IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
    не моа да са паднали 8 пъти,защото 8 пъти= 800 %
    Още ли ги дъвчете тия проценти. Спад 8 пъти, означава спад с 87.5%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Mи тея мангали за кого ще гласуват?Нали и те ще избират от същите дето и българите избират?Да не би мангалите да гласуват за марсианци?И какво е това нормално управление?Това което за теб е нормално за друг не е?Майката му е неплащане на данъци и не ходене на избори.Никой да не ходи и да не плаща.Нека гласуват 200000 цигани в което се съмнявам да видим тези лукави и мазни уроди дали няма да се стреснат.Като няма пари от данъци няма да има какво да крадат.Шопите ни натресоха глупавите милиционери воглаве с Бойко.И не останаха невдигнати такси бази и незнам какво си ами въведоха и нови.Нали щяха да оправят работата?Нали този народ полудя и гласува какви са резултатите?На сергията са БКП=СДС=ДСБ,АТАКА,ДПС,НДСВ,ГЕРБ и стари муцуни с нови партии като Гоце триперливия фес.За кого от тези боклуци да гласувам и кой от тях не доказа че е крадец и некадърник?
      лека добавака
      сидеров предаде електората си а те са обединени от телевизия скат и много здраво го хранят повече от годиниа сега е ВМРО това че идват местни избори ще ни позволи да измерим колко е силата на тази телевизия аз очаквам да има леко както сега и в следващите парламентарни избори и атака да изчезне

      ако има разместване на
      mWPCloud.com

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
        ЕС си купи сграда в центъра на София срещу 3 567 евро на кв. м.
        ..
        ... след като бюджетната комисия на Европейския парламент разреши подписването на нотариалната сделка.

        Ако всяка такава новина беше завършила със сделка ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
          не моа да са паднали 8 пъти,защото 8 пъти= 800 %
          ....................
          Я появил се е един велик икономист изживяващ се като учител по математика. Я кажи облаче ле 1975-то паднаха ли цените на пиците в NYпредвид кризата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение



            За последните години тиражът на тези вестници е паднал около 8 ПЪТИ!
            не моа да са паднали 8 пъти,защото 8 пъти= 800 %

            Коментар


            • Ц, ц, ц,


              за тези който имат явни проблеми с очите и не виждат очебръкващото, ще им помогна да прогледат:

              Ето това са данните за цените на жилищата според НСИ, а както знаем, НСИ не обича много много намаленията:

              Та за София цените за 2008 - 2330лв, за 2010 - 1569лв

              За Варна - 2008 - 2117лв, за 2010 - 1579 лв.

              Е на това здраве му кажи

              http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=20
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                Lorda, честно диалозите ти ги прескачам, голям спам, ама ги зарежи посочените индиви и не отговаряй! За понижението, че не се случи е ясно, и аз го виждам. Би ли синтезирал отново тезата си за имотите под наем, че пак се налага да вземам радикални решения. Не се бъзикам, искам да се върнем към принципа на форума да се обменят опит и идеи.

                Веско,понижението се слу4ва и аз го виждам. Бях си запазил един брой на 'Варненски имоти' от декември 2008. Нали имат и средни цени... А ако не го виждаш, влез в имоти.бг,в опцията колко струва моят апартамент и ще видиш как за 2г е загубил над 30% от ОФЕРТНАТА си цена. А реално, може и да е пове4е
                Аз по принцип съм привърженик на идеята, къща в село близо до Варна, СОБСТВЕНА. И живееш в града под наем,НО с изряден договор,за да не могат да те махнат когато си искат. И винаги си имаш мобилност,да живееш в друг град, лятото да не си в града..
                А и като се зажени студента,след като толкова държиш да го застопориш някъде, му купи НИ където искаш. Само не знам какво ще го прави,тъй като за днешната младеж,мобилността е най-важна.
                И го говоря от опит,тъй като аз съм набор с 31-ото недоразумение, само дето голямото ми дете е на 16години

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                  ЕС си купи сграда в центъра на София срещу 3 567 евро на кв. м.



