IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти? - АРХИВ 1

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
    Е,нормално е да говорят така - все пак са компания за недвижими имотиА те от години говорят само за покачване,а цените спафаха и сделките намалявахаТака,че аз много не им вярвам на "анализите".Друг е въпроса,че много от т.нар."луксозни" комплекси са си най-обикновени кибритени кутийки със спални от по 10-11 квадрата...
    П.С.Абе тук не знам защо много лично ги приемате нещата - ъпъри-сривльоци,имотни-безимотни....всеки си има мнение,но не мога да разбера защо дискусиите се изместват на лична основа.
    ....................
    Ами тези анализатори предполагам гледат случващото се в други държави. Компенсаторния ръст след големия спад в Литва например е потресаващ. За една година има ръст с 25%. Ще да е логично и тук да има такъв компенсаторен ръст след като се наблюдават признаци за излизане от кризата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
      Виж как точно си усетил разликата в последното изречение. За относително висока цена са си търсили нещо хубаво и са си платили. Около Морското си е скъп район и пак винаги е имало ралика от 30% между старите блокове и новите дето ги нацвъкаха нагъстичко. Сега ако разгледаш по-подробно офертите за апартамент подобен на твойте познати и преизчислиш квадратурата не съм сигурен че ще намериш и 10% по-ниска цена
      Да де,нали това е основното в нашата дискусия - ЦЕНИТЕ ПАДАТ. На всички имоти. На някои повече,на други по-малко, но продължават да падат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        ..............
        Не визирам теб а "масления" Любчо, който внимателно наблюдава спада и .......само си го наблюдава
        Освен това последните изречения на какво са предвестник:
        От компанията смятат, че има тенденция луксозните имоти в София скоро да се изчерпят, тъй като предлагането на такива имоти е по-малко от търсенето, а през последните години новопостроените елитни имоти са в много ограничено количество.
        Е,нормално е да говорят така - все пак са компания за недвижими имотиА те от години говорят само за покачване,а цените спафаха и сделките намалявахаТака,че аз много не им вярвам на "анализите".Друг е въпроса,че много от т.нар."луксозни" комплекси са си най-обикновени кибритени кутийки със спални от по 10-11 квадрата...
        П.С.Абе тук не знам защо много лично ги приемате нещата - ъпъри-сривльоци,имотни-безимотни....всеки си има мнение,но не мога да разбера защо дискусиите се изместват на лична основа.
        Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Вярно е, аз спокойно си го наблюдавам спада!!!

          За разлика от някои, дето наблюдавайки спада ще се пръснат от яд и злоба
          ................
          Аз не съм потърпевш от спада, щото не съм продал нищо през този период на спад, а обратното закупил съм. Обаче поскъпването предстои и тогава се притеснявам, че ще има масови и публични самоубийства на влогари пред НС.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            ..............
            Не визирам теб а "масления" Любчо, който внимателно наблюдава спада и .......само си го наблюдава
            Вярно е, аз спокойно си го наблюдавам спада!!!

            За разлика от някои, дето наблюдавайки спада ще се пръснат от яд и злоба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от onufri Разгледай мнение
              Опс,извинявай,наистина не видях....ама и там си пише "Имотите в столицата стават все по-достъпни, показва анализ на компания за имоти",което потвърждава моята теза,че сделките се увеличават поради това,че продавачите са все по-склонни да продават на по-ниските цени,където има някакво търсене.Никъде не се говори за покачване на цените.
              П.С.Не знам кого визираш с това "но нищо не си си позволил да си купиш",но ако се отнася до мен......аз моето съм си го построил през 2000-та година и нямам абсолютно никакъв интерес нито да купувам,нито да продавам.
              ..............
              Не визирам теб а "масления" Любчо, който внимателно наблюдава спада и .......само си го наблюдава
              Освен това последните изречения на какво са предвестник:
              От компанията смятат, че има тенденция луксозните имоти в София скоро да се изчерпят, тъй като предлагането на такива имоти е по-малко от търсенето, а през последните години новопостроените елитни имоти са в много ограничено количество.

