IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    .............
    Леко да не си разпориш сфинктера от злоба
    Това, че са реституирали на баба ти пясъчника пред колибата, не значи че вместо да обръщаш кофички, трябва да пишеш при батковците във форума. Вместо имот купи ли палатка поне? Дори спален чувал може за да се почувстваш и ти горд собственик. Само да не спадне цената на спалните чували, че ще видиш чудо
    Калъф, кажи една твоя сбъдната прогноза? Че от имоти неразбираш и че пари нямаш е видно, поне спри се и си върши работата за която ти плаща народа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      .............
      Леко да не си разпориш сфинктера от злоба
      Това, че са реституирали на баба ти пясъчника пред колибата, не значи че вместо да обръщаш кофички, трябва да пишеш при батковците във форума. Вместо имот купи ли палатка поне? Дори спален чувал може за да се почувстваш и ти горд собственик. Само да не спадне цената на спалните чували, че ще видиш чудо
      Аз се обзалагам ,че и двамата сте около 30-те,може и малко по -нагоре.Прав ли съм..."сърдитите млади мъже"-нищо ново.
      Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
        Ти си поредната куха лейка в този форум, който ще изчезне след няколко месеца или ще си смени ника А като си толкова отворен, защо подмина облога на колегата но мъни??? Мога да ти предложа същия облог като него и като си баровец ще платиш да видиш с кой си пише А с твоите изцепки ще си останеш поредния форумен милионер, който е само въздухар, Пич продавам ти апартамент в центъра искаш ли? Ако се интересуваш по-назад в темата през декември месец ще намериш пълно описание и местонахождение. Жалка чиновническа душичко, получила наследство не си в състояние да се мериш с другите играчи ясно ли ти е Плувай си в собственото самозадоволяващо се его
        .............
        Леко да не си разпориш сфинктера от злоба
        Това, че са реституирали на баба ти пясъчника пред колибата, не значи че вместо да обръщаш кофички, трябва да пишеш при батковците във форума. Вместо имот купи ли палатка поне? Дори спален чувал може за да се почувстваш и ти горд собственик. Само да не спадне цената на спалните чували, че ще видиш чудо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          ..................
          Кой си ти да ми определяш откъде ще пиша ? Ти въобще си нямаш на идея кой съм и какво съм. Всеки ли пълен с комплекси като тиква със семе трябва да образовам? Може да имам тухли и бетон, но ти имаш само собствените си газове които изпускаш в квартирката когато се върнеш отново разочарован от бюрото по труда.
          Ти си поредната куха лейка в този форум, който ще изчезне след няколко месеца или ще си смени ника А като си толкова отворен, защо подмина облога на колегата но мъни??? Мога да ти предложа същия облог като него и като си баровец ще платиш да видиш с кой си пише А с твоите изцепки ще си останеш поредния форумен милионер, който е само въздухар, Пич продавам ти апартамент в центъра искаш ли? Ако се интересуваш по-назад в темата през декември месец ще намериш пълно описание и местонахождение. Жалка чиновническа душичко, получила наследство не си в състояние да се мериш с другите играчи ясно ли ти е Плувай си в собственото самозадоволяващо се его

          Коментар


          • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
            Чудя се ,от сабахлем сте подхванали лошия тон.Никой не е виновен.Просто са ни измислили...това дето му викат СИСТЕМАТА ни ебава и животеца и мечтите и здравето и озлоблението.
            ...............
            Прав си. Подведох се да отговарям на някакви оскотели от глад, безпаричие и духовна нищета индивиди. Простено им е. Това не е живот.
            Аз не съм им виновен за това че голямото понижение на цените на НИ не се случи, както те очакваха, но понякога го забравят. Поне да си купят по една двуместна палатка и да мирясат.

            Коментар


            • Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

              Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              ..................
              Кой си ти да ми определяш откъде ще пиша ? Ти въобще си нямаш на идея кой съм и какво съм. Всеки ли пълен с комплекси като тиква със семе трябва да образовам? Може да имам тухли и бетон, но ти имаш само собствените си газове които изпускаш в квартирката когато се върнеш отново разочарован от бюрото по труда.
              Чудя се ,от сабахлем сте подхванали лошия тон.Никой не е виновен.Просто са ни измислили...това дето му викат СИСТЕМАТА ни ебава и животеца и мечтите и здравето и озлоблението.
              Животът е дар от бога за изживяване, а не план за изпълнение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                Защо да не ти ляпя етикети? Аз обявявам какво съм направил и времето е доказало че съм прав, а ти си стои в недв. имоти и си се обезценявай и си джафкай с хората във форума, а джобчето ти е празно. Само с тухли и бетон не става г-н "Тръмп", трябва и малко акъл. Всъщност ти защо пишеш от службата затова ли данъкоплатците ти дават заплата? Един съвет от мен и то безплатен, въпреки че мозъка ти е малко и не побира нищо погледни малко настрани от недв. имоти и чуй и други мнения, а не се дръж като ощипана мома, когато някой изрази различно мнение. Няма страшно Курте тухлите и бетона ще са си вечно твои, никой не ти ги иска
                ..................
                Кой си ти да ми определяш откъде ще пиша ? Ти въобще си нямаш на идея кой съм и какво съм. Всеки ли пълен с комплекси като тиква със семе трябва да образовам? Може да имам тухли и бетон, но ти имаш само собствените си газове които изпускаш в квартирката когато се върнеш отново разочарован от бюрото по труда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                  Кофтито е, че и аз не виждам за кого може да се гласува....
                  политическата класа е продажна. всички са купени. ако гласуваме за някои които все още не са купени - ще ги купят веднага след като ги изберем.
                  в края на краищата за какво се кандидатира човек - само за да го плюят по форумите ли ?
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Mи тея мангали за кого ще гласуват?Нали и те ще избират от същите дето и българите избират?
                    Кофтито е, че и аз не виждам за кого може да се гласува....