                  Специално за Защончо и Модеребов...
                  Изкупувай всичко,което намериш под тази цена - жива далавера си е
                  Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                  Коментар


                  • ЕС си купи сграда в центъра на София срещу 3 567 евро на кв. м.



                    Специално за Защончо и Модеребов...
                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      ...............
                      Прав си. Подведох се да отговарям на някакви оскотели от глад, безпаричие и духовна нищета индивиди. Простено им е. Това не е живот.
                      Аз не съм им виновен за това че голямото понижение на цените на НИ не се случи, както те очакваха, но понякога го забравят.
                      Lorda, честно диалозите ти ги прескачам, голям спам, ама ги зарежи посочените индиви и не отговаряй! За понижението, че не се случи е ясно, и аз го виждам. Би ли синтезирал отново тезата си за имотите под наем, че пак се налага да вземам радикални решения. Не се бъзикам, искам да се върнем към принципа на форума да се обменят опит и идеи.

                      Коментар


                      • За всичко друго си прав, но не и по отношение на мен. Не съм модератор, камо ли пък тийнейджър. За второто трябва да те почерпя.
                        Ти като искаш разкрития и смислени постове защо задълба в някакво заяждане и подигравки когато говорех за един мой приятел? Изкара ме какъв ли не. Че не мога ли да имам приятели с 15 години по-млади от мен? Освен това съм женен от 10 години, така, че твоите инсинуации едва ли ще хванат дикиш пред някой сериозен четец. Иначе си прав за модеребов, Любойл, Маранди, пмп, тралала и други подобни никове, че просто си пишат за да не си бъркат през това време в дебелото черво. Форума от какво печели мен не ме вълнува, вълнува ме да си бъдем полезни участниците с някои идеи, предложения , прогнози и анализи. От един друг форум за имоти съм се запознал с много полезни за мен неща за имотите, строителството и обзавеждането.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zashtontcho Разгледай мнение
                          Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          А пък аз въобще не съм брокер, но моят приятел е такъв и то откскоро. Едва ли ще се опитва да лъже, като това му е първата работа в живота и я работи с ентусиазъм.
                          Знаех си, че си някакво глупаво тинейджърче, дето се представя за нещо повече във форума. Сигурно слушаш на вашите приказките за имоти и почваш да ги преразказваш тук. Ама гледай как си се издала - "моят приятел е такъв (брокер)". Щом го членуваш, значи е някакъв по-особен приятел, единствен един вид И или си гейче, или си глупаво момиченце, дето тръби навсякъде по форумите, че имотите се качват, защото така е казало гаджето брокер Ясна работата, какво ли не правят младите тинейджърки за любовта
                          Пропуснал съм да направя и трето предположение що за чудо си Ланлор, но сега ще го направя - ти си модератор или нещо от сорта, и между следенето на различни коментари по форумите на Инвестора или правенето на различни профили в сайтове за запознанства или пускането на фалшиви обяви за работа пълниш форума с коментари. И то не какви да е коментари, ами точно противоположни на повечето мнения във форума.

                          За да може някой да спори с теб и да се карате и да пълните форума с постове и да генерирате посещения и трафик. Има няколко "псевдо-идиота" във форума, които като почнат да ръсят постове, не се спират - маранди пуска по 30-40 поста на ден, когато реши да пише, след това с дни го няма, супертрадера е по същия начин, има още няколко редовни коментаристи, които си пускат постовете, докато са на смяна Тоя модеребов гледам е наръсил 50 поста за един ден само в тая тема, просто ако тръгна да го търся из другите нашумели теми, сигурно ще му станат 250-300 поста за ден