              Коментар


              • 8 март

                Честит празник на всички дами!! @--->--->---- от WWW.DOMAZA.BG

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  ................
                  Мани го, той освен че е безимотен и не може и да смята. Не е малко за този който има как да го купи . За клошаря дошел от дивите села на източните Родопи ровещ по кофите понижението е твърде малко!!!
                  Ха ха ха,

                  хи хи хи

                  човек да не си направи майтап и вече превърташ. Успокой се малко, ще получиш инфаркт от това понижение.
                  А ние не можем да си позволим един виден човек като теб да го загубим - ще липсваш и на форума и на ченгесарницата...

                  Та умната, поеми си дълбоко дъх, вдишай-издишай, успокой пулса...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Не знам какви глупости бълнуваш, но в НСИ ясно си пише, че цените на жилищата за София-град спрямо предходната година са на 90,3%. Всичко друго е талаш.
                    Предвид факта, че ти се радваш на понижение на цените на имотите, но нищо не си си позволил да си купиш е достатъчно показателен.
                    ............
                    А бре Унуфри, че аз съм дал линк отдолу откъде черпя тази информация бре!
                    Опс,извинявай,наистина не видях....ама и там си пише "Имотите в столицата стават все по-достъпни, показва анализ на компания за имоти",което потвърждава моята теза,че сделките се увеличават поради това,че продавачите са все по-склонни да продават на по-ниските цени,където има някакво търсене.Никъде не се говори за покачване на цените.
                    П.С.Не знам кого визираш с това "но нищо не си си позволил да си купиш",но ако се отнася до мен......аз моето съм си го построил през 2000-та година и нямам абсолютно никакъв интерес нито да купувам,нито да продавам.
                    Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от CGY Разгледай мнение
                      ................
                      Мани го, той освен че е безимотен и не може и да смята. Не е малко за този който има как да го купи . За клошаря дошел от дивите села на източните Родопи ровещ по кофите понижението е твърде малко!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от CGY Разгледай мнение

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                          (2330-1569)/2330= 32.66%, което пак не е малко!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Не знам какви глупости бълнуваш, но в НСИ ясно си пише, че цените на жилищата за София-град спрямо предходната година са на 90,3%. Всичко друго е талаш.
                            Предвид факта, че ти се радваш на понижение на цените на имотите, но нищо не си си позволил да си купиш е достатъчно показателен.
                            ............
                            А бре Унуфри, че аз съм дал линк отдолу откъде черпя тази информация бре!
                            Ти сам със себе си ли спориш?

                            Много хора, включително и аз сме казали, че за последната година спада е от 10%.

                            Нещо параноята те е подгонила...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Ей това "говорих с жената" най-ми харесва - ТИПИЧНИЯТ БЪЛГАРСКИ МЪЖ!!!! ГЛАВАТА НА семейството

                              А в това изречение не схващам смисъла.....
                              Не знам за теб, но всякакви финансови решения над 200 лева се коментират в семейството. Отдавна съм се отказал от мисълта, че съм най-умния, а и жените имат друго усещане за ценности. Ама кво ти се обяснявам, ти може да си някой мачо, дето носи парите в къщата и убеждава кучката с ляво кроше? Живей си живота
                              п.с. А последното изречение е съвсем ясно за някой който е купил или продал поне един имот.

                              Коментар


                              • Не знам какви глупости бълнуваш, но в НСИ ясно си пише, че цените на жилищата за София-град спрямо предходната година са на 90,3%. Всичко друго е талаш.
                                Предвид факта, че ти се радваш на понижение на цените на имотите, но нищо не си си позволил да си купиш е достатъчно показателен.
                                ............
                                А бре Унуфри, че аз съм дал линк отдолу откъде черпя тази информация бре!

                                Коментар

                                Working...
                                X