                    Коментар


                    • Понеже никой не гласува, затова и сега Първанов си довършва втория мандат. 10 години му слушаме мазните проказки, благодарение на мангалския глас. Тогава Сидеров му помогна с гневното си говорене. Като не гласувате няма да се оплаквате. Мангалите гласуват и ще ви определят съдбата срещу 20 лв и порция кебапчета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Mи тея мангали за кого ще гласуват?Нали и те ще избират от същите дето и българите избират?Да не би мангалите да гласуват за марсианци?И какво е това нормално управление?Това което за теб е нормално за друг не е?Майката му е неплащане на данъци и не ходене на избори.Никой да не ходи и да не плаща.Нека гласуват 200000 цигани в което се съмнявам да видим тези лукави и мазни уроди дали няма да се стреснат.Като няма пари от данъци няма да има какво да крадат.Шопите ни натресоха глупавите милиционери воглаве с Бойко.И не останаха невдигнати такси бази и незнам какво си ами въведоха и нови.Нали щяха да оправят работата?Нали този народ полудя и гласува какви са резултатите?На сергията са БКП=СДС=ДСБ,АТАКА,ДПС,НДСВ,ГЕРБ и стари муцуни с нови партии като Гоце триперливия фес.За кого от тези боклуци да гласувам и кой от тях не доказа че е крадец и некадърник?
                        никой, никога и никъде не е имал полза от това, че е гласувал. имат шанс да изкярят нещо единствено тези които се кандидатират.
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                          Истина е, че изборът е за по-малко зло, не за по-добро. Истинските пари не са тия 48 млн., тия дето си плащат го правят, за да крадат милиарди. Така, ако не се гласува, нали шансът да има нормално управление ще е нулев. Просто отиват циганите на които са им дали 2 кебапчета, хората по Разград и тн, дето ги плашат и пенсиите. Така нищо, никога няма да се промени....
                          Mи тея мангали за кого ще гласуват?Нали и те ще избират от същите дето и българите избират?Да не би мангалите да гласуват за марсианци?И какво е това нормално управление?Това което за теб е нормално за друг не е?Майката му е неплащане на данъци и не ходене на избори.Никой да не ходи и да не плаща.Нека гласуват 200000 цигани в което се съмнявам да видим тези лукави и мазни уроди дали няма да се стреснат.Като няма пари от данъци няма да има какво да крадат.Шопите ни натресоха глупавите милиционери воглаве с Бойко.И не останаха невдигнати такси бази и незнам какво си ами въведоха и нови.Нали щяха да оправят работата?Нали този народ полудя и гласува какви са резултатите?На сергията са БКП=СДС=ДСБ,АТАКА,ДПС,НДСВ,ГЕРБ и стари муцуни с нови партии като Гоце триперливия фес.За кого от тези боклуци да гласувам и кой от тях не доказа че е крадец и некадърник?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                            Един съвет от мен и то безплатен, въпреки че мозъка ти е малко и не побира нищо погледни малко настрани от недв. имоти и чуй и други мнения, а не се дръж като ощипана мома, когато някой изрази различно мнение. Няма страшно Курте тухлите и бетона ще са си вечно твои, никой не ти ги иска
                            Tой мисля За6тончо го, пардон я разконспирира Зелка31. То се оказало, че Зелката31 било младо девойче..
                            Виж по надолу, мисля, че вчера я хванаха и разкриха...

                            Коментар


                            • LANDLORD 31

                              Пинко, я дай една твоя прогноза, която се е реализирала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                .....................
                                Много лесно лепиш етикети, но за цялото ти съществуване във форума, не съм видял какво си направил и какво си постигнал. Само приказки като излязох от тази позиция, излязох от онази позиция, това ще се срине, онова ще се срине.
                                Предполагам, че на вид си доста сринат//
                                Защо да не ти ляпя етикети? Аз обявявам какво съм направил и времето е доказало че съм прав, а ти си стои в недв. имоти и си се обезценявай и си джафкай с хората във форума, а джобчето ти е празно. Само с тухли и бетон не става г-н "Тръмп", трябва и малко акъл. Всъщност ти защо пишеш от службата затова ли данъкоплатците ти дават заплата? Един съвет от мен и то безплатен, въпреки че мозъка ти е малко и не побира нищо погледни малко настрани от недв. имоти и чуй и други мнения, а не се дръж като ощипана мома, когато някой изрази различно мнение. Няма страшно Курте тухлите и бетона ще са си вечно твои, никой не ти ги иска

                                Коментар

                                Working...
                                X