                          Такива като вас се познават много лесно - просто си плямпате едно и също нещо и това е. Казали са ви - пишете против общото мнение, пишете тука, че имотите ще са само ъп и толкова, пишете във форекса, че доларът ще стане по-скъп от еврото и други глупости Колкото повече постове, толкова повече посещения на форума и сайта, толкова повече прекарано време на сайта, толкова повече приходи от реклама за сайта Обаче контента на сайта нещо почва да става ептен кух и дразнещ, не може да слагате тинейджъри да плямпат общи приказки и да искате да вървят нещата, не може само да превеждате статии от блумбърг и телеграф и да пускате разни брокери и анализатори да твърдят как имотите само скачат, как борсата само скача и други глупости

                          Инерцията на потребителските нагласи ще запаси посетителите още известно време, но моите наблюдения са, че нещата не вървят на добре. Евтини драскачи, кух форум, преведени новини, захаросани новини и събития. Не се хваща настроението на хората, няма интересни вътрешни новини, няма разкрития (единствено за сгрешения софикс дето писахте, ама това си беше публична тайна в средите). Може да се почерпи пример с услужливите печатни медии труд и 24 часа, които от най-четените вестници в България се превърнаха в безполезна хартия с няколко платени писарушки, поръчкови и имиджови статии и закъснели с един ден новини, получени от информационните агенции. За последните години тиражът на тези вестници е паднал около 8 ПЪТИ!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            ............
                            Аз скоро навърших 40 и няма на кого да се сърдя. Той се сърди! Имам си дом и други имоти, харесвана работа и 2 висши образования. Глава съм на семейство. Сърдит може да бъде само безработен квартирант който е хвърчал на голямо, но са го приземили без съпротивление. 3 години ги лъжат такива че имотите щели да станат колкото картофите и те плащаха ли плащаха на хазаи в очаквания миг. Той не само, че не дойде, ами тръгва нова надпревара с цените. Не ще са сърдити, ами ще има и самоубийства за жалост. Виж им постовете на сърдитите. Гадаят дали пиша от службата, кога щели да ме съкратят, имотите ми били празни, предлагат ми нотариалните актове на баба си, ЗЗ в централен Балкан и други такива далавери
                            Че ти предлагат - предлагат ти. Ама лъсна и че си скъсан дрипльо без една стинка хехехе

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              ............
                              Аз скоро навърших 40 и няма на кого да се сърдя. Той се сърди! Имам си дом и други имоти, харесвана работа и 2 висши образования. Глава съм на семейство. Сърдит може да бъде само безработен квартирант който е хвърчал на голямо, но са го приземили без съпротивление. 3 години ги лъжат такива че имотите щели да станат колкото картофите и те плащаха ли плащаха на хазаи в очаквания миг. Той не само, че не дойде, ами тръгва нова надпревара с цените. Не ще са сърдити, ами ще има и самоубийства за жалост. Виж им постовете на сърдитите. Гадаят дали пиша от службата, кога щели да ме съкратят, имотите ми били празни, предлагат ми нотариалните актове на баба си, ЗЗ в централен Балкан и други такива далавери
                              Браво!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                                Аз се обзалагам ,че и двамата сте около 30-те,може и малко по -нагоре.Прав ли съм..."сърдитите млади мъже"-нищо ново.
                                ............
                                Аз скоро навърших 40 и няма на кого да се сърдя. Той се сърди! Имам си дом и други имоти, харесвана работа и 2 висши образования. Глава съм на семейство. Сърдит може да бъде само безработен квартирант който е хвърчал на голямо, но са го приземили без съпротивление. 3 години ги лъжат такива че имотите щели да станат колкото картофите и те плащаха ли плащаха на хазаи в очаквания миг. Той не само, че не дойде, ами тръгва нова надпревара с цените. Не ще са сърдити, ами ще има и самоубийства за жалост. Виж им постовете на сърдитите. Гадаят дали пиша от службата, кога щели да ме съкратят, имотите ми били празни, предлагат ми нотариалните актове на баба си, ЗЗ в централен Балкан и други такива далавери

                                Коментар

                                Working...
                                X