

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                      И ще ти излезе по-евтино от покупка. Много по-евтино.
                      ============
                      Кола ако наемеш сигурно ще ти излезе по-евтитно от това да я купиш. Но както колата, така и апартамента си остават на наемодателя. А ти цял живот плащаш привилегията да си настанен временно в чужд терен. Мерси от такава евтиния

                      Коментар


                      • Забравете имотите и златото, купувайте кметове


                        Изборите като борса за търгуване на кметове
                        Ако искаме доказателство, че нещо дълбоко не е наред с изборите за местни управи, трябва да отидем в който и да е град, в местната централа на която и да е партия и да попитаме кой е кандидатът им за кмет на местните избори само след няколко месеца.
                        Не знаят. Чакат. Чакат оферти. Ослушват се.
                        Ослушват се за инструкции от София. Дебнат се с бъдещи съюзници и опоненти. Дебнат се и помежду си, вътре в партиите. Програми? А бе кой чете програми…
                        В момента кметове се търсят не в партиите, а на две други територии – в икономически групировки и в кафенетата. На първото място ги търсят предприемачи, които искат или да запазят, или да получат място в обръча около общинския бюджет.
                        http://www.sobstvenik.com/2011/03/07...0%D0%B9%D1%82/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          Оптимистите са тия, които движат света, а останалите събират трохите след тях...

                          Мажо...
                          А наивниците, лековерниците и глупаците плащате сметката

                          Коментар


                          • Оптимистите са тия, които движат света, а останалите събират трохите след тях...

                            Мажо...
                            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              С кредит всички могат да си го позволят, особен предвид факта, че вече 3 банки рекламират кредити от 90 до 100% без почти никакво самоучастие.
                              По отношение на 1, то и олиото става все по-недостъпно, но хората го купуват.
                              По отношение на 2- кредити на 100% финансиране как ти звучи. На мен като в добрите стари времена на 2007г.
                              По отношение на 3, бедна ти е фантазията какви стоки изнася Б-я. Текстил, облекла, дървен материал, мебели, тютюн, минерални масла, и най-важното - ТОК
                              ХЕХЕХЕХЕХЕ, те и кредити с лихва 6.9% рекламират и в дребния шрифт: "Промоционална лихва за първата година, ГПР 11% за срока след изтичане на промоцията". Не вярвам да си толкова наивен да вярваш на реклами. Може и да ти отпуснат кредит за 90 - 100% от стойността на имота, но изискванията ще са такива, че малцина ще ги изпълнят. Изобщо не звучи като в "добрите стари" (?!?!) времена на 2007 г.
                              Олио не можеш да си наемеш, но жилище можеш И ще ти излезе по-евтино от покупка. Много по-евтино.
                              Ако износът наистина расте, ще расте и производството. Ще се откриват работни места, заплатите ще растат. Нищо такова не се случва обаче, даже обратното.
                              Пак ти казвам, гледаш твърде оптимистично на нещата.
                              Never underestimate the predictability of stupidity

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                ..............
                                Дребни , за последен път се обръщам към теб. Аз говоря конкретни неща, ти какво казваш? Имаш ЗЗ в централна Б-я, не казваш точно къде е и от какъв тип, но искаш 20%горница. Нормален ли си?
                                Абсолютно съм нормален, гольо

                                Коментар

                                Working...
                